15% rabatu na wszystkie kolekcje mebli Verle

Marka Verle Küchen oferuje wysokiej jakości meble modułowe produkowane w renomowanych niemieckich fabrykach. Zabudowy meblowe projektowane są na wymiar, zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz potencjałem konkretnego pomieszczenia, a ich jakość potwierdza 5-letnia gwarancja. Marka Verle kojarzona jest przede wszystkim z zabudową kuchenną, jednak w ofercie marki znajdziemy również meble do salonu, łazienki, przedpokoju, garderoby czy pralni. Stosowane w nich funkcjonalne rozwiązania zawsze pozwalają w pełni wykorzystać potencjał pomieszczenia i zapewniają komfort ich użytkowania. Dlaczego właśnie teraz warto bliżej przyjrzeć się marce Verle? Przez cały kwiecień produkty ze wszystkich kolekcji marki dostępne są o 15% taniej. Z promocji skorzystać można, udając się do dowolnego studia Verle Küchen. Ale rabat to niejedyna okazja, jaka czeka na klientów salonów Verle.

Tańsze meble i przedłużona gwarancja na AGD

Dokonując zakupu w salonie mebli Verle, możemy skorzystać z dodatkowego programu przygotowanej przez markę Siemens. Na duże sprzęty AGD możemy zyskać przedłużoną, bezpłatną gwarancję, zapewniając sobie w ten sposób aż 5-lenią ochronę. Zasady programu są wyjątkowo proste, bo wystarczy że nasze nowe urządzenia zarejestrujemy na dedykowanej stronie internetowej. Mamy na to 1 miesiąc.

baner"

Jak wziąć udział w programie marki Siemens?

Marka Siemens do końca 2021 roku do standardowych 2 lat gwarancji na duże sprzęty AGD do kuchni oferuje dodatkowe 3 lata ochrony. Aby móc skorzystać z programu, do mebli zamówionych w partnerskim studiu Verle, należy dobrać odpowiadające nam urządzenia marki Siemens, a następnie:

  • w przeciągu 1 miesiąca od zakupu zarejestrować nowe urządzenia online,
  • na stronie: www.program2plus3.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając dowód zakupu mebli oraz AGD w formie elektronicznej.

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymujemy dodatkowe 3 lata gwarancji na nowe sprzęty, łącznie zyskując aż 5 lat ochrony.

Jakość w parze z technologią

Verle Küchen i Siemens współpracują ze sobą od lat. W salonach Verle na co dzień oferowane są sprzęty niemieckiej marki, a dzięki dbałości o klientów, raz na jakiś czas przygotowywane są oferty, które w połączeniu stwarzają jedyną w swoim rodzaju okazję, by obniżyć koszty zakupu wysokiej jakości produktów. – To kolejna edycja akcji łączącej możliwość zamówienia mebli Verle w obniżonej cenie wraz z najlepszymi urządzeniami AGD, na które możemy zyskać przedłużoną gwarancję, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat. Za każdym razem promocja ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość kuchennych mebli Verle oraz niezawodność i funkcjonalność urządzeń marki Siemens – podkreśla przedstawiciel handlowy Verle Küchen Jakub Gajda.

Jedyne w swoim rodzaju funkcjonalne rozwiązania

Kuchnia to miejsce, w którym, jak nigdzie indziej, stawiamy na funkcjonalność. Asortyment marki Verle pozwala nam łączyć stylowe wykończenie zabudowy z maksymalnie praktycznymi rozwiązaniami. Wspomnijmy tu chociażby o nowoczesnych systemach otwierania szafek kuchennych, w tym: automatycznie otwieranych i zamykanych szafkach wiszących czy samodomykających się frontach, koszach na prowadnicach, szafkach typu cargo, nowoczesnych systemach do szafek narożnych, blatach Xtra ze specjalną powłoką microPLUS ograniczającą rozwój bakterii, a także akcesoriach porządkujących przestrzeń. Wszystkie te elementy pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie dostępnego miejsca. Z kolei możliwość wykorzystania mebli z wybranej kolekcji Verle w różnych pomieszczeniach przynosi nam pewność co do spójności wystroju całego domu czy mieszkania i w łatwy sposób pozwala na osiągnięcie harmonijnej aranżacji.

Baner

Gdzie znaleźć salony Verle Küchen?

Sieć Verle Küchen zrzesza aktualnie 17 salonów działających w różnych miastach Polski. Aby znaleźć najbliżej zlokalizowane studio, wystarczy na stronie internetowej marki odszukać zakładkę Sieć studiów. We wszystkich salonach Verle oferowane są kompletne usługi projektowania pomieszczeń domowych wraz z realizacją, transportem i montażem. Dodatkowo możemy liczyć na fachową pomoc w doborze sprzętów AGD. – Specjaliści w studiach Verle Küchen posiadają doświadczenie, które pozwala im tworzyć niepowtarzalne projekty na miarę oczekiwań każdego z klientów. Ich umiejętności i wiedzę warto przetestować osobiście. Szczególnie podczas promocji, kiedy to jednocześnie zyskujemy dostęp do profesjonalnych usług projektantów i świetnej jakości mebli z atrakcyjnym rabatem – podpowiada Jakub Gajda.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej