Wykładziny dywanowe OBI - najważniejsze informacje

Dywanowe wykładziny oferowane przez OBI, podobnie jak wykładziny dywanowe z Castoramy i wykładziny dywanowe Komfort cieszą się bardzo dobrymi opiniami i dużym uznaniem. Dobre opinie zawdzięczają one przede wszystkim temu, że są to wykładziny podłogowe o najwyższej jakości, estetyce i wytrzymałości. Są to wykładziny najlepszych producentów na rynku.

Spośród wykładzin dywanowych dostępnych w sieci wielkopowierzchniowych marketów budowlanych OBI odnaleźć możemy różnie ciekawe rozwiązania. Mamy do wyboru różne interesujące wzory, bogate opcje kolorystyczne oraz materiały, z jakich wykonano te wykładziny. W OBI odnajdziemy między innymi bardzo modne w ostatnim czasie wykładziny shaggy. Popularna jest także wykładzina remontowa. Wykładziny podłogowe OBI możemy wykorzystać do przedpokoju, salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego. Jeśli planujesz zakup wykładziny dywanowej, ten kalkulator kosztów remontu i wykończenia sypialni pomoże ci w oszacowaniu budżetu.

Wykładziny OBI - popularne modele i ich zastosowanie i ceny

Wykładziny dywanowe OBI do salonu

 • Wykładzina dywanowa Bosanova 4m kosztuje 34,99 zł/m2. Wykładzina ta ma beżowo-szarą kolorystykę i sprawdzi się jako wykładzina do salonu. To ciekawa wykładzina z wzorami typu rumba przeplatanymi z wzorami przypominającymi strukturę liścia.
 • Wykładzina dywanowa Rapid kosztuje 21,99 zł/m2. Ma ona jednolitą strukturę w szarym kolorze. Można ją także z powodzeniem zastosować w salonie.
 • Wykładzina dywanowa Stainsafe Woodlands to cena 31,99 zł/m2. To kolejne ciekawe rozwiązanie do salonu. Posiada ona bardzo ciekawą szarą kolorystykę.
 • Wykładziny dywanowe serii Luminesse Twist kosztują 49,99 zł/m2. Są one także dobrym rozwiązaniem do aranżacji salonu są. Mamy do wyboru takie kolory jak jasny morski, jasnobrązowy, kość słoniowa i szary.
 • Wykładziny dywanowe serii Aurora Twist to cena 79,99 zł/m2. Dostępne są one w kolorach beżowym, szarym, kości słoniowej i brązowym to kolejne rozwiązanie, które z powodzeniem możemy zastosować w salonie.
 • Wykładzina dywanowa Calinda Shaggy kosztuje 119,99 zł/m2. To wykładzina typu shaggy, dostępna w kolorze kości słoniowej lub brązowym, która również dobrze zaprezentuje się w salonie.
 • Wykładzina dywanowa Rawenna Twist kosztuje 129,99 zł/m2. Ta ciemnobeżowa wykładzina połogowa to kolejny ciekawy pomysł do zastosowania w salonie. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o wykładzinach dywanowych.
 • Wykładzina Nortes Twist to wydatek 139,99 zł/m2. Dostępna jest w kolorze kości słoniowej lub jasnoniebieskim.
 • Wykładzina dywanowa Santana Saxony kosztuje 159,99 zł/m2. Występuje ona w kolorze kości słoniowej lub szarym. To kolejne rozwiązanie do eleganckiego salonu.

