Osiedle Walenów

Nie da się ukryć, że zwykła para zakochanych pozostających w związku diametralnie różni się od związanego małżeństwem dwojga młodych ludzi, którzy właśnie rozpoczynają swoją wspólną życiową drogę. Różnice zaczynają się już w sposobie i miejscu wspólnego życia. Ci pierwsi przecież zazwyczaj albo mieszkają osobno, albo razem w wynajętym na krótki okres mieszkaniu. Drudzy jednak chcieliby już się ustabilizować i zbudować własne gniazdo.

Gdzie mogą to zrobić, skoro ceny w Warszawie są wysokie i nic nie zapowiada, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić? Okazuje się, że nie muszą szukać daleko. Zaledwie 23 kilometry od stołecznego Centrum.

Walendów – gdzie leży?

Ta urokliwa miejscowość to kwintesencja podwarszawskiej idylli. Leżący w odległości 23 kilometrów od centrum Warszawy, na drodze pomiędzy Łazami a Nadarzynem, Walendów obfituje w cuda natury i piękne wiejskie widoki. Osiedle, które tu powstaje, stać się może ciekawym kontrastem dla dzikiej przyrody zawartej głównie w okolicznych lasach i na łąkach.

Lokalizacja miejscowości jest o tyle korzystna, że jej mieszkańcy w bardzo krótkim czasie mogą dostać się do Nadarzyna oraz do dróg krajowych S7 i S8. To bardzo dobrze zwiastuje małżeństwom, które pracują w większych ośrodkach lub po prostu – w Warszawie. Takie umiejscowienie Walendowa jest korzystne również dla rodzin z dziećmi, które przecież trzeba zawieźć do szkoły czy przedszkola.

Osiedle Walenów

Ceny nowego osiedla Walendów Park

Nie jest tajemnicą, że kwoty, którymi dysponują młodzi, nie są ogromne. Dlatego właśnie szukają oni najkorzystniejszych ofert, które pozwolą nie tylko na zakup lokum, ale również na wyposażenie go i udekorowanie. A jak wiadomo – młodość lubi nowoczesność, a nowoczesność to wysoki standard, dobra jakość i oryginalny design.

Jeżeli chodzi o Walendów Park – nowopowstające osiedle w samym sercu podwarszawskiej miejscowości – ceny są szokujące. Zapoznając się z ofertą inwestora, można przeżyć niemałe zaskoczenie. Okazuje się bowiem, że cena metra kwadratowego zaczyna się od 4600 złotych!

Takie warunki pozwalają na o wiele większy metraż niż w Warszawie. Dlatego właśnie walendowskie apartamenty podzielone są na 2-,3- oraz 4-pokojowe. Jakby stworzone z myślą o rodzinie.

Pozostałe udogodnienia – niemniej istotne!

Staroświeckie przeświadczenie, że luksusu zaznać można wyłącznie w mieście, od paru ładnych lat odchodzi do lamusa. Osiedla, które powstają pod wielkimi miastami, często oferują swoim mieszkańcom znacznie wyższe standardy i poziom życia. Warto wiedzieć, że Walendów Park to inwestycja, która – jako jedna z naprawdę nielicznych – zakłada istnienie balkonu lub tarasu przy dosłownie każdym mieszkaniu! To kolejny ukłon w stronę mieszkańców, którym zależy na kontakcie z naturą, dodatkowych ułatwieniach oraz przyjemnym wyposażeniu.

Na estetyczny odbiór całej przestrzeni wpływa także ciekawy design zewnętrznych elewacji budynków – prostych aczkolwiek w nowoczesnym smaku. Poza tym infrastruktura osiedla prezentuje się równie korzystnie – proste czyste ścieżki, przyjemny plac zabaw oraz bogata roślinność pozwalają poczuć profesjonalna rękę i dbałość o szczegóły. Mówiąc o Walendowie, nie można nie wspomnieć o klimatycznych jeziorkach otaczających osiedle.

Podsumowanie

Młode rodziny, chcące odnaleźć swoje miejsce na ziemi, nie muszą szukać daleko. Podwarszawski rynek nieruchomości od kilku lat prężnie się rozwija, od czasu do czasu ukazując takie perełki jak powyższa inwestycja w Walendowie. Nie da się ukryć, że oferta ta stanowi smakowity kąsek dla młodych małżeństw posiadających lub na razie wyłącznie planujących posiadanie dzieci. Będąc na początku wspólnej drogi życiowej, warto przyjrzeć się bliżej ofercie inwestora osiedla Walendów Park.

artykuł zewnętrzny

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny