Czołowi producenci zestawów wypoczynkowych i ich oferty

Największy wybór zestawów wypoczynkowych oferują oczywiście największe sieci meblowe w Polsce. Często posiadają placówki rozmieszczone na terenie całego kraju, co umożliwia łatwy dostęp do towaru każdemu potencjalnemu klientowi.

Ceny produktów różnią się w zależności od marki i jakości materiału, z którego powstały. Przedział jest tutaj bardzo rozległy, rozpoczyna się od kilkuset złotych, a kończy się nawet na kwotach pięciocyfrowych za luksusowe komplety skórzane.

Biorąc pod lupę największe sieci meblowe w Polsce będziemy mogli uważniej przyjrzeć się ofertom salonów, jak i proponowanymi przez nie cenami. Stosując porównanie cenowe nie może zabraknąć w nim takich gigantów jak Ikea, Kler, Black Red White, czy Meble Bodzio. Ich asortyment jest bardzo imponujący i gwarantuje satysfakcję z dokonanego wyboru.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze roboty sprzątające

Sprawdź promocje na najczęściej wybierane roboty sprzątające przez naszych czytelników. Ceny tych urządzeń mogą Cię zaskoczyć!

IKEA – szwedzka jakość za korzystną cenę

Ikea jest chyba najbardziej znanym dostawcą mebli w naszym kraju. Ich asortyment jest bardzo rozległy i posiada bardzo rozsądne ceny. Dysponuje sofami skórzanymi, rozkładanymi, modułowymi i pokrytymi tkaninami. Ponadto ma do zaoferowania pufy, fotele, leżanki, a nawet dodatkowe pokrycia.

Ceny mebli z IKEA są w komplecie zaprezentowane na stronie internetowej sieci. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na bardzo szeroki wybór mebli o różnej jakości wykonania. Można więc znaleźć jedne z najtańszych zestawów wypoczynkowych w Polsce, których jakość niestety pozostawia sporo do życzenia, jak również produkty doskonałej jakości, których ceny są naprawdę umiarkowane. Dlatego też markety IKEA, mimo ich stosunkowo małej liczby w naszym kraju, są tak popularne wśród Polaków.

Salony Kler – luksus przede wszystkim

Kler charakteryzuje się bardziej wyszukanym stylem. Firma ta nie stawiaja na niskie ceny, lecz na jakość oferowanych produktów.

Meble tej firmy odznaczają się doskonałą jakością wykonania, nietuzinkowym designem i najwyższej jakości materiałami. Ich ceny są jednak wysokie. Na przykład ceny kanapy skórzanej zaczynają się od 4000 PLN. Ceny kanap wyprodukowanych z wysokiej jakości materiałów, jak chociażby tapicerowanych tkaniną Bilabong, rozpoczynają się od 5000 PLN.

Sofy narożnikowe to wydatek minimum 7000 PLN, a zestawy wypoczynkowe, w skład których wchodzą dwa fotele i kanapa można nabyć od 6000 PLN. Najdroższe komplety wytworzone ze skóry naturalnej o najwyższej jakości, dopieszczone elementami z drewna bukowego, sięgają nawet 13.000 PLN.

Kler bardzo często oferuje swoje produkty po promocyjnych cenach, szczególnie podczas wyprzedaży. Biorąc pod uwagę standardowo wysokie ceny produktów, decydując się na zakupy w promocji możemy sporo zaoszczędzić.

Salony meblowe Black Red White – duży wybór sof i narożników

Black Red White nie posiada zbyt szerokiego asortymentu zestawów wypoczynkowych, ale za to dysponuje sporym wyborem sof i narożników, a także mniejszym, ale również zadowalającym asortymentem foteli i puf.

Ceny zestawów wypoczynkowych wahają się od 1500 do 2000 PLN, co sprawia, że są tańsze niż niektóre narożniki, sofy, a nawet fotele. Ceny narożników zaczynają się od 1200 PLN, a kończą na poziomie 3400 PLN. Fotele to przedział pomiędzy 350 a 1800 PLN, a pufy kosztują od 130 do  580 PLN. Black Red White wystawia też często wybrane modele w promocji, możemy wtedy zaoszczędzić od 200 do 300 zł.

Salony Meblowe Bodzio – największy wybór foteli

Bodzio ma nam do zaoferowania około 20 różnych zestawów wypoczynkowych. Tapicerowane w welurze i ekoskórze nie tylko odznaczają się gustownym wyglądem, ale mają też korzystne ceny, zwykle nie przekraczające 2400 PLN.

Ciekawa jest również oferta foteli. Wybór jest ogromy (być może największy w kraju). Ich ceny kształtują się w przedziale od 150 do 700 PLN.

Gdzie szukać najlepszego zestawu wypoczynkowego?

Wybierając komplet wypoczynkowy do salonu należy przede wszystkim ustalić budżet, który chcemy przeznaczyć na zakup. Dopiero w oparciu o tą kwotę należy szukać konkretnych zestawów.

Ceny zestawów na polskim rynku są bardzo zróżnicowane i najlepiej zrobić solidne rozeznanie wśród ofert producentów i salonów meblowych. Często bowiem zdarza się, że znajdujemy wymarzony zestaw w salonie A za kwotę dużo wyższą, niż ta, którą chcemy przeznaczyć na zakup, a w sąsiednim salonie bardzo podobny zestaw znajdziemy za połowę poprzedniej ceny. Pamiętajmy, że poza materiałami i jakością wykonania płacimy również za markę, często bardzo słono.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 68,6% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły