Żyrandole do pokoju

Industrial wciąż na topie

Moda na surowy, nowoczesny wystrój dominuje nieprzerwanie od zeszłego roku. Metalowe i druciane żyrandole do pokoju dziennego (zobacz tutaj) doskonale odnajdują się w tego rodzaju wnętrzach. Podobnie niebanalne kształty oraz zwisy wiszące pojedyncze, to najlepsze rozwiązanie dla osób, których pociąga chłód i estetyka industrialu.

Nadchodzi stare

Obecnie coraz większą popularnością zaczął cieszyć się także styl retro przywodzący na myśl lata 50 i 60. Do wystroju takiego rodzaju idealnie pasują mosiężne żyrandole wykonane z miedzi, jak i te z elementami złota.

Lata 50 i 60 to również oryginalne, wyróżniające się kształty oświetlenia. Decydując się na ten styl mamy również pewność, że pozostanie on świeży także w 2020 roku, ponieważ moda ta dopiero „wchodzi na salony”!

Natura zawsze na czasie

Wystroje w stylu „eco” to osobny trend, który triumfy święci już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie stał się passe. W towarzystwie motywów liści oraz innych zielonych akcentów doskonale sprawdzą się żyrandole w jasnych kolorach.

Żółć, czerwień, ale również brąz, to barwy, które warto wykorzystać w tego typu wystroju. Jeśli spokój i natura są Ci bliskie, to z pewnością zakochasz się w takim wnętrzu.

Żyrandole do pokoju dziennego —  podsumowanie

Jak widać, aktualne trendy wystroju sprzyjają zakupowi oryginalnych, interesujących designersko żyrandoli, które sprawdzą się w pokojach dziennych. Sklepy specjalizujące się w sprzedaży oświetlenia do wnętrz oferują szeroką gamę modeli dopasowanych do aktualnych trendów. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się, więc na industrial, retro, lub naturę z pewnością dopasujesz do nich żyrandol, który w atrakcyjny sposób podkreślać będzie wybrany styl.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny