Wakacje 2018

Bułgaria

Niezmiennie od kilkunastu lat najtańszym zagranicznym kierunkiem jest Bułgaria. Na http://dreamtours.pl/ można znaleźć tygodniowe wyjazdy do Bułgarii za mniej niż tysiąc złotych od osoby. Niska cena dotyczy zarówno wycieczek samolotowych, jak i z dojazdem własnym. Niestety, w tym bałkańskim kraju standard wyposażenia hotelowego i jakość posiłków są niższe niż w wielu innych destynacjach. Z tego powodu wakacje w Bułgarii są kierowane do mało wymagających turystów.

Turcja

Turcja jest nieco droższa niż Bułgaria, jednak oferowany standard usług jest o wiele wyższy. W wielu tureckich hotelach można zamówić wakacje all inclusive, podczas których można spędzić udany urlop nawet bez opuszczania kompleksu. To doskonała oferta dla rodzin, zwłaszcza, że Turcy uwielbiają dzieci i z radością goszczą u siebie rodziców z małymi pociechami. Jeżeli woli się zwiedzanie, można wybrać się na wycieczkę na słynne Pamukkale lub do miast takich jak Side, Antalya czy Alanya, w której znajduje się meczet ufundowany przez Sulejmana Wspaniałego.

Tunezja

Tunezja kontynentalna i Wyspy Djerba to obecnie mniej popularne kierunki, jednak jeżeli się je wybierze, za niewielką kwotę można korzystać z kąpieli słonecznych i pluskania się w ciepłej wodzie. Hotele z bogatą ofertą animacji i wyżywieniem all inclusive spodobają się wszystkim turystom, którzy szukają leniwego wypoczynku w ciepłych promieniach słońca.

Chorwacja

Wypoczynek w Chorwacji dostępny w ofercie http://dreamtours.pl/wakacje/chorwacja to ciekawa oferta zarówno dla miłośników leniwego, jak i aktywnego wypoczynku. Plażowicze spędzą czas na piaskach nad morzem o temperaturze sięgającej 30 stopni. Natomiast fani zwiedzania mogą zobaczyć słynne miasta i zabytki sprzed kilku lub kilkunastu wieków - miasta takie jak Dubrownik, Makarska czy Split zapewniają rozrywkę na wiele godzin. Dodatkowo amatorzy żeglowania wybiorą się w rejs po zatoczkach, okalających wybrzeże Chorwacji.

Egipt

Wakacje w Egipcie są oferowane między innymi na http://dreamtours.pl/wakacje/egipt. Kurorty Sharm El-Sheikh, Hurghada i Marsa Alam gwarantują słoneczną pogodę, piaszczyste plaże i doskonałe warunki do nurkowania. Ponadto na turystów czeka możliwość przejażdżki na wielbłądach, wykupienia wycieczki do Kairu lub zobaczenia na własne oczy słynnych egipskich piramid, w których pochowano faraonów władających starożytnym państwem.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny