Masz dość mglistych inwestycji, których realnie nie posiadasz? Chcesz spróbować czegoś pewnego, namacalnego, a w dodatku pięknego? Dobrze trafiłeś. Pomyśl, jakie korzyści niesie z sobą inwestowanie w złoto.

1. Złoto inwestycyjne: jak kupić?

Rozsądne budowanie portfela inwestycyjnego to najlepsze, co możesz zrobić dla swojej przyszłości. Ale jak to zrobić, żeby potem nie żałować?

Grupa Firm IDF, którą znajdziesz tutaj: https://idfmetale.pl/zloto-inwestycyjne-24h posiada ponad 20 lat w branży finansowej. Natomiast od 15 lat pomaga budować portfele inwestycyjne i oszczędnościowe polskim klientom. To właśnie dzięki IDF możesz zaznajomić się z szeroko rozumianymi inwestycjami alternatywnymi. Głównie tymi, które inwestują  realną wartość, m.in. wspomniane już złoto inwestycyjne, ale także srebro, ziemię czy sztukę. Wybór należy do ciebie!

Dokonywanie zakupu jest proste, a jednocześnie bezpieczne. Proces zakupowy podzielono na 5 etapów, zwieńczonych podsumowaniem zanim klient zdecyduje się na dokonanie finansowego zamówienia.

W przypadku zakupu monet bulionowych czy sztabek złota, warto pamiętać, że ceny ulegają ciągłym zmianom. Dlatego zamówienia on-line wymagają wykonania przelewu bankowego w ciąg 24 godzin.

Po zaksięgowaniu płatności rozpoczyna się realizacja zamówienia. Termin dostawy waha się od 24 godzin (dostawa natychmiastowa) do 14 dni roboczych (dostawa terminowa). Oczywiście, mowa o sporych kwotach i nie każdy chce dokonywać takiego zakupu on-line. W takim wypadku warto zdecydować się na zakupy stacjonarne.

2. Sztabka złota i monety bulionowe: dlaczego metale?

Kiedyś inwestowanie w złoto było niezwykle popularne. Dzisiaj coraz częściej inwestujemy w coś, czego fizycznie nie posiadamy, a nawet nigdy nie zobaczymy w realnym świecie. To normalne, że zmieniają się preferencje klientów. Jednak warto zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny i nabyć sztabki złota lub monety bulionowe, które w razie potrzeby możemy natychmiast wymienić na całym świecie.

Taka inwestycja daje poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że posiadamy zabezpieczenie na wypadek najbardziej niespodziewanych okoliczności.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny