Marka Parkside

Dla wielu osób firma Parkside jest dość tajemniczą marką. Jednak to nie przeszkadza w budowaniu jej popularności, która rzeczywiście idzie w parze z bardzo dobrą jakością elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Największą reklamę robi popularny market Lild. Dzięki niemu marka Parkside została nie tylko doskonale wypromowana, ale również elektronarzędzia tej firmy są w stałej sprzedaży w ogólnodostępnym sklepie internetowym.

Nie powinno być dla nas żadnym zaskoczeniem, że dostępne wkrętarki w Lidlu, produkowane są przede wszystkim w Chinach. Jednak, jak już wcześniej wspomniano, ich jakość jest na naprawdę zadowalającym poziomie. Dodatkowym atutem jest na pewno przystępna cena, która konkuruje z innymi markami produkującymi elektronarzędzia o zbliżonej jakości. Do nich zalicza się przede wszystkim Makita bądź Yato. Oprócz wkrętarek firma Parkside w swojej ofercie posiada również akumulatory, nitownice pneumatyczne, szlifierki, frezarki, grzechotki pneumatyczne, a nawet pistolety do klejenia.

Wkrętarki Parkside - przegląd oferty

Wybór wkrętarek w Lidlu nie jest zbyt duży, jednak pozwala on na satysfakcjonujące zakupy. Elektronarzędzia dedykowane są przede wszystkim do amatorskiego użytku. Świetnie sprawdzą się w przypadku drobnych napraw, montażu mebli, czy też wkręcaniu wkrętów w ściany. Oczywiście każda z wkrętarek wyróżnia się osobliwymi parametrami, które pozwolą na jak najlepsze dopasowanie jej możliwości do naszych oczekiwań.

Wśród proponowanych wkrętarek w Lidlu, znajdziemy poszczególne modele:

  • Wkrętarki Parkside 2-biegowe akumulatorowe z udarem PSBSA 20-Li B2 20V - zestaw nie zawiera akumulatora oraz ładowarki. Wkrętarki w Lidlu tego modelu zostały wyposażone w silnik z przekładnią 2-biegową. Maksymalny moment obrotowy wynosi 45Nm. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia udaru.
  • Wiertarko wkrętarki Parkside akumulatorowe PDSSA 20-Li A1 - jest to wkrętarka akumulatorowa z udarem, która została wyposażona w dodatkowy uchwyt do bitów, a także złączkę czworokątną. Dużym ułatwieniem w pracy jest lampa robocza LED.
  • Wiertarko wkrętarki Parkside akumulatorowe PBSA 12 D2 - wkrętarki w Lidlu tego modelu dedykowane są do amatorskiego użytku. Zestaw nie zawiera akumulatora oraz ładowarki.
  • Wkrętarki Parkside akumulatorowe 4V PAS 4 C4 - zestaw jest wyposażony w nasadkę momentu obrotowego, nasadkę tnącą, kątową, a także mimośrodową. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie można zyskać wielofunkcyjne narzędzie.
  • Wkrętarka akumulatorowa 4V PAS 4 C4 w pudełku prezentowym - w odróżnieniu od poprzedniego modelu, w zestawie nie znajdują się żadne dodatkowe nasadki. Jednak ładne opakowanie sprawia, że produkt jest gotowy od razu do wręczenia jako prezent.
  • Wkrętarka akumulatorowa Parkside 4V PSSA B2 - wkrętarki w Lidlu tego modelu są wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED, które ułatwia pracę.
  • Wiertarko wkrętarki Parkside 4-w-1 PKGA 20-Li C2 - jest to elektronarzędzie, które posiada aż 4 funkcje. Jest to nie tylko wiertarko wkrętarka, ale również urządzenie wielofunkcyjne, szlifierka, a także piła szablasta.
  • Wiertarko wkrętarki Parkside PDSSA 20-Li A1, 20V - jest to wkrętarka udarowa, która została wyposażona w dodatkowe oświetlenie LED. Dodatkowym ułatwieniem jest antypoślizgowy uchwyt.
  • Wkrętarki Dewalt DCD 710 C2, 10,8V - do zestawu dołączona jest ładowarka oraz dwie baterie
  • Parkside Performance akumulatorowa wiertarkowkrętarka 20 V PABSP 20 - urządzenie wyposażone jest między innymi w blokowanie wrzeciona, jak i również magnetyczny uchwyt do bitów.

Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł z przeglądem wkrętarek w ofercie marketów.

Polecane wkrętarki w internetowych cenach

Wkrętarka akumulatorowa - porady zakupowe

Decydując się na zakup konkretnej wkrętarki, na pewno w pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim celu jej potrzebujemy. Wkrętarka akumulatorowa wyróżnia się przede wszystkim możliwością pracy w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączenia urządzenia do sieci elektrycznej. Nie bez znaczenia jest napięcie, które decyduje o tym, do jakiego materiału sprawdzi się wkrętarka.

Wkrętarka Parkside na stole warsztatowym, a także wiertarko wkrętarka Parkside, modele i cena
Wkrętarka Parkside i wiertarko wkrętarka Parkside, a także porady zakupowe i cena

Przed zakupem wkrętarki Parkside, na pewno warto zwrócić uwagę, na jej dodatkowe wyposażenie. Przy wielu modelach mamy do czynienia z oświetleniem LED, które zdecydowanie ułatwia pracę, szczególnie w zaciemnionych i trudno dostępnych miejscach. Oprócz tego firma Parkside proponuje także możliwość zakupienia gotowych zestawów obejmujących złączki, dzięki którym można szlifować bądź ciąć różnego rodzaju materiały. Dzięki temu nie trzeba kupować kilku urządzeń, ponieważ wszystkie funkcje można mieć w jednym miejscu.

Kolejnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest to czy wkrętarka akumulatorowa jest wyposażona w udar, czy jednak nie. To nie oznacza wcale, że jedna wkrętarka jest niższej jakości od drugiej. Wkrętarki z udarem pozwalają na pracę na bardzo twardych materiałach, takich jak beton lub cegła. Natomiast w przypadku wkrętarek bez udaru, praca możliwa jest w drewnie, materiałach drewnopochodnych i drewnopodobnych, czy też karton-gipsie. Nie powinno się stosować zamiennie tych zaleceń, ponieważ możemy doprowadzić do uszkodzenia materiału, a nawet samej wkrętarki.Wkrętarki w Lidlu - cennik

Mając na uwadze wszystkie parametry, będzie nam zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję o zakupie odpowiedniej wkrętarki. Jednak dla wielu osób, kluczową informacją są również poniesione koszta z tytułu zakupu elektronarzędzi. Oczywiście podane ceny są wyłącznie orientacyjne, ponieważ w każdej chwili mogą ulec zmianie.

Przykładowe ceny na wiertarko wkrętarki dostępne w Lidlu

Nazwa produktu

Cena

Wkrętarki Parkside 2-biegowe akumulatorowe z udarem PSBSA 20-Li B2 20 V

169,00 zł

Parkside wiertarkowkrętarka akumulatorowa PDSA 20-Li A1

149,00 zł

Wkrętarki Makita akumulatorowe DF457DWE

575,00 zł

Wkrętarki Milwaukee udarowe M18 4Ah+2Ah

989,00 zł

Wkrętarki Stanley FMC625D2

468,50 zł

Parkside Akumulatorowa wiertarkowkrętarka PBSA 12 D2

87,90 zł

Parkside Akumulatorowa wkrętarka 4 V PAS 4 C4

129,00 zł

Parkside Wkrętarka akumulatorowa 4V PAS 4 C4 w pudełku prezentowym, bez dodatkowych nasadek

79,90 zł

Parkside Akumulatorowa wkrętarka 4V PSSA 4 B2

74,90 zł

Parkside akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne 4-w-1 PKGA 20-Li C2

333,00 zł

Parkside akumulatorowa wiertarkowkrętarka PDSSA 20-Li A1, 20V

139,00 zł

DeWalt Wiertarkowkrętarka akumulatorowa DCD 710 C2, 10,8 V

499,00 zł

Parkside Performance akumulatorowa wiertarkowkrętarka 20 V PASBP 20

249,00 zł

Makita akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Li-lon Xgt

1378,00 zł

Verto Wiertarko-Wkrętarka akumulatorowa + walizka 50G285

334,56 zł

Wkrętarka Multiseries 18 V

229,00 zł

Wkrętarka Mec Tools 12V 1,5 Ah 20 Nm

149,00 zł

Wkrętarka 18DD4-215GJ One +

549,00 zł

Wkrętarka Metabo BS 18 LTX BL I

699,00 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 86,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny