Stały koszt naprawy vs tradycyjny koszt naprawy

Tradycyjny koszt naprawy AGD zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj usterki, koszt części zamiennych, a także opłata za pracę serwisanta. W przypadku usługi stałego kosztu naprawy Electrolux, klient płaci jedną, stałą opłatę za naprawę, bez względu na rodzaj awarii urządzenia. Ta opcja pozwala na przewidywalność kosztów i eliminuje ryzyko niespodzianek po zakończeniu naprawy.

Zalety stałego kosztu naprawy

Decydując się na usługę stałego kosztu naprawy, klient zyskuje wiele zalet. Przede wszystkim, jest to stała cena za naprawę AGD, która wynosi od 799 PLN, niezależnie od wartości nowego urządzenia. Ponadto, usługa ta jest dostępna nawet dla 8-letnich urządzeń, co pozwala na wydłużenie ich żywotności. Dodatkowym plusem jest gwarancja braku zmiany kosztów naprawy oraz korzystanie tylko z oryginalnych części zamiennych i autoryzowanych punktów serwisowych.

Decyzja o naprawie

Decyzja o naprawie sprzętu AGD zależy od wielu czynników. Warto dokładnie przeanalizować zalety i wady zarówno naprawy, jak i zakupu nowego sprzętu, zanim podejmie się decyzję. W przypadku urządzeń marki Electrolux, ważnymi czynnikami mogą być wiek i stan techniczny urządzenia, wartość nowego urządzenia, a także dostępność części zamiennych.

Usługa stałego kosztu naprawy Electrolux

Usługa stałego kosztu naprawy Usługa stałego kosztu naprawy Electrolux to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu. W wybranych miastach dostępna jest usługa Express 24h, co oznacza, że proces naprawy trwa tylko 24 godziny. W pozostałych lokalizacjach kontakt serwisu następuje do 2 dni roboczych, a naprawa urządzenia do 7 dni. Dodatkowo, na usługę obowiązuje 6-miesięczna gwarancja.

Naprawa sprzętu AGD w zestawieniu z zakupem nowego sprzętu

Zakup nowego sprzętu AGD to zazwyczaj duża inwestycja. Warto zatem rozważyć opcję naprawy, szczególnie jeśli jest ona opłacalna. Decydując się na naprawę urządzenia, warto również pamiętać, że przyczyniamy się do ograniczenia odpadów elektronicznych, co jest ważne z perspektywy ochrony środowiska.

Usługa stałego kosztu naprawy Electrolux to atrakcyjna opcja dla wszystkich, którzy stają przed dylematem naprawy czy zakupu nowego sprzętu AGD. Przewidywalność kosztów, gwarancja jakości i profesjonalizmu, a także możliwość wydłużenia żywotności urządzenia to tylko niektóre z zalet tej usługi. Warto więc rozważyć tę opcję, zanim zdecydujemy się na zakup nowego sprzętu.

Artykuł powstał w ramach współpracy z marką Electrolux

ikona podziel się Przekaż dalej