ILE KOSZTUJĄ ŻALUZJE BAMBUSOWE I DREWNIANE - KALKULATOR

Żaluzja bambusowa jest produkowana pod dokładny wymiar okna klienta. Jest produktem minimalnie tańszym niż żaluzja drewniana. Cena uzależniona jest od szerokości i wysokości żaluzji. Prosty w obsłudze kalkulator: https://www.modniewoknie.pl/przeslony-okienne/zaluzje-bambusowe-50-mm pomoże poznać orientacyjną cenę żaluzji. Maksymalne wymiary również mogą być inne w zależności od rodzaju żaluzji. Maksymalna szerokość żaluzji bambusowej może osiągnąć 240 cm podczas gdy szerokość żaluzji drewnianej o lamelach 50 mm może mieć nawet 360 cm. Cena różni się w zależności od kolekcji. Dobierając kolor do wnętrza, najlepiej wcześniej zamówić darmowe próbki.

MONTAZ ŻALUZJI BAMBUSOWYCH I DREWNIANYCH


Montaż żaluzji o szerokich lamelach jest dosyć prosty. Polecamy montowanie żaluzji bambusowych za pomocą dodawanych zaczepów przywiercanych do ściany lub sufitu. Rzadziej żaluzje są montowane na skrzydle okna. Związane jest to z gabarytami osłony. Nie zawsze wówczas możliwym jest otwarcie okna na maksymalną szerokość.
Niepowtarzalny klimat jaki gwarantują zamontowane żaluzje bambusowe i drewniane można osiągnąć niemal w każdym wnętrzu o niemal każdym stylu. Wbrew pozorom pasują one również do okien łazienki czy kuchni. Nie jest prawdą, że żaluzje nie nadają się do pomieszczenia, które narażone jest na wzmożoną wilgotność. Dzięki specjalnej impregnacji żaluzje będą również idealne do pomieszczenia kuchni czy łazienki.

Żaluzje świetnie będę się prezentowały na dużej powierzchni okna. Osłony przeciwsłoneczne o lamelach 50 mm nie mogą być montowane w świetle szyby. Do tego idealnie nadają się żaluzje o mniejszych lamelach i rolety materiałowe, również dostępne w ofercie ANWIS. Można je wówczas montować na ramę okna.

Żaluzje można dopasować do każdego wnętrza tj. w stylu skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym czy nawet rustykalnym. Żaluzje bambusowe jak i drewniane nie tylko nadają charakteru w pomieszczeniu ale również chronią przed słońcem. Żaluzje mogą być wyposażone w drabinkę taśmową lub sznurkową. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Tasiemki mogą mieć dowolny kolor dopasowany do innych elementów wystroju wnętrza.

MODNIE W OKNIE - SPOTKANIE Z DORADCĄ

Możliwości jest wiele. Najprościej jest umówić się z Doradcą Modnie w Oknie. Działamy na terenie całej Polski. Doradcy są Fachowcami z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmą się ewentualną realizacją zamówienia, począwszy od wyboru produktu, aż po montaż.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej