Waga samochodowa

Wagi samochodowe

Wagi samochodowe są to wagi dostosowane do pomiaru wagowego pojazdów. Tego typu urządzenia mogą być przenośne bądź na stałe montowane. Wagi samochodowe dostarczane przez firmę Kersh są projektowane przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas produkcji zawsze uwzględniane jest przeznaczenie danego sprzętu, aby jak najlepiej spełniał on swoje funkcje. Wagi bezfundamentowe, jak sugeruje nazwa nie wymagają fundamentów. Co więcej, w przypadku montażu tego tupu urządzenia, nie istnieje konieczność uzyskiwania pozwolenia na budowę ponieważ sprzęt ten jest całkowicie przenośny.

Na co zwrócić uwagę?

Najważniejszy parametr na jaki należy zwracać uwagę wybierając bezfundamentową wagę to jej maksymalne obciążenie. W ofercie firmy Kersh znajdują się wagi o maksymalnym obciążeniu równym: 10, 15, 30 oraz 40-60 ton. Urządzenia te wyposażone są w pomosty stalowe oraz najazdy standardowo o długości 2 – 2,5 metra, jednakże na życzenie klienta mogą być one dłuższe. Ze względu na rodzaj pomiaru wagi można podzielić na: elektroniczne, mechaniczne, elektroniczno-mechaniczne.

Dla kogo?

Wagi samochodowe w szczególności wykorzystuje się do ważeń pojazdów ciężarowych w celu pobrania opłat. Jednakże bardzo często, zwłaszcza bezfundamentowe wagi używane są do obliczania załadunku. W zależności od maksymalnego obciążenia wagi wykorzystywane są zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach do ważenia samochodów ciężarowych różnych gabarytów. Sprzęt taki znajduje zastosowanie na wysypiskach śmieci, w skupach złomu oraz w punktach selektywnej zbiórki odpadów. Ponadto wagi takie niezbędne są w oczyszczalniach ścieków, hutach i różnego typu halach produkcyjnych. Także składy opału wykorzystują bezfundamentowe wagi. Coraz częściej ten typ urządzeń spotyka się w gospodarstwach rolnych oraz w zakładach zajmujących się skupem oraz  przetwórstwem warzyw i owoców.

O firmie Kersh

Firma Kersh działa na rynku Polskim od ponad 30 lat. Głównym punktem działalności jest dostarczanie wag samochodowych zarówno dla dużych, jak mi małych przedsiębiorstw. Wagi z najnowszej linii TUR sprzedawane przez firmę Kersh są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz charakteryzują się dokładnością pomiarów. Wszystkie wagi są elektroniczne oraz wyposażone w terminale wagowe zapewniające wysoką dokładność pomiarów. Urządzenia oferowane przez firmę Kersh posiadają 36 miesięczną gwarancję. Ponadto Kersh zapewnia szybki montaż urządzeń, który dzięki doświadczeniu pracowników zwykłe trwa około 4 godzin. Odpowiednie przygotowanie podłoża oraz prawidłowy montaż wagi samochodowej jest niezwykle ważny, aby móc w pełni wykorzystywać możliwości urządzenia w różnego rodzaju sytuacjach.

Firma świadczy również usługi serwisowe wag samochodowych 24 godzin na dobę oraz gwarantuje możliwie najkrótszy czas reakcji na zgłoszoną awarię. Aby zapoznać się zeszczegółową ofertą firmy warto dowiedzieć stronę http://www.kersh-wagi.com.pl/ W razie pytań i wątpliwości, można się kontaktować firmą telefonicznie bądź za pomocą poczty e-mail. Doradcy odpowiedzą na pytania, doradzą oraz pomogą wybrać odpowiednie wagi do konkretnych potrzeb. Aby na bieżąco dowiadywać się o nowościach można śledzić firmę na portalach społecznościowych.

Dokonując zakupu bezfundamentowych wag samochodowych warto wybierać sprzedawców, którzy gwarantują niezawodny sprzęt oraz szybki jego montaż. Co więcej, zakup w firmie, która oferuje także serwis sprzedawanych wag będzie bardzo dużym atutem i z pewnością zapewni fachową naprawę wag samochodowych w razie ewentualnych problemów.

artykuł zewnętrzny

Cenniki usług powiązane z tym artykułem

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 53,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny