Systemowe ogrodzenia Wiśniowski i wiele więcej

Ogrodzenia Wiśniowski – krótka charakterystyka firmy

Firma Wiśniowski jest jednym z największych w Europie Centralnej producentów bram garażowych i przemysłowych. Marka jest obecna na rynku już od przeszło trzydziestu lat. Oczywiście na bramach nie kończy się oferta przedsiębiorstwa. Produkuje również nowoczesne ogrodzenia systemowe. Liczne atesty i certyfikaty zdobyte przez firmę potwierdzają, że jej asortyment jest najwyższej jakości. Świadczą o tym również pozytywne opinie klientów.

Płoty Wiśniowski czy bramy wjazdowe (w tym bramy przesuwne) to nie jedyne elementy znajdujące się w ofercie firmy. W asortymencie odnajdziemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Do tego dochodzą też nowoczesne drzwi tarasowe. Warto zwrócić uwagę na okna tego producenta, będące konkurencją dla wielu wytwórców. Widać, więc, że oferta jest bogata. Robi jeszcze większe wrażenie po dodaniu do niej elektronicznych technologii do sterowania bramami. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o ogrodzeniach.

Napędy i siłowniki do bram - sprawdź promocje!

Przechodzimy do przeglądu oferty, skupimy się na rozwiązaniach dla domu. Na początek zajmiemy się ważnym produktem, czyli płotem Wiśniowski. Ogrodzenia występują w siedmiu interesujących odmianach. Pierwsza z kolekcji o nazwie Modern odznacza się nowoczesnym wyglądem. Z kolei Lux to tradycyjna, elegancka propozycja. Do dyspozycji są też takie rodzaje produktów jak Premium, Style, Vario, Classic, Basic. Mamy, więc duże pole manewru i możliwość dobrania cen do możliwości finansowych.

Rodzaje ogrodzeń Wiśniowski

Płoty Wiśniowski Modern są propozycją dla osób lubiących nowoczesny design. Panele składające się na ogrodzenie występują w trzynastu wzorach. Dzięki temu każdy znajdzie linię dopasowaną do swoich upodobań. Może to być na przykład panel kratowy, w przeszło sześciu konfiguracjach. Inną możliwością są przęsła wykonane z pełnej lub perforowanej blachy. Ich zaletą jest to, że doskonale zasłaniają widok na posesję. Sprawdź także ten artykuł o ogrodzeniach panelowych.

Przęsła ogrodzeniowe z firmy Wiśniowski w wersji LUX powstają ze stalowych prętów. W przekroju wynoszą 14x14 mm. Panele kratowe rozpięte pomiędzy słupkami występują w osiemnastu wzorach. Wszystkie są ładnie wystylizowane i odznaczają się niewymuszoną elegancją. Z pewnością przypadną do gustu wielu inwestorów. Cennik wspomnianych produktów zależy oczywiście od wymiarów całego ogrodzenia. Teraz czas na kolejne rodzaje ogrodzeń.

Panele ogrodzeniowe i inne ogrodzenia Wiśniowki oraz bramy wjazdowe i drzwi zewnętrzne oraz rodzaje ogrodzeń, ich cennik i opinie
Wiśniowski ogrodzenia - przegląd oferty, ceny, opinie, porady przy zakupie
Rodzaje przęseł ogrodzeniowych firmy Wiśniowski - cennik

Ogrodzenia (panele kratowe) Premium

Kolekcja Style

Kolekcja Vario

Kolekcja Classic

Kolekcja Basic

Ilość wzorów

Trzynaście wersji przęseł.

Piętnaście wersji przęseł.

Cztery rodzaje przęseł.

Dwanaście rodzajów przęseł.

Pięć rodzajów przęseł.

Zwieńczenie płotu

Do wyboru pięć rodzajów grotów.

Do wyboru pięć rodzajów grotów.

Do wyboru dwa rodzaje grotów.

Do wyboru cztery rodzaje grotów.

Do wyboru dwa rodzaje grotów.

Wybór bram wjazdowych Wiśniowski

Brama przesuwna i brama segmentowa – przydatna furtka

Przęsła ogrodzeniowe z firmy Wiśniowski już za nami. Czas, więc na kolejne elementy oferty. Na początek będą to bramy przesuwne. Są to konstrukcje samonośne posadowione na fundamencie. Przymocowane zostają za pomocą śrub fundamentowych. Mogą być wyposażone w napęd elektryczny, dostępne są też wersje bez niego. Bramy przesuwne są oczywiście dopasowane pod kątem wzorów do rodzaju ogrodzenia. Warto podać przykładowe ceny, jeśli chodzi o bramy przesuwne. Brama Modern AW.10.108 kosztuje około 7000 zł.

Ofercie firmy odnajdziemy bramy segmentowe do garaży. Stanowią one świetne rozwiązanie w przypadku, gdy na podjeździe nie ma zbyt wiele miejsca na bramę skrzydłową. Oszczędzają, więc przestrzeń oraz czas potrzebny do otwarcia wrót. Bramy segmentowe Wiśniowski występują w trzech odmianach. Do dyspozycji mamy Prime, UniTherm, UniPro. Każda z wersji może pochwalić się pozytywnymi opiniami klientów. Jeśli chodzi o ceny, automatyczna brama UniTherm bez przetłoczeń będzie kosztowała około 5000 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł z cennikiem ogrodzeń?

Opiszemy też pokrótce inne bramy wjazdowe na posesję. Są to na przykład wersje skrzydłowe otwierane ręcznie lub automatycznie. Wyposażone są w dwa skrzydła osadzone na zawiasach zamontowanych w osi bramy. Wrota Premium Aw.10.63. kosztują około 4500 zł. Oczywiście w tych samych wzorach dostępne są też furtki. One również stanowią ważny element całego ogrodzenia. Mogą być montowane do słupków betonowych lub stalowych. Furtki w zależności od wzoru powstają z profilowanych prętów lub kształtowników stalowych.

Wybór drzwi zewnętrznych Wiśniowski

W ofercie interesującego nas producenta odnajdziemy drzwi zewnętrzne. Do wyboru mamy kilka opcji. Mogą być to aluminiowe drzwi linii Creo, Deco lub Plus Line. W wielu domach przydadzą się też drzwi boczne. I je znajdziemy w asortymencie firmy Wiśniowski. Produkuje się je ze stali lub aluminium, w zależności od preferencji przyszłego użytkownika. Jak widać, w tej kategorii również mamy bardzo duże pole manewru. Przed nami jeszcze kilka słów o drzwiach całoszklanych.

Wewnętrzne drzwi całoszklane to interesująca propozycja do domu. Zazwyczaj są to wersje jednoskrzydłowe. Powstają z niezwykle bezpiecznego szkła hartowanego lub laminowanego. Jeśli chodzi o wzory to opcji jest kilka. Dobre opinie zbierają wersje przezroczyste. Oprócz nich warte uwagi są wersje piaskowane, rzeźbione, emaliowane i laminowane. Ościeżnica, do której mocuje się drzwi całoszklane powstające z kilku materiałów. Są to kształtowniki stalowe, profilowana blacha malowana proszkowo lub kształtowniki stalowe zwykłe lub ze stali nierdzewnej. A może zainteresuje cię także ten artykuł z wzorami na ogrodzenia metalowe?

Oferta Firmy Wiśniowski jest bardzo bogata. Znajdują się w niej systemy ogrodzeń, bramy, furtki czy same przęsła ogrodzeniowe. Dostępne są też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz okna. W tym artykule skupiliśmy się się na rozwiązaniach dla domu. Zachęcamy więc do samodzielnego przeglądania oferty.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 84,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny