W nowoczesnych łazienkach stosuje się dwa rozwiązania równolegle lub tylko jedno z nich, jeśli mamy ograniczony metraż. Mowa o wannach wolnostojących, posiadających ergonomiczny i minimalistyczny kształt. Dodatkowo można zdecydować się na prysznic z deszczownicą bez brodzika i zamykanej kabiny (zamiast niej stosuje się „ścianę” szklaną). W takim przypadku warto również przemyśleć opcję instalacji ogrzewania podłogowego, ponieważ stanie na ciepłych płytkach pod prysznicem bez brodzika jest prawdziwą przyjemnością.

Nie od dzisiaj wiadomo, że największy relaks po ciężkim dniu pracy można osiągnąć podczas aromatycznej kąpieli w wannie, dlatego zawsze wtedy, gdy tylko mamy taką możliwość, warto się na nią zdecydować.

Beldur

Najmodniejsze wanny na rok 2018

W roku 2018 największą popularność będą miały wanny wolnostojące ScandiBath. Ich główną zaletą jest przede wszystkim nowoczesny, minimalistyczny kształt. Dodatkowo są wykonane z doskonałych materiałów, dzięki czemu gołym okiem widać, że jest to produkt z wyższej półki. Wanny wolnostojące ScandiBath to wanny akrylowe, czyli nie tylko wysoce estetyczne i trwałe, ale przede wszystkim łatwe do utrzymania w idealnej czystości. Sprzedawane są w zestawach, czyli wraz z syfonem i nóżkami. Posiadają wyjątkowy kolor śnieżnej bieli.

desktop

Wanny wolnostojące ScandiBath dostępne są w kilku modelach: Hel, Hajmdal, Baldur, Mimir, Urdur. Każdy z nich różni się pod względem kształtu. Model Hel ma „kwadratową” bryłę, a pozostałe bardziej opływowe kształty i subtelnie zaokrąglone krawędzie. Dużym uznaniem klientów cieszy się model Mimir, przypominający dawne wanny występujące w pałacach. Nie tylko pięknie wygląda, ale dzięki nieco wydłużonym jednym boku zapewnia również wysoki komfort odpoczynku. Można swobodnie zatopić się w wannie, wygodnie opierając o nią głowę. Owalny, asymetryczny kształt przykuwa wzrok oraz pasuje do każdej nowoczesnej łazienki. Śnieżna biel wanny doskonale współgra z bardzo modnym w tym roku grafitowym gresem łazienkowym, którym warto pokryć nie tylko podłogę, ale również ściany. Ciemny kolor grafitu można przełamać delikatną ozdobna mozaiką w białym kolorze i odpowiednio rozmieszczonym oświetleniem (np. taśma LED zainstalowana wokół dużego lustra lub w listwach naściennych w pobliżu wanny.

Wanny wolnostojące ScandiBath są najczęściej wykorzystywane przez projektantów tworzących aranżację do nowych mieszkań i domów, ponieważ doskonale wpisują się w każdą przestrzeń. Dodatkowo posiadają nutkę klasycznego charakteru, dlatego pozostaną modne przez wiele lat. Przypadają do gustu każdemu klientowi, nie tylko ze względu na wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim wykonanie i doskonały stosunek ceny do jakości. Wanny posiadają dodatkową powłokę antybakteryjną, która nie tylko jest wysoce higieniczna, ale również ułatwia codzienne czyszczenie i zapobiega osadzaniu się osadu. Wykończenie wanny jest lekko błyszczące.

hajmdal

Gdzie można zobaczyć i kupić wanny ScandiBath?

Wszystkie osoby, które właśnie są na etapie planowania lub aranżacji łazienki, zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi modelami wanien wolnostojących ScandiBath, które są dostępne pod adresem www.scandibath.com. Przy każdym modelu zamieszczono najistotniejsze informacje oraz dokładne wymiary.

materiał partnera

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny