Jesteś na etapie budowy domu i kompletujesz materiały budowlane? Myślisz o remoncie dachu lub orynnowania? Zapoznaj się z ofertą firmy Galeco – polskiego producenta systemów odprowadzania wody opadowej, który od ponad 20 lat dostarcza innowacyjne technologie rynnowe. Od teraz inwestorzy, decydując się na jeden z dwóch systemów rynnowych Galeco, mogą wziąć udział w konkursie "Wygrywaj do kwadratu", w którym liczyć się będzie projekt budynku oraz wykonanie i zastosowanie orynnowania Galeco STAL2 i Galeco BEZOKAPOWY. Jak wziąć udział w konkursie, by walczyć o atrakcyjne nagrody?

Wygrywaj do kwadratu

Aby zakwalifikować się do konkursu "Wygrywaj do kwadratu" trzeba wybrać i zamówić jeden z dwóch produktów z rynną o profilu kwadratowym: Galeco STAL2 i Galeco BEZOKAPOWY w dniach od 14 marca do 31 sierpnia 2016 roku. Po dokładnym zamontowaniu orynnowania na budynku należy zrobić zdjęcie prezentujące oryginalny projekt i wykonanie, a następnie przesłać fotografię wraz z formularzem zgłoszeniowym do Galeco. Organizator umieści zgłoszoną realizację inwestycji na stronie konkursu i umożliwi internautom głosowanie. Warto do zabawy zaprosić znajomych, ponieważ od ilości głosów użytkowników będzie zależało, czy dany projekt konkursowy przejdzie do wielkiego finału. Na najlepsze realizacje z rynnami Galeco będzie można oddawać głosy do 30 października. Spośród 10 wyróżnionych przez internautów inwestycji eksperckie jury Galeco wyłoni głównego zwycięzcę. Nagrodą za I miejsce jest zwrot kosztów orynnowania! Pozostali uczestnicy powalczą o Notebook Lenovo Z70 oraz Tablet Samsung Galaxy Tab A. O przyznaniu II lub III miejsca zadecyduje liczba oddanych głosów w internetowym plebiscycie. Każdy właściciel budynku, który zgłosi do konkursu swój projekt otrzyma nagrody gwarantowane, którymi są przydatne na niepogodę bluzy, polary i softshell'e z logo Galeco.

Rynny dla śmiałych projektów

Galeco jest producentem zaawansowanych systemów rynnowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie odprowadzania wody deszczowej. Rynny i elementy systemów Galeco są inspirującymi produktami, które odpowiadają potrzebom architektów tworzących nowoczesne budynki i domy jednorodzinne.

Charakterystyczną cechą systemu rynnowego Galeco STAL2 jest kwadratowy profil rynny oraz rury spustowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu stalowe orynnowanie podkreśla nowoczesny kształt bryły budynku oraz jest ciekawym wyróżnikiem dla tradycyjnych konstrukcji domów z okapem dachu. Co więcej, kwadratowa rynna o profilu 125 jest bardziej wydajna od typowych, półokrągłych rynien w podobnym rozmiarze. Sekretem tego systemu jest specjalnie zaprojektowana maskownica podsufitkowa, czyli obróbka blacharska doczepiana do haków rynnowych za pomocą zamków zatrzaskowych. Pozwala to na szybki demontaż podczas prac konserwacyjnych. Dolna część maskownicy ma kształt listwy montażowej typu J dostępnej w systemie podsufitki dachowej Galeco DECOR. W ten sposób orynnowanie i podbitka tworzą spójną zabudowę okapu dachu.

Dla nowoczesnych budynków pozbawionych tradycyjnie przedłużonej połaci dachu stworzono jedyny tego typu system Galeco BEZOKAPOWY. Jest to opatentowane przez firmę rozwiązanie pozwalające całkowicie i dyskretnie zakamuflować zarówno poziom rynnowy, jak i pion spustowy. System BEZOKAPOWY składa się ze stalowej rynny o profilu prostokątnym, pasa podrynnowego, maskownicy oraz dodatkowych elementów (narożniki, kształtki, specjalne haki rynnowe z zamkami na maskownicę), a także z kwadratowej rury z tworzywa PVC. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na tym, iż rura spustowa jest wkomponowana w warstwę izolacyjną budynku i biegnie pod elewacją. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o każdy szczegół systemu sprawia, że jest to bezpieczne, wydajne i szczelne orynnowanie.

Galeco - konkurs

Pamiętaj, aby wziąć udział w konkursie Galeco "Wygrywaj do kwadratu" wystarczą tylko cztery kroki:

1. Do 31.08.2016 r. kup i zamontuj jeden z systemów rynnowych: Galeco STAL2 lub Galeco BEZOKAPOWY

2. Zrób zdjęcie i wyślij zgłoszenie

3. Zbieraj głosy internautów do 30.10.2016 r.

4. Zgarnij atrakcyjne nagrody albo zwrot kosztów orynnowania

Regulamin oraz szczegóły konkursu są dostępne tutaj (http://galeco.pl/pl/konkurs/regulamin.html).

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 65,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny