Wiertarka

Wszystko o wiertarka - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat wiertarka. Nasze sprawdzone porady związane z wiertarka pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Wiertarka udarowa - przegląd najlepszych produktów

Wiertarka  udarowa - przegląd  najlepszych  produktów

Wiertarka udarowa jest precyzyjnym sprzętem który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących amatorów, jak i profesjonalistów. Jednak wiertarka udarowa to nazwa, która określa sprzęt z udarem o różnej mocy. Wiertarki z udarem mają tą przewagę nad bezudarowymi, że poradzą sobie z twardszymi materiałami. Elektronarzędzia możemy dostać w różnych cenach. Sprawdźmy, którą wiertarkę z udarem kupić, aby jej cena nie była wygórowana, a jakość wystarczająca.
, 16 marca 2017

Najlepsza wiertarka stołowa - ranking produktów

Najlepsza wiertarka stołowa - ranking produktów

Wybierając narzędzia do swojego przydomowego warsztatu albo w celach remontowo -wykończeniowych musimy odpowiedzieć sobie na szereg ważnych pytań. Ważne jest przeznaczenie narzędzia czy elektronarzędzia. Jeśli chcemy wiercić otwory w metalu, drewnie czy tworzywach sztucznych nasz wybór może paść na wiertarkę stołową. Wiertarki stołowe różnią się między sobą parametrami takimi jak moc czy średnica wiercenia. Tak więc dla podjęcia właściwej decyzji należy zapoznać się z modelami oferowanymi przez różnych producentów.
, 22 grudnia 2016

Wiertła do różnych zastosowań - które wybrać?

Wiertła do różnych zastosowań - które wybrać?

Wiertarki dostępne w sprzedaży handlowej różnią się od siebie mocą, jakością wykonania oraz ceną. Jednak nawet najlepszej jakości elektronarzędzia nie spełnią swojego zadania bez dobrze dobranego wiertła. Dlatego w poniższym artykule opiszemy jak wybrać wiertła do różnych zastosowań.
, 28 kwietnia 2016

10 najpotrzebniejszych narzędzi w każdym domu i mieszkaniu

10 najpotrzebniejszych narzędzi w każdym domu i mieszkaniu

Zestaw podstawowych narzędzi powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego domu i mieszkania. Nigdy nie wiemy, kiedy nastąpi drobna awaria, w jakim momencie trzeba będzie coś ulepszyć lub zmodernizować. Skompletowanie podstawowego zestawu narzędzi nie będzie zbyt kosztowne, a może przynieść duże korzyści. Poniżej opiszemy, które narzędzia powinny być na wyposażeniu każdego Pana bądź Pani domu.
, 22 kwietnia 2016

Jak nie przewiercić kabla w ścianie?

Jak nie przewiercić kabla w ścianie?

Wiercenie w ścianie, wiąże się ze sporym ryzykiem natrafienia na kabel bądź zbrojenie. W drugim przypadku najwyżej skończy się na zniszczeniu wiertła. W pierwszym przypadku, przewiercenie kabla może oznaczać spore niebezpieczeństwo dla osoby wykonującej prace wiertarką. Przedstawimy Wam kilka prostych i bardziej zaawansowanych urządzeń, za pomocą których możecie wykryć kable w ścianach. Oprócz tego, opiszemy jak prowadzić kable i gdzie mniej więcej można się ich „spodziewać” w ścianach.
, 16 stycznia 2017

Wiercenie w betonie – zrób to sam!

Wiercenie w betonie – zrób to sam!

Beton, ze względu na swoje właściwości jest materiałem w którym bardzo trudno wykonuje się różnego rodzaju otwory. Wpływa na to jego twardość a także gęstość. Sprawę utrudnia fakt, iż beton nie jest kruchym, lecz bardzo wytrzymałym spoiwem. Dlatego, celu wywiercenia w nim otworów (np. do puszek instalacyjnych) potrzebujemy najlepszych i najbardziej wytrzymałych urządzeń. Przedstawimy Wam, sprzęt, którego potrzebujecie by wywiercić pożądany przez Was otwór w betonie, a także kroki jakich bezwzględnie należy przestrzegać podczas tego typu prac.
, 28 kwietnia 2016

Przegląd elektronarzędzi niezbędnych przy budowie i remoncie

Przegląd elektronarzędzi niezbędnych przy budowie i remoncie

Nowoczesne elektronarzędzia to produkty, które stały się podstawowym elementem wyposażenia każdego majsterkowicza. Warto się w nie wyposażyć przed rozpoczęciem budowy lub generalnego remontu. Dzięki temu będziemy lepiej przygotowani do całego przedsięwzięcia, a nasze prace remontowe lub budowlane nie będą zakłócane poprzez brak odpowiednich maszyn budowlanych. W ofertach handlowych znajduje się wiele różnych rodzajów elektronarzędzi. Poniżej zaprezentujemy te, które przydadzą się podczas prac remontowo-budowlanych.
, 28 kwietnia 2016

Przegląd najlepszych wkrętarek na rynku

Przegląd najlepszych wkrętarek na rynku

W sklepach znajdziemy ogromny wybór wkrętarek. Każdy producent stara się nas przekonać, że to właśnie jego produkt będzie najlepszym rozwiązaniem. Tymczasem wybór najlepszego produktu może być dość kłopotliwym przedsięwzięciem. Dlatego w poniższym opracowaniu wskażemy najważniejsze parametry wkrętarek, określimy czym sugerować się podczas ich wyboru i wskażemy najlepsze jakościowo urządzenia.
, 28 kwietnia 2016

Wkrętarka akumulatorowa – czy warto ją kupić do użytku domowego?

Wkrętarka akumulatorowa – czy warto ją kupić do użytku domowego?

Jeszcze nie tak dawno temu wkrętarka akumulatorowa była dość drogim, a jednocześnie mało wydajnym elektronarzędziem. Dziś jest to już tanie i łatwo dostępne urządzenie, które znajdziemy w niemal każdym domu. Opłacalność zakupu tego typu produktu zależy od indywidualnych potrzeb inwestora. Poniżej wskażemy, które urządzenia są warte swojej ceny i na które warto wydać swoje pieniądze.
, 28 kwietnia 2016

Przewiercony przewód elektryczny w ścianie - jak go naprawić?

Przewiercony przewód elektryczny w ścianie - jak go naprawić?

Przewiercenie przewodu elektrycznego to jedna z najpopularniejszych rzeczy, którą potrafimy zepsuć w czasie remontu. Brak odpowiedniej systematyki przy rozmieszczaniu kabli elektrycznych może spowodować, że wiercenie każdej dziury w naszej ścianie może zakończyć się przewierceniem przewodu i spięciem w całej instalacji.
, 24 kwietnia 2016

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij