Zielone dachy

Wszystko o zielone dachy - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat zielone dachy. Nasze sprawdzone porady związane z zielone dachy pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Zielone dachy - korzyści, zalety i wady z zakładania zielonych dachów

Zielone dachy - korzyści, zalety i wady z zakładania zielonych dachów

Jeszcze do niedawna taras na dachu kojarzył nam się ze scenami filmowymi. Dziś coraz częściej spotykamy go w zabudowie nowoczesnych bloków i domów jednorodzinnych. Zielone tarasy na dachu są szczególnie popularne w większych aglomeracjach, w których trudno o własne, proekologiczne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Jak urządzić taką przestrzeń? I jakie wymogi techniczne i musi spełniać taras na dachu? Odpowiedź znajdziecie poniżej.
, 23 kwietnia 2017

Zielone dachy, czyli jak założyć ogród na dachu?

Zielone dachy, czyli jak założyć ogród na dachu?

Zielone dachy stają się coraz bardziej popularne w Europie i na świecie. Moda na zakładanie ogrodów na dachu nie dotarła jeszcze do Polski. Zielone dachy są u nas rzadko spotykane, jednak z pewnością ta sytuacja za kilka lat ulegnie zmianie. Liczba mieszkańców wielkich miast nieustannie rośnie, tak więc zielone dachy będą coraz częściej wykorzystywaną technologią, która w stresującym życiu w mieście przybliża człowieka do natury. Na czym polega technologia zielonych dachów? Dlaczego warto zakładać zielone dachy? Sprawdzamy, jak założyć ogród na dachu.
, 23 kwietnia 2017

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij