Żywica epoksydowa

Wszystko o żywica epoksydowa - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat żywica epoksydowa. Nasze sprawdzone porady związane z żywica epoksydowa pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Podłogi 3D z żywicy epoksydowej - cena, rodzaje, wykonanie

Podłogi 3D z żywicy epoksydowej - cena, rodzaje, wykonanie

Posadzki żywiczne znajdują wiele zastosowań zarówno w obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych. Szczególne miejsce wśród tego rodzaju posadzek zajmują podłogi 3D. Posadzki dekoracyjne to rozwiązanie, które pozwoli na aranżację wyjątkowego i oryginalnego wnętrza mieszkalnego. Posadzka z żywicy, wzbogacona o efekt 3D, to funkcjonalne i niebanalne rozwiązanie. Poznaj zastosowanie oraz zalety posadzek żywicznych 3D.
, 19 maja 2017

Posadzki żywiczne - cena, rodzaje, opinie, zastosowanie

Posadzki żywiczne - cena, rodzaje, opinie, zastosowanie

Posadzki żywiczne od lat stosuje się w magazynach czy w postaci innych posadzek przemysłowych. Jednak nie każdy wie, że tego rodzaju wykończenie nawierzchni nadaje się także do mieszkań, domów jednorodzinnych czy w obiektach użyteczności publicznej. Posadzka żywiczna może elegancko ozdobić salon, a jednocześnie nadać mu oryginalny, nowoczesny design. Poniżej przyjrzymy się bliżej temu rozwiązaniu, określimy rodzaje posadzek żywicznych, możliwości ich zastosowania, właściwości oraz ceny.
, 11 maja 2017

Posadzka epoksydowa w garażu - cena, rodzaje, wylewka krok po kroku

Posadzka epoksydowa w garażu - cena, rodzaje, wylewka krok po kroku

Żywica epoksydowa stosowana na posadzki jeszcze do niedawna była wykorzystywana głównie jako posadzka żywiczna w garażu, halach produkcyjnych czy magazynach. Obecnie coraz częściej jest wybierana również w obiektach użyteczności publicznej oraz prywatnych mieszkaniach. Inwestorzy dostrzegają jej walory oraz liczne możliwości zastosowań. Czym charakteryzuje się żywica epoksydowa? Czy posadzka epoksydowa to dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.
, 11 maja 2017

Fuga epoksydowa - cena, opinie, zastosowanie, polecani producenci

Fuga epoksydowa - cena, opinie, zastosowanie, polecani producenci

Fuga do płytek podłogowych i ściennych jest ważnym materiałem wykończeniowym. Dlatego warto ją dobrać adekwatnie do specyfiki płytek i rodzajów pomieszczenia. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się fuga epoksydowa. Jej układanie może być znacznie trudniejsze w porównaniu z tradycyjnymi, gotowymi produktami. Jednak fuga epoksydowa odznacza się większą trwałością. W poniższym artykule podpowiemy, czym właściwie są tego rodzaju produkty i w których miejscach warto je stosować.
, 12 maja 2017

Kotwa chemiczna do betonu - cena, montaż, zastosowanie

Kotwa chemiczna do betonu - cena, montaż, zastosowanie

Kotwy chemiczne są wykorzystywane w budownictwie od lat 70-tych. Stosuje się je powszechnie i nierzadko są lepszym rozwiązaniem niż kotwy mechaniczne, śruby gruntowe czy kołki rozporowe. Jednak wymagają precyzji wykonania otworów montażowych i ogólnej sprawności wykonawczej. Te czynniki między innymi powodują, że część polskich inwestorów nadal nieufnie podchodzi do tych rozwiązań. Dodatkowym czynnikiem jest relatywnie niska świadomość dotycząca zastosowań kotew chemicznych. Kotwy chemiczne są jednak niewątpliwie atrakcyjną alternatywą dla kotew mechanicznych. Oba systemy posiadają swoje zalety i wady, jednak kotwy chemiczne mają stosunkową przewagę. Postaramy się przybliżyć do jakich zastosowań kotwy chemiczne sprawdzą się najlepiej oraz co je charakteryzuje.
, 17 maja 2017

Jaka podłoga najlepsza do salonu?

Jaka podłoga najlepsza do salonu?

Wiele polskich rodzin stojących na progu ważnej decyzji - wybór podłogi do salonu. Panele podłogowe, parkiet drewniany, a może kafelki? Nie próbują przy tym zasięgnąć jakichkolwiek głębszych informacji. To błąd! Dobrze dobrany materiał na podłogę w salonie gwarantuje wiele lat spokoju. Zła decyzja natomiast może odbijać się przysłowiową czkawką przez długi czas.
, 16 stycznia 2017

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij