Włoski mistrz w swojej dziedzinie

Jekko Polska

Z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi. Jekko jest wiodącym na świecie producentem mini dźwigów z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Bogata gama modeli sprawia, że mini żurawie Jekko znajdą zastosowanie niemal w każdym z segmentów budownictwa. Jekko oferuje kompletną linię modeli wyposażonych w silniki wysokoprężne, silniki elektryczne lub akumulatory oraz szeroki wachlarz wyposażenia, taki jak: haki lub wysięgniki pomocnicze, manipulatory chwytające do rur i belek, podnośniki próżniowe do tafli szkła oraz trawersy. Wszystkie narzędzia są w pełni zintegrowane z funkcjonalnością i zabezpieczeniami podstawowej maszyny.

Sprawdza się tam gdzie inni nie mogą

Mini żurawie zdają egzamin jako skuteczna pomoc w budowaniu apartamentowców i domów prywatnych oraz w rozbudowie hal, magazynów i zakładów. Doskonale sprawdzają się przy  montażu ciężkich elementów. Można do nich zaliczyć szyby, ale, używa się ich również podczas montażu między innymi dachów czy balustrad stalowych.

Jekko Polsk

Maszyny są doskonałym zamiennikiem tradycyjnego żurawia w przypadkach, w których musi on poruszać się po podłożu o małej nośności. Budowlańcy używają miniaturowego żurawia także wewnątrz obiektów, gdzie wymagana jest instalacja ciężkich elementów na wysokim poziomie. Zastosowanie mini żurawia pozwala znacznie zwiększyć efektywność, a przede wszystkim tempo pracy.

Gdy „mały” znaczy „wielki”

Mała waga i niewielkie wymiary w niczym nie umniejszają nośności czy zasięgu pracy urządzeń. Oferowane przez Jekko modele są w stanie podnieść nawet do kilku ton. Mniejsze żurawie są w stanie dotrzeć do wszystkich tych miejsc, do których dostęp był wcześniej albo utrudniony, albo w ogóle niemożliwy. Sterowanie urządzeniem jest łatwe i komfortowe. Wszystkie żurawie Jekko są wyposażone w wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania Scanreco  z precyzyjnym systemem sterowania i możliwością wykonania do trzech ruchów jednocześnie który umożliwia płynną i prowadzoną z wyczuciem obsługę dźwigu. Urządzenia są obsługiwane przez jednego operatora. 

Jekko Polska

Co więcej, maszyna jest wyposażona w przydatne funkcje, takie jak czujnik przechylenia, oraz ogranicznik obciążenia. Większość modeli jest na tyle wąska, że przedostaje się nawet przez jednoskrzydłowe drzwi, a jednocześnie dysponuje mocą pozwalającą przenosić naprawdę ciężkie ładunki. Dodatkową zaletą mini żurawi jest łatwość przetransportowania go do wyznaczonego celu. W wielu przypadkach wystarczy przyczepa samochodowa. Obszerniejsze modele charakteryzuje natomiast dużo większa siła udźwigu oraz zasięg. Krótko mówiąc, kompaktowe wymiary, prostota obsługi i zdolności manewru czynią żurawie idealną alternatywą dla często nieporęcznych w użytkowaniu standardowych dźwigów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie mini żurawi Jekko Polska.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny