OMNIGENA - najważniejsze informacje

OMNIGENA to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą pomp do wody, która działa od 1974 roku. Oferta firmy obejmuje między innymi pompy wodne, takie jak pompy głębinowe, pompy hydroforowe, a także zestawy hydroforowe, zbiorniki hydroforowe oraz inne urządzenia i akcesoria. OMNIGENA prowadzi produkcją i sprzedaż urządzeń dla przemysłu rolnictwa, oraz gospodarstw domowych. Pompy i zestawy hydroforowe OMNIGENA mają bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Firma ta posiada wszelkie wymagane certyfikaty. W związku z tym wybór urządzeń OMNIGENA to gwarancja najwyższej jakości.

Zestawy hydroforowe OMNIGENA - najlepsze modele

Hydrofor OMNIGENA JY 1000 o pojemności 24 l to koszt 379 zł, o pojemności to koszt zł 450 zł

Hydrofor ten zaopatrzony jest w jednostopniowe pompy wodne nawierzchniowe JY 1000. Te zestawy hydroforowe przeznaczone są przede wszystkim dla domów jednorodzinnych i gospodarstw domowych. Można je również stosować na działkach, w ogrodach czy na małych budowach. Są to pompy przeznaczone do wody czystej, zimnej. Korpus, wał i wirnik pompy wykonane są ze stali nierdzewnej. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o hydroforach.

Te zestawy hydroforowe są proste i szybkie w montażu, odporne na korozję, łatwe w obsłudze, niezawodne. Pompa hydroforowa samozasysająca cechuje się niską wagą, posiada wbudowany wyłącznik termiczny zabezpieczający silnik przed zbyt wysoką temperaturą. Wydajność maksymalna pompy wynosi 60 l/min, wysokość podnoszenia maksymalnego 50 m, moc silnika 1,1 kW, uzwojenie o maksymalnym natężeniu prądu 4,9 A, napięcie zasilania 230 V, ssąco tłoczących 1" x 1".

Hydrofor OMNIGENA JET 50, 100A, 100A(a) w wersji o pojemności 50 l to koszt od ok. 414,90 zł.

Ten zestaw hydroforowy posiada jednostopniowe nawierzchniowe pompy wodne typu JET, które stosuje się do zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych, w gospodarstw rolnych, działek rekreacyjnych, a także do ogrodnictwa. Zaopatrzone zostały w pompy samozasysające do wody czystej, zimnej. Pompa hydroforowa posiada korpus wykonany z żeliwa, wał ze stali nierdzewnej i wirnik z mosiądzu.

Pompa hydroforowa jest solidna i ma trwałą konstrukcję, jest niezawodna i odporna na korozję. Podłączenie hydroforu jest szybkie i proste. Zestaw zaopatrzony jest z wyłącznik ciśnieniowy do hydroforu oraz wyłącznik termiczny, zabezpieczający silnik pompy przed zbyt wysoką temperaturą. Zestaw ten cechuje się cichą pracą. Wydajność maksymalna pompy wynosi 60 l/min w przypadku modelu JET 50 50 l/min, w przypadku modeli 60 JET 100A i JET 100A(a) 60 l/min, wysokość podnoszenia maksymalnego wynosi 50 m w przypadku modelu JET 50 lub 60 w przypadku modeli 100A i JET 100A(a), moc silnika 1,1 kW, uzwojenie o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A dla modelu JET 50, 3,5 A dla modelu JET 100A, 3,6 A dla modelu JET 100A(a, )napięcie zasilania 230 V, średnica króćców ssąco tłoczących 1" x 1". A może zainteresuje cię także ten artykuł z cennikiem usług hydraulicznych?

Hydrofor OMNIGENA MH/ MHIw wersji MH 1300/230V na zbiorniku 50 l to koszt od ok. 728,48 zł.

W zestawie tym występuje wielostopniowa samozasysająca pompa hydroforowa nawierzchniowa przeznaczona do budynków mieszkalnych, do podnoszenia ciśnienia w instalacjach. Zestaw ten można stosować także z zakładach przemysłowych, gospodarstwach rolnych, ogródkach działkowych, ogrodach przydomowych oraz systemach nawodnień.

Korpus, wał i wirniki pompy wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, korpus ssący i konsola z żeliwa. Urządzenie to posiada wysokiej klasy dławicę mechaniczną SIC/CAR oraz wbudowany wyłącznik termiczny. Te zestawy hydroforowe charakteryzują się dużą wydajnością i wysokim podnoszeniem, cichą pracą. Ich konstrukcja jest solidna i odporna na korozję. Są one łatwe obsłudze i niezawodne.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze filtry wody

Chcesz pić wodę z kranu i szukasz polecanego filtra do wody? Sprawdź najczęściej wybierane filtry przez naszych czytelników.

Hydrofor OMNIGENA Multi HWA/Multi Inox w wersji Multi HWA 2000 Inox 200 l to cena 1741,26 zł.

Zestawy hydroforowe tej linii posiadają zbiorniki hydroforowe oraz wielostopniowe pompy nawierzchniowe. Przeznaczone są one do zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, a także gospodarstw rolnych, działek oraz mogą być wykorzystywane w ogrodnictwie. Posiadają pompy samozasysające do pompowania zimnej, czystej wody.

Korpus, wał i wirnik pomp w takich zestawach wykonany jest ze stali nierdzewnej, w niektórych modelach poszczególne elementy mogą być także wykonane z norylu. Hydrofory te charakteryzują się dużą wydajnością i wysokim podnoszeniem, cichą pracą pompy oraz szerokim zakresem zastosowania. Posiadają one solidną konstrukcję, są odporne na korozję, niezawodne i łatwe w obsłudze. Posiadają także wbudowany włącznik termiczny. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł o studniach głębinowych.

Hydrofor OMNIGENA WZ w wersji WZ750 50 l to koszt od ok. 394 zł.

Jest to hydrofor do obsługi domków letniskowych oraz ogródków i działek z własnych ujęć. Jego pompa przeznaczona jest wyłącznie do wody czystej i zimnej. Pompa posiada żeliwny korpus, mosiężny wirnik i wał wykonany ze stali nierdzewnej. Jest to zestaw hydroforowy o niewielkich rozmiarach. Cechuje się dużą wysokością podnoszenia , co sprawia, że idealne nadaje się do podlewania. Pompa jest odporna na korozję, a cały zestaw jest prosty i szybki w montażu oraz łatwy w obsłudze. Zestawy te z wyjątkiem modelu zaopatrzone są w pompę samozasysającą. Posiadają także wbudowany wyłącznik termiczny.

Hydrofor OMNIGENA DP 355Y

Jest zestaw hydroforowy zaopatrzony w samozasysającą pompę nawierzchniową jednostopniową. Może on zaopatrywać w wodę domy jednorodzinne, domy letniskowe, małe gospodarstwa rolne. Zestaw ten można stosować tam, gdzie lustro wody mieści się poniżej 8 m od miejsca, gdzie zainstalowano pompę. Pompy hydroforowe w tych zestawach pełnią taką samą rolę jak pompy głębinowe. Studnia powinna mieć średnicę przynajmniej 100 mm, aby zastosowany w niej mógł być injektor. Zestawy te pompy z korpusem żeliwnym, wałem ze stali nierdzewnej i wirnikiem z mosiądzu. Charakteryzują się one solidną i trwałą konstrukcją. Te zestawy hydroforowe mogą zasysać wodę z głębokości dochodzącej do 23 m, gdyż zaopatrzone zostały w układ ssący Venturi wpuszczany do studni. Zestawy te są odporne na korozję, niezawodne i posiadają wbudowany wyłącznik termiczny. A może zainteresuje cię także ten artykuł o przyłączu wodociągowym i prądu do działki?

Hydrofor OMNIGENA JP Grundfos

Zestawy hydroforowe z samozasysającą, jednostopniową pompą znajdują zastosowanie w domu jednorodzinnym, w ogrodzie, w rolnictwie oraz w małych zakładach usługowych. Pompy posiadają korpus, wał i wirniki wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadają wbudowany wyłącznik termiczny i są łatwe w obsłudze. Charakteryzują się solidną konstrukcją i stabilną pracą.

Producent pomp wodnych i zestawów hydroforowych OMNIGENA oferuje urządzenia najwyższej jakości, które mają świetnie opinie, a jakość tych urządzeń poparta jest certyfikatami jakości. Wybór urządzeń OMNIGENA to gwarancja produktów najwyższej klasy.

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii instalacje hydrauliczne