Thor Kunstschmiede ogrodzenia metalowe z rodzinną tradycją

Firma powstała już w latach 80-tych ubiegłego wieku i została założona przez Zdzisława Matuszaka. Jednak jej rozkwit rozpoczął się, gdy przedsiębiorstwo zostało przekazane synowi pana Matuszaka – Tomaszowi. To właśnie on w latach 90-tych zaczął transformować firmę i wprowadzać nowy sprzęt oraz innowacyjną technologię, dzięki czemu w ciągu kolejnych lat zaczęła nabierać znaczenia zwłaszcza na rynku niemieckim. Dzięki przekazywanej rodzinnie tradycyjnej wiedzy o kowalstwie, a także wdrażania nowoczesnych rozwiązań i nacisku na wysoką jakość produkcji, Thor Kunstschmiede - Zäune aus Polen (www.thor-zaun.pl) może pochwalić się już ponad 3000 zrealizowanych zamówień. Choć na początku nie było łatwo przedrzeć się przez silny rynek konkurencji, to determinacja i oferowana jakość, a także otwartość na klientów i ich potrzeby sprawił, że polska firma stała się jedną z ważniejszych zakładów kowalskich w Niemczech, ale również Austrii oraz Francji. Dziś zakład zatrudnia około 25 osób i sprawnie realizuje kolejne zamówienia oraz tworzy nowe projekty.

Thor Kunstschmiede, czyli nasz klient – nasz partner

Bez wątpienia swój sukces Thor Kunstschmiede zawdzięcza precyzji i jakości, ale również podejścia do swoich klientów. Klienci mogą skorzystać z gotowych projektów, jakimi dysponuje firma, ale również zaproponować swoją własną wizję. Projektanci biorą pod uwagę każdy detal, o który prosi klient i zgodnie z życzeniem tworzą taki projekt, który usatysfakcjonuje ich partnera - ponieważ dla tej firmy klient, to partner. Ponieważ specjaliści z Thor Kunstschmiede lubią wyzwania, podejmują się nawet najbardziej nietypowych zleceń i zrealizują oczekiwaną wizję, nawet kosztem wdrożenia nowego zastosowania technologicznego. Firma polskich kowali stawia na rozwój, dlatego korzystanie z innowacyjnych narzędzi nie stanowi dla nich problemu, ale jest wartościowym wyzwaniem, które satysfakcjonuje zarówno klienta, jak i ich samych. To właśnie dzięki temu mogą pochwalić się ponad 1000 zadowolonych klientów w kilku krajach.

Nowoczesne ogrodzenia czy klasyczne ogrodzenia kute?

W swojej ofercie Thor Kunstschmiede posiada zarówno projekty klasycystyczne z tradycyjnymi elementami ozdobnymi, jak i znacznie bardziej fantazyjne. Klient może wybrać nowoczesne ogrodzenie lub klasyczne ogrodzenie kute. Jak wspominaliśmy wcześniej, firma wykonuje również zamówienie zgodne z oczekiwaniem klienta, a którego nie ma w standardowej bazie ofertowej. Bogata gamma kolorystyczna, niezliczona możliwość doboru elementów dekoracyjnych, nieograniczona wyobraźnia i doświadczenie specjalistów sprawiają, że każdy pomysł na ogrodzenie jest możliwy do wykonania.

Cynkowanie ogniowe gwarancją wysokiej jakości

Panele ogrodzeniowe, płoty metalowe i wszystkie inne produkty od Thor Kunstschmiede poddawane są specjalnym zabiegom ochronnym, dzięki czemu posłużą klientowi na długie lata. Wszystkie produkty są cynkowane ogniowo oraz malowane proszkowo. Dzięki temu nie ma potrzeby malować ich sezonowo, a sam zabieg cynkowania ogniowego stanowi ochronę na skrajnie zmieniające się warunki pogodowe, jak: silne wiatry, deszcze, śnieg, bardzo niska oraz bardzo wysoka temperatura. Ponadto firma daje aż 5 lat gwarancji na swoje ogrodzenia metalowe. Wysoka jakość ogrodzeń produktów (firma od 2016 roku posiada znak jakości ISO) i stosowanie nowoczesnej technologii ochronnej sprawia, że ogrodzenia metalowe są znacznie lepszym wyborem niż ogrodzenia drewniane, a jednocześnie znacznie bardziej ekologiczne. Thor Kunstschmiede dba o środowisko, dlatego stosuje eko rozwiązania przy produkcji zamówień dla swoich klientów.

Zäune aus Polen czyli Thor Kunstschmiede – kowale z Polski cenieni w Niemczech
Zäune aus Polen czyli Thor Kunstschmiede – kowale z Polski cenieni w Niemczech

Thor Kunstschmiede ogrodzenia metalowe i bramy wjazdowe – oferta

Thor Kunstschmiede - Zäune aus Polen, oferuje klientom bogatą ofertę gotowych już projektów, ale również z możliwością zaprojektowania produktu zgodnego z wizją klienta, ponieważ do każdego zamówienia, firma podchodzi zawsze z ogromnym zaangażowaniem. W ofercie znajdziemy ogrodzenia metalowe, panele ogrodzeniowe, bramy wjazdowe jednoskrzydłowe, bramy wjazdowe dwuskrzydłowe, a także bramy suwane manualne, bramy elektryczne również jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, bramy harmonijkowe – a wszystko to w niezliczonej możliwości wariantów kolorystycznych i elementów dekoracyjnych oraz wizualnych. Ponadto oferujemy również elementy ogrodowe metalowe, jak ławki, donice, altanki ogrodowe, a także balustrady i ogrody zimowe. Specjaliści zawsze służą radą w doborze rozmaitych elementów, tak aby projekt był nie tylko satysfakcjonujący wizualnie, ale także wysoki jakościowo pod względem doboru materiałów spójnych z wizją klienta. Co istotne, zawsze dokonywana jest bardzo szczegółowa wycena, dzięki czemu klienci wiedzą, jaki jest koszt całkowity wykonania, dostarczenia, a także zamontowania ich zamówienia.

Jak wygląda zakup ogrodzenia od Thor Kunstschmiede

W jaki sposób można zamówić ogrodzenie metalowe? Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i skorzystać z formularza kontaktowego na stronie. Znajdziemy tam możliwość wyboru interesującego nas produktu, typ materiału, kolor, opcje montażu, a także możliwość zamówienia elementów dodatkowych. Bardzo ważne jest podanie wymiarów elementów ogrodzenia, a także dobór wzoru. Po otrzymaniu wyceny od firmy i akceptacji jej przez klienta, następuje wyznaczenie terminu spotkania, na którym specjalista od Thor Kunstschmiede wykona profesjonalny pomiar. Ponadto zapisane zostaną wszystkie szczegóły odnośnie zamówienia, uwagi, propozycje i sugestie. Następnie specjalista wraz z kierownikiem produkcji omawiają zamówienie i dopasowują rozwiązania technologiczne do potrzeb wizualnych klienta oraz wymogów terenowych posesji. Następnie zamówienie zostaje skierowane do produkcji, która trwa przeważnie od 4 do 6 tygodni. Podczas pracy w warsztacie, następuje spawanie, szlifowanie, cynkowanie i malowanie ogrodzenia. Firma na życzenie klienta umożliwia wgląd w proces produkcji, poprzez przesyłanie filmów i zdjęć z warsztatu, podczas pracy kowali nad zamówieniem. Pod koniec realizacji produkcji, firma może określić dokładny termin zakończenia prac, a co za tym idzie umawia z klientem termin dostawy oraz montażu zamówienia. Czas instalacji trwa przeciętnie do dwóch dni, a jego czas zależy od tego, czy ogrodzenie będzie montowane w klinkier czy w beton oraz od ilości elementów do montażu.

Dlaczego warto wybrać Thor Kunstschmiede?

Podsumowując informacje zawarte w artykule, dlaczego warto wybrać ogrodzenia kute od kowali z Thor Kunstschmiede? Przede wszystkim ogrodzenia metalowe są znacznie solidniejsze i ciekawsze wizualnie od ogrodzeń drewnianych. Zespół TK to wykwalifikowani fachowcy od projektowania, kowalstwa, spawania, montowania, a także doradztwa. Stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które nie tylko zabezpieczają ogrodzenia, dzięki czemu służą one przez wiele długich lat, ale również umożliwiają zrealizowanie wizji klienta. Do każdego zamówienia firma podchodzi indywidualnie, zwracając uwagę na każdy szczegół, który jest niezbędny do wykonania najlepszej jakości ogrodzenia metalowego, bramy wjazdowej lub innego elementu, jaki wybrał klient. Przejrzysta komunikacja i sprawna realizacja również mają tutaj znaczenie. Klient zawsze wie, jakie poniesie koszty za swój produkt. Thor Kunstschmiede od blisko 15 lat cieszy się zaufaniem klientów w kilku krajach w Europie. Ogrodzenia metalowe to poczucie bezpieczeństwa i komfortu, ale także przyjemne doznania wizualne, które dodają pełni posesji i nieruchomości, którą otacza płot metalowy. Zadowoleni klienci polecają ich swoim znajomym oraz sami wracają po kolejne zamówienia. W końcu firma zajmuje się nie tylko ogrodzeniami metalowymi, ale wieloma innymi elementami do ogrodu.

Thor Kunstschmiede - Zäune aus Polen znajduje się przy

ul. Miedzianej 34 w Gubinie.

Tel. 0048 68 45 25 298

Fax. 0048 68 45 25 297

Mob.(DE) 0170 880 70 07

Mob.(PL) 0048 600 60 60 45

E-MAIL [email protected]

artykuł sponsorowany

Powiązane artykuły