Wykładziny dywanowe Komfort - najważniejsze informacje

Sklepy Komfort z dywanami i różnymi pokryciami podłóg oraz akcesoriami do dywanów od wielu lat mają bardzo dobre opinie wśród użytkowników. W ofercie sklepów Komfort odnajdziemy wykładziny podłogowe, chodniki dywanowe oraz płytki dywanowe najwyższej jakości, wytrzymałe i bardzo estetyczne. Wykładziny dywanowe Komfort, podobnie jak wykładziny dywanowe z Castoramy, czy wykładziny dywanowe OBI to szeroki wybór rozwiązań do salonu, na przedpokój, do sypialni oraz do pokoju dziecięcego.

Wśród wykładzin dywanowych w sieci sklepów Komfort odnajdziemy wiele ciekawych wzorów, rozwiązań kolorystycznych, różną długość włosia oraz materiałów, z jakich wykładziny te są wykonane. Możemy spotkać tak modne w ostatnim czasie wykładziny typu shaggy, wykładziny rumba, wykładziny w koniczynę marokańską, jak również wykładziny dywanowe w jednolitej kolorystyce. Dużą popularnością cieszą się także typowe kolorowe wykładziny dla dzieci z bajkowymi wzorami. Jeśli planujesz zakup wykładziny dywanowej, ten kalkulator kosztów remontu i wykończenia sypialni pomoże ci w oszacowaniu budżetu.

Wykładziny Komfort - popularne modele i ich zastosowanie i ceny

Wykładziny dywanowe Komfort do salonu

 • Wykładzina dywanowa Bohemia Plus 3m 820 Brązowy kosztuje 29,97 zł/m2. To jedna z wykładzin, które świetnie sprawdzą się w salonie, na którą warto zwrócić szczególną uwagę. Ta wykładzina dywanowa charakteryzuje się bardzo ciekawym wzorem z nieregularnymi liniami, wykonana jest z poliamidu, ma szerokość 3 m.
 • Wykładziny dywanowe serii Stainsafe Woodlands kosztuje 29,97 zł/m2. Dostępne są w wersjach Plus 4m 960 Szary i Plus 4m 900 Szary. Pierwszy model jest charakteryzuje się ciemniejszym odcieniem szarości, drugi jaśniejszym. Mają one szerokość 4 m i bardzo ciekawą fakturę.
 • Wykładzina dywanowa Gobi AB 4m 88 Beżowy dostępna jest w cenie 79,99 zł/m2.  To bardzo ciekawa wykładzina, która sprawdzi się do salonu. Ta wełniana wykładzina ma jasnobeżową fakturę przypominającą piasek pustyni. Występuje o szerokości 4 m.
 • Wykładzina dywanowa Euphoria Wab 4m 600 Biały to cena 79,99 zł/m2. Jest to śnieżnobiała wykładzina o szerokości 4 m, wykonana z polipropylenu.
 • Wykładzina dywanowa Bossanova Plus 4m 39 Szary kosztuje 29,97 zł/m2. Ma bardzo ciekawe wzory rumba połączone ze strukturą liścia w jasnoszarej kolorystyce. Wykonana jest z poliamidu, ma 4 m szerokości. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o wykładzinach dywanowych.
 • Wykładziny dywanowe serii Nicosia Plus 4m dostępne są w cenie 49,99 zł/m2. Możemy nabyć je w wersjach 93 Szary, 35 Beżowy oraz 44 Brązowy. Wykładziny tej serii wykonane są z poliamidu, mają 4 m szerokości i bardzo ciekawe wzory w postaci linii prostych przecinających się pod różnymi kątami.

Wykładziny dywanowe Komfort do sypialni

 • Wykładzina dywanowa Dynastia Plus 4m 15 Czerwony to cena 29, zł/m2. Jest to świetne rozwiązanie do sypialni. Intensywna czerwona kolorystyka tej wykładziny nada sypialni przytulnego, a jednocześnie namiętnego charakteru. Szerokość tej wykładziny wynosi 4 m, wykonana jest z polipropylenu.
 • Wykładzina dywanowa Akuta Plus 4m 178 Niebieski to wydatek 59,99 zł/m2. Wykładzina ta jest ciekawym modelem do sypialni. Ma szerokość 4 m, wykonana jest z poliamidu i przypomina gwieździste niebo na ciemnoniebieskim tle.
 • Wykładzina dywanowa Romantica Wab 4m 32 (Satino) Biały dostępna jest w cenie 169,99 zł/m2. To bardzo ciekawa błyszcząca biała wykładzina z poliamidu o szerokości 4 m, która również bardzo dobrze zaprezentuje się także w sypialni. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o wykładzinach dywanowych.
 • Wykładzina dywanowa Dolce Wab 4m 30 (Satino) Biały to cena 149,99 zł/m2 Również ta błyszcząca biała poliamidowa wykładzina o szerokości 4 m świetnie wyglądać będzie w sypialni.
 • Wykładzina dywanowa Quartz New AB 4m 12 Czerwony to cena 49,99 zł/m2. Jest to poliamidowa wykładzina o szerokości 4 m. Charakteryzuje się bardzo ciekawym kolorem czerwonym, który wpada w bordo i znakomicie sprawdzi się w każdej sypialni.
Wykładziny dywanowe Komfort w jasnym odcieniu w pięknie zaaranżowanej, stylowej sypialni, a także inne wykładziny dywanowe ze sklepu Komfort
Wykładziny dywanowe Komfort - opinie, ceny, popularne produkty

Polecane środki do pielęgnacji wykładzin

Wykładziny dywanowe Komfort na przedpokój

 • Wykładzina dywanowa Amalfi AB 91 Brązowy dostępna jest w cenie 49,99 zł/m2. To polipropylenowa wykładzina o szerokości 4 m, która sprawdzi się na przedpokoju.
 • Wykładzina dywanowa Source Plus 4m 166 (Harmony) Szary kosztuje 49,99 zł/m2. Ta ciemnoszara polipropylenowa wykładzina o szerokości 4 m nada przedpokojowi dużej elegancji.
 • Wykładzina dywanowa Ancona Square Plus 4 m kosztuje 39,99 zł/m2. To kolejna doskonała propozycja na przedpokój. Wykładzina ta dostępna jest w wersjach 995 Brązowy i 989 Beżowy. Charakteryzuje się ciekawą strukturą, wykonana jest z polipropylenu, ma 4 m szerokości.
 • Wykładzina dywanowa Casablanca plus 4 m 890 Beżowy to cena 59,99 zł/m2. To wykładzina o bardzo ciekawej strukturze w różnych odcieniach beżu. Znakomicie zaprezentuje się na przedpokoju. Ma ona 4 m szerokości, wykonana jest z polipropylenu.
Szara wykładzina dywanowa, która nadaje się do przedpokoju, czyli wykładzina dywanowa w Komfort krok po kroku
Wykładziny dywanowe Komfort - opinie, ceny, popularne produkty
 • Wykładzina dywanowa Trinity Plus 4m 910 Szary kosztuje 49,99 zł/m2. To wykładzina, która będzie świetnie wyglądać na każdym przedpokoju. Wykonana jest z polipropylenu, ma 4m szerokości.
 • Wykładzina dywanowa Stainsafe Woodlands Plus 4m 890 Brązowy kosztuje 29,97 zł/m2. To doskonała wykładzina na przedpokój, która charakteryzuje się bardzo ciekawą strukturą w różnych odcieniach brązu. Ta polipropylenowa wykładzina i ma 4 m szerokości. A może zainteresuje cię także ten cennik prania dywanów i wykładzin?

Wykładziny dywanowe Komfort do pokoju dziecięcego • Wykładzina dywanowa Happy Owl Plus 4m 97 Szary kosztuje 29,99 zł/m2. To wykładzina dziecięca z wzorem w sowy. Wykonana jest z poliamidu i ma 4 m szerokości.
 • Wykładzina dywanowa Hiking AB 4 m 90 Zielony kosztuje 39,99 zł/m2. Jest to wykładzina z bajkowym pejzażem ma szerokość 4 m. Wykonana jest z poliamidu.
 • Wykładzina dywanowa City Life Plus 2m 158 Szary to cena 22,97 zł/m2. To kolejna propozycja do pokoju dziecięcego. Wykładzina ta ma 2 m szerokości, wykonana jest z poliamidu i przedstawia ulice i zabudowania miasta.
 • Wykładzina dywanowa Little Town AB 4m 90 Szary kosztuje 39,99 zł/m2. Przedstawia ona widok małego miasteczka, ma 4 m szerokości. Wykonana jest z poliamidu.
 • Wykładzina dywanowa Little Village Plus 3m 90 Szary to cena 29,99 zł/m2. Ta poliamidowa wykładziną jest kolejną opcją dziecięcą. Przedstawiony na niej został widok wioski z ulicami i domkami, ma 3 m szerokości.

Wykładziny dywanowe dostępne w sieci sklepów Komfort to bogactwo wyboru, wysoka jakość i doskonała estetyka. Mamy do wyboru różne wzory, kolorystykę, strukturę oraz wiele możliwości zastosowania. W sklepach Komfort odnajdziemy wykładziny dywanowe, płytki dywanowe, chodniki dywanowe, które znakomicie pasują do podłóg drewnianych i nie tylko. Wykładziny Komfort sprawdzą się w salonie, na przedpokoju, w sypialni i w pokoju dziecięcym. Sprawdź także ten artykuł o polecanych dywanach Komfort.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny