Wykładziny dywanowe z Castoramy - najważniejsze informacje

Wśród wielu artykułów budowlanych, ogrodowych i wystroju wnętrz w marketach Castorama odnajdziemy dywanowe wykładziny podłogowe. Wykładziny w ofercie tej uznanej sieci marketów budowlanych to produkty najlepszych producentów, które są bardzo wytrzymałe i estetyczne. To produkty najwyższej jakości. Wykładziny dywanowe z Castoramy, podobnie jak wykładziny dywanowe OBI czy wykładziny dywanowe Komfort to bogaty wybór rozwiązań, które możemy wykorzystać w salonie, w sypialni, w przedpokoju i w pokoju dziecinnym.

W marketach budowlanych Castorama wiele mamy do wyboru ciekawe wzory wykładzin, a także kolorów, materiałów, z których te wykładziny są wykonane. Dużą popularnością cieszą się między innymi wykładzina sizalowa i wykładzina filcowa. Chętnie wybierane są także wykładziny dywanowe dla dzieci z ciekawymi kolorowymi wzorami. Jeśli planujesz zakup wykładziny dywanowej, ten kalkulator kosztów remontu i wykończenia sypialni pomoże ci w oszacowaniu budżetu.

Wykładziny z Castoramy - popularne modele i ich zastosowanie i ceny

Wykładziny dywanowe z Castoramy do salonu

 • Wykładziny dywanowe serii Rambo kosztują 19,98 zł/m2. Wykładziny te dostępne są w kolorach antracytowym, niebieskim oraz brązowym. Zastosowanie wykładzin podłogowych serii Rambo jest bardzo dobrym pomysłem na ciekawe zaaranżowanie salonu.
 • Wykładziny dywanowe serii Arriba kosztują 29,98 zł/m2. Możemy zakupić je w kolorze szarym lub beżowym. To kolejne rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w eleganckim salonie.
 • Wykładziny dywanowe serii Opus kosztują 32,98 zł/m2. Wykładziny te dostępne są w kolorach szarym lub beżowym. To bardzo ciekawe wykładziny dywanowe, które znakomicie wyglądać będą w salonie.
 • Wykładziny dywanowe serii Superstar kosztują 26,98 zł/m2. Dostępne są one w kilku wersjach: Superstar 888 3m AB, Superstar 965 3m AB, Superstar 310 4m AB, Superstar 310 3m AB, Superstar Brązowa 4m i Superstar Szara 4m. W zależności od modelu mogą mieć one mieć szerokość 3 m lub 4 m. Wykładziny dywanowe tej serii charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi i doskonale sprawdzą się w każdym salonie nadając mu elegancji i szyku. Wykładziny tej serii to doskonałe rozwiązanie zarówno do nowoczesnego salonu, jak i utrzymanego w stylu tradycyjnym. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o wykładzinach dywanowych.
 • Wykładzina dywanowa Logan 4m Szara kosztuje 32,98 zł/m2. Ma ona 4 m szerokości i charakteryzuje się niezwykle ciekawą teksturą. Ma wysokie walory estetyczne i doskonale wyglądać będzie w salonie.
 • Wykładzina dywanowa Highway 4 m Szara to koszt 27,98 zł/m2. Ona również charakteryzuje się wysokimi walorami estetycznymi i ciekawą teksturą. Wykładzina ta świetnie pasować będzie do salonu szczególnie utrzymanego w stylu nowoczesnym. Ma 4 m szerokości.
Wykładzina dywanowa jasna w pięknie zaaranżowanym salonie. Wykładziny dywanowe w Castoramie i polecane modele
Wykładziny dywanowe z Castoramy - opinie, ceny, popularne produkty

Wykładziny dywanowe z Castoramy do sypialni

 • Wykładziny serii Vegas Twist 4 m kosztują 27,98 zł/m2. Dostępne są one różnych kolorach: fioletowym, bordowym, zielonym, szarym oraz ciemnoszarym i mają 4 m szerokości. Wykładziny te znakomicie komponować się będą w sypialniach, które utrzymane są w stylu nowoczesnym.
 • Wykładziny dywanowe serii Stormont Twist kosztują 27,98 zł/m2. Dostępne są one w kolorach brązowym, beżowym, jasnobeżowym oraz szarym. To kolejne ciekawe rozwiązanie do urządzenia sypialni.
 • Wykładzina dywanowa Luxory Mix 4 m kosztuje 32,76 zł/m2. Wykładzina ta dostępna jest w kolorze żółtym i ma 4 m szerokości. To bardzo eleganckie rozwiązanie do sypialni.
 • Wykładziny podłogowe Bordeaux 72 4m Beżowa oraz Bordeaux 274 4m Szara kosztują  29,98 zł/m2. Ta bardzo elegancka wykładzina dywanowa to kolejne doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sypialni. Wykładziny te mają 4 m szerokości.
 • Wykładzina dywanowa Glamour 4m Szary to wykładzina, której cena wynosi 32,98 zł/m2. Jej szerokość wynosi 4 m. Wykładzina ta ma bardzo wysokie walory estetyczne i również bardzo korzystnie wyglądać będzie w sypialni. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o wykładzinach dywanowych.

Polecane wykładziny dywanowe - sprawdź promocje

Mężczyzna rozkładający szarą wykładzinę. Wykładziny dywanowe z Castoramy i bogactwo ich wyboru oraz polecane modele
Wykładziny dywanowe z Castoramy - opinie, ceny, popularne produkty

Wykładziny dywanowe z Castoramy na przedpokój

 • Wykładzina dywanowa Triumph 4m to cena 32,98 zł/m2. Występuje ona w kolorach jasnobrązowym i beżowym. Ta wykładzina o szerokości 4 m to świetny sposób na eleganckie zaaranżowanie przedpokoju.
 • Wykładziny dywanowe serii Lava 4m kosztują 34,98 zł/m2. Dostępne są one w kolorach szarym, beżowym oraz brązowym i mają 4 m szerokości. To bardzo estetyczne rozwiązanie do przedpokoju.
 • Wykładziny serii Malta Polo dostępne są w cenie 6,98 zł/m2. To bardzo tanie, a jednocześnie eleganckie rozwiązanie, które świetnie pasować będzie do pedpokoju. Zakupić możemy te wykładziny w kolorach beżowym, szarym, antracytowym i brązowym. To najtańszy wybór z spośród wykładzin dywanowych w Castoramie.
 • Wykładziny podłogowe serii Star kosztują 21,98 zł/m2. Dostępne są one w kolorach szarym, beżowym i niebieskim. Te bardzo eleganckie wykładziny świetnie zaprezentują się na przedpokoju w każdym stylu, zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym.
 • Wykładzina dywanowa serii Hercules dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, w kolorze szarym kosztuje 27,98 zł/m2, natomiast w kolorze miodowym kosztuje 28,98 zł/m2. Wykładziny tej serii znakomicie wyglądać będą na przedpokoju.
 • Wykładzina dywanowa Tango Szara 4m kosztuje 26,98 zł/m2. Wykładzina ma kolor szary i doskonale zaprezentuje się na każdym przedpokoju, nadając mu elegancji. Wykładzina ta dostępna jest w szerokości 4 m.
 • Wykładzinę dywanową serii Tepas to wydatek 16,98 zł/m2. Wykładzina ta sprawdzi się w przedpokoju, występuje w kolorze antracytowym lub jasnoszarym. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o podłogach.

Wykładziny dywanowe z Castoramy do pokoju dziecięcego

 • Wykładzina dywanowa Sweet Town 4 m kosztuje 25,98 zł/m2 w Castoramie. Wykładzina ta to dobre rozwiązanie do pokoju dla dzieci. Przedstawia ona domki i ulice w kolorystyce różowej. Ma ona 3 m szerokości.
 • Wykładzina dywanowa Village 4 m i Village 3m to cena 26,98 zł/m2. To kolejne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Przedstawia ona ulice i domki w naturalnej kolorystyce. Wersje tej wykładziny dostępne są w szerokościach odpowiednio 4 m i 3 m.

Wykładziny dywanowe, które oferuje sieć marketów Castorama to artykuły bardzo dobrej jakości i o wysokich walorach estetycznych. Dostępna jest różna kolorystyka, wzornictwo oraz materiały wykonania takich wykładzin. Wśród różnych rozwiązań dużym uznaniem cieszą się między innymi wykładzina sizalowa, wykładzina filcowa, wykładzina typu shaggy, wykładzina rumba oraz wykładzina we wzory koniczyny marokańskiej. Podłogowe wykładziny z Castoramy to świetny pomysł na aranżację salonu, przedpokoju, sypialni czy pokoju dziecięcym. Sprawdź także ten artykuł o dywanach z Castoramy.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny