Legendarne centrum handlowe Bartycka 24 - co musisz o nim wiedzieć?

To popularne miejsce na warszawskim Mokotowie ma dość długą historię. Otóż w 1985 roku kilkunastu biznesmenów postanowiło otworzyć działalność zogniskowaną wokół branży budowlanej. Wraz z upływem lat popularność tych sklepów rosła, a powierzchnia centrum nieustannie się rozrastała. O sukcesie tego przedsięwzięcia świadczy choćby fakt, że obecnie Centrum zajmuje obszar ok. 27 000 m2. Około 150 działających na tym terenie firm obsługuje dziennie setki klientów. 

Wszystkie artykuły budowlane w jednym miejscu

Centrum Bartycka 24 powstała w odpowiedzi na potrzeby remontujących lub urządzających się klientów. Dostępność wszelkich niezbędnych produktów w jednym miejscu, hurtowe ceny, sprawna obsługa, możliwość wystawiania faktur - to tylko część zalet, które charakteryzują to miejsce.

Co można znaleźć w ofercie tych sklepów?

  • akcesoria i narzędzia budowlane,
  • cegły dekoracyjne i klinkierowane,
  • szpachle i gipsy,
  • systemy ociepleń,
  • i wiele innych.

To wszystko sprawia, że sklepy na Bartyckiej są chętnie odwiedzane nie tylko przez klientów z Warszawy, ale i okolicznych miejscowości.

Jeśli zatem zależy Ci na połączeniu wysokiej jakości i niskiej ceny - zdecydowanie powinieneś udać się w to miejsce.

Inspiracja dla projektantów

Bartycka 24 to nie tylko artykuły budowlane i pochodne. To także miejsce, w którym projektanci mogą być na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w zakresie wyposażenia wnętrz. Unikatowe kafle i wymyślne grzejniki to tylko przykłady dostępnych możliwości. Atrakcyjna oferta jest zdecydowanie bogatsza niż w przypadku tradycyjnych popularnych marketów z zagranicznym kapitałem. Zakupy w takich miejscach powodują, że finalnie świeżo urządzona przestrzeń może mieć wiele cech wspólnych co inne polskie mieszkania. Pracownicy punktów na Bartyckiej to niejednokrotnie pasjonaci wyposażenia wnętrz. Interakcja projektantów z takimi osobami otwiera wiele furtek i stanowi  doskonałą inspirację.

artykuł sponsorowany

Powiązane artykuły