Wykładziny dywanowe OBI do sypialni

 • Wykładziny dywanowe serii Vegas Twist wiążą się z wydatkiem 30,99 zł/m2. To ciekawe rozwiązanie do sypialni. Dostępne są w jednolitej kolorystyce i bardzo wyrazistych kolorach, takich jak czerwony, zielony, fioletowy, jasnobrązowy i ciemnobrązowy.
 • Wykładzina dywanowa serii Donna Twist kosztują 34,99 zł/m2. To kolejna seria wykładzin dywanowych, które można z powodzeniem zastosować w sypialni. Występują one w kolorach czerwonym, różowym i brązowym.
 • Wykładzina podłogowa Forte Twist dostępna jest w cenie 39,99 zł/m2. To również ciekawe rozwiązanie do aranżacji sypialni.
 • Wykładziny podłogowe serii Murano Twist to kolejne wykładziny, które dobrze wyglądać będą w pomieszczeniu sypialnym. Kosztują one 44,99 zł/m2 i dostępne są w kolorach morskim, jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim, fioletowym, szarym, ciemnoszarym, ciemnobeżowym, brązowym i kości słoniowej.
 • Wykładzina dywanowa Memphis kosztuje 37,99 zł/m2. Ta wykładzina w kolorze fioletowym znakomicie sprawdzi się do sypialni.
 • Wykładzina dywanowa Balla Saxony dostępna jest w cenie 49,99 zł/m2. Także tą niebieską wykładzinę możemy zastosować do sypialni.
 • Wykładziny dywanowe serii Majestic Twist kosztują 49,99 zł/m2. To kolejna możliwość na ciekawe zaaranżowanie wnętrza sypialni. Dostępne są w kolorach czerwonym, szarym, jasnoszarym, beżowym, czarnym i fioletowym.
 • Wykładziny dywanowe serii Tameza Shaggy to wydatek 49,99 zł/m2. Są one dostępne są w różnych kolorach: brązowym, jasnobeżowy, fioletowym, różowym, morskim, granatowym i jasnej cegły. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o wykładzinach dywanowych.
Pięknie zaaranżowana sypialnia z jasną wykładziną. Wykładziny dywanowe OBI idealne na wykończenie podłóg
Wykładziny dywanowe Obi - opinie, ceny, najlepsze wybory

Polecane wykładziny dywanowe - sprawdź promocje

Wykładziny dywanowe OBI na przedpokój

 • Wykładziny dywanowe serii Polo 4m kosztują 6,99 zł/m2. To wykładzina wśród oferowanych przez OBI, która sprawdzi się jako wykładzina dywanowa wykładzina na przedpokój. Jest to wykładzina o szerokości 4 m, dostępna jest w jednolitej kolorystyce, w kolorach czarnym, szarym, brązowym, beżowym, granatowym lub niebieskim.
 • Wykładziny dywanowe serii Omega to cena 20,99 zł/m2. Mają one jednolitą kolorystykę i dostępne są w kolorach czarnym, szarym, brązowym i granatowym. To także dobre rozwiązanie na przedpokój.
 • Wykładziny dywanowe serii Kosmo kosztują 26,99 zł/m2. Występują one w ciekawej strukturze o jednolitej kolorystyce i kolorach szarym, beżowym i czarnym do wyboru.
 • Wykładzina dywanowa Portofino Twist to koszt 69,99 zł/m2. Dostępna jest w kolorze brązowym.
 • Wykładziny dywanowe serii Torino kosztują 49,99 zł/m2. Dostępna jest w kolorach beżowym oraz szarym i posiada bardzo ciekawą strukturę. Możemy ją zastosować do ciekawej aranżacji przedpokoju.
 • Wykładziny dywanowe serii Caro Twist kosztują 59,99 zł/m2. Dostępne sąw kolorze szarym lub ciemnobeżowym i również bardzo dobrze zaprezentują się na przedpokoju.
 • Wykładziny dywanowe serii Esenza Twist kosztują 59,99 zł/m2. Wstępują w kolorze szarym, który dobrze sprawdzi się w każdym przedpokoju. A może zainteresuje cię także ten cennik prania dywanów i wykładzin?

Wykładziny dywanowe OBI do pokoju dziecięcego

 • Wykładziny dywanowe Ulice 4 m, Village 4m mix, Chemifarb Little Village 2m, to koszt 29,99 zł/m2. To bardzo popularne wykładziny dla dzieci przedstawiające ulice i domki. W zależności od modelu występują w szerokościach 4 m lub 2 m.
 • Wykładzina dywanowa Motylki 4 m kosztuje 31,99 zł/m2. To kolejna propozycja wykładziny dla dzieci. Przestawia ona wzory z motylkami, kwiatkami i gwiazdkami na fioletowym tle. Ma ona szerokość 4 m.

Dywanowe wykładziny podłogowe, które oferują markety budowlane OBI, podobnie jak wykładziny dywanowe Komfort, charakteryzują się bogactwem wyboru, dużą wytrzymałością oraz wysokimi walorami estetycznymi. Wśród wykładzin w OBI dostępne są różne ciekawe wzory, kolorystyka i struktura. Dużym uznaniem cieszą się wykładziny shaggy, czy wykładzina remontowa. Podłogowe wykładziny z marketów OBI to także wiele możliwości zastosowania w różnych pomieszczeniach. Sprawdzą się element aranżacji wnętrza w sypialni, przedpokoju, salonu czy pokoju dziecinnego. A może zainteresuje cię także ten artykuł o dywanach z OBI?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny