Dobrze mieszkaj – aranżacje dla każdego

Dobrze mieszkaj to gruntowny przewodnik po świecie niebanalnego designu i niepowtarzalnych aranżacji. Pismo utrzymane jest w charakterze skrzętnego poradnika. Jego zawartość oparta jest na projektach najlepszych pracowni designerskich działających na terenie całego kraju. 

Łamy czasopisma zawierają treściwe i zwięzłe opisy rozmaitych aranżacji, zarówno tych tradycyjnych, jak i bardziej kompleksowych. Każdy opis wzbogacony jest w wysokiej jakości, dobrze dopasowane ilustracje, ułatwiające wizualizację projektu. 

Dobrze mieszkaj sprowadza się głównie do tematów związanych z kuchnią, sypialnią, łazienką i salonem. Oferuje nie tylko gotowe aranżacje w/w pomieszczeń, ale także pokazuje krok po kroku, jak od podstaw uzyskać wymarzony wystrój wnętrza. 

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze roboty sprzątające

Sprawdź promocje na najczęściej wybierane roboty sprzątające przez naszych czytelników. Ceny tych urządzeń mogą Cię zaskoczyć!

Pismo inspiruje, doradza, a także wyznacza i przedstawia najnowsze trendy w dziedzinie designu. Porady, sugestie i przydatne rozwiązania udostępniane są przez grono najlepszych profesjonalistów specjalizujących się w stylizacji, projektowaniu oraz architekturze. Zamieszczone tu aranżacje mogą być zastosowane w jakimkolwiek pomieszczeniu, bez względu na jego kształt, styl, czy też metraż. Można tu również znaleźć całą masę ofert salonów meblowych, galerii oraz sklepów. 

Dużą zaletą Dobrze mieszkaj jest to, że oprócz oferowanych rozwiązań estetycznych twórcy pisma postawili też na porady praktyczne. Ich zadaniem jest przedstawienie produktów oraz materiałów charakteryzujących się najwyższym poziomem funkcjonalności.

Dobrze mieszkaj umożliwia przegląd dostępnych na krajowym rynku produktów, zapoznanie się z ogólnoświatowymi stylami wzornictwa oraz prawidłowe zastosowanie kontrastu. Istnieje także sekcja informująca o najnowszych rozwiązaniach i trendach prezentowanych na krajowych i zagranicznych targach wnętrzarskich. 

Dobrze mieszkaj od kuchni

Dobrze mieszkaj jest tytułem wydawnictwa Publikator, które posiada na swoim koncie kilka czasopism o pokrewnej tematyce. Należą do nich publikacje specjalne oraz katalogi przedstawiające projekty domów, mieszkań i wnętrz przeznaczonych do użytku publicznego.  

Każdy numer Dobrze mieszkaj zaopatrzony jest w ponad 100 stron starannie przygotowanego materiału, opracowanego przez najlepszych specjalistów. Nakład pisma wynosi 27 tysięcy egzemplarzy rozprowadzanych po największych salonach prasowych na terenie całego kraju. Prenumerata jest dostępna pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

Czasopismo stanowi znakomite centrum inspiracji oraz nieszablonowych pomysłów. Skierowane jest zarówno do czytelników pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat sztuki  urządzania, jak również do profesjonalistów. Dzięki niemu będą oni mogli zaznajomić się z najnowszymi trendami i technikami stosowanymi w dzisiejszym designie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 40,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły