Postaw na ekogroszek i zadbaj o środowisko.

Dlaczego ekogroszek uznawany jest za jeden z najlepszych rodzajów opału? Jego popularność stale rośnie, a wielu użytkowników po pierwszej dostawie decyduje się korzystać z niego już przy każdym sezonie grzewczym. Producenci starają się jeszcze mocniej podbić jego wyjątkowe cechy i decydują się na sprzedaż tego paliwa w opakowaniu. Workowanie sprzyja dłuższej użyteczności produktu i zwiększa komfort mieszkańców oraz dystrybutorów. Dlaczego warto postawić właśnie na ekogroszek? Poza jego swoistymi cechami, jest on również przyjazny dla środowiska. Nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji, a skład węgla regulowany jest prawnie, aby mógł być nazywany w pełni opałem ekologicznym. Dbałość o środowisko, duża wydajność, atrakcyjna cena i komfort użytkowania - cechy te przemawiają za wyborem ekogroszku, jako produktu do ogrzania swojej przestrzeni, dzięki czemu ciepła atmosfera unosić się będzie w Twoim domu przez całą jesień i zimę.

Wydajny przez cały sezon - ekogroszek workowany.

Ekogroszek to opał pozyskiwany z węgla kamiennego. Dlaczego jego cechy są więc dużo lepsze od tradycyjnego węgla? Sposób, w jaki poddany zostaje obróbce wzbogaca go w cechy, które zwiększają jego kaloryczność i wydajność. Staranna selekcja surowca to pierwszy z kroków, który czyni ekogroszek jednym z lepszych materiałów opałowych. Jego regularne bryły wynikają z kruszenia węgla, który kolejno przesiewany jest przez sito segregujące ziarna o określonej wielkości, od reszty. W następnym etapie groszek podlega płukaniu, dzięki czemu eliminowany jest pył i osad węglowy. Już samo jego powstawanie jest więc nastawione na wydobycie jak najlepszych cech paliwa. Aby utrzymać wszystkie wartości opału, producenci decydują się na jego pakowanie. W ten sposób opał nie ulega wysuszeniu i nie przyjmuje nadmiernej ilości wilgoci. Zachowuje swoje właściwości nawet przez cały sezon, a jego składowanie jest znacznie bardziej komfortowe dla właścicieli. Nie muszą przejmować się bowiem nadmiernym bałaganem, który pojawia się podczas przechowywania i transportu węgla kupowanego luzem. Chcesz zainwestować w ekogroszek workowany, lecz zastanawia Cię jego cena? Nie musisz obawiać się ponoszeniem wysokich kosztów.

Oszczędność ekonomiczna i środowiskowa, dzięki wykorzystaniu ekogroszku.

Ekogroszek workowany dostępny na taniopal24.pl to najlepszy wybór dla posiadaczy pieców z podajnikami. Taka forma materiału grzewczego pozwala zaoszczędzić koszty, ponieważ wysoka kaloryczność wpływa na jego bardziej ekonomiczne wykorzystanie. Piece i kotły nie ulegają uszkodzeniom i zbytnim zabrudzeniom, dzięki niskiej spiekalności i zawartości popiołu, zaś mała ilość siarki wpływa na zniwelowanie szkodliwego wpływu środowiskowego. To produkt premium w atrakcyjnej cenie. Sprzedawany za pośrednictwem sklepu taniopal24.pl dostarczany jest w 20 kg workach, wygodnych przy pakowaniu i rozładunku. Wszystkie worki posiadają dokładnie opisane parametry oferowanego węgla, dlatego kupując ekogroszek masz pewność, jaki produkt otrzymasz. Sprawdź ofertę sklepu i wybierz najlepsze paliwo.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej