Przegląd oferty firmy Avis

Gwarancja jakości balustrad Avis

Balustrady Avis to głównie balustrady nierdzewne, które z powodzeniem mogą zabezpieczać balkony czy schody. Systemowe balustrady czy balustrady zbudowane ze szkła wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na spełnienie norm budowlanych ETB i AbZ. Firma Avis sprzedaje także dodatkowe elementy potrzebne przy montażu balustrad i pracy ze stalą nierdzewną. Wśród nich są daszki szklane, materiały szlifierskie czy inne narzędzia.

Gotowe systemy balustrad zapewniają wysoką jakość produktu i dalszego użytkowania. W skład systemowych balustrad wchodzą wszystkie dodatkowe elementy balustrad potrzebne do prawidłowego montażu. Według opinii wielu klientów taka opcja zakupu bardzo ułatwia samodzielny montaż, w porównaniu do tanich balustrad dostępnym na rynku sprzedawanych pojedynczo.

Balustrady Avis produkowane są najczęściej ze stali nierdzewnej lub jej kwasoodpornego odpowiednika. Już sama stal nierdzewna jest bardzo wytrzymała i odporna na wodę opadową. Natomiast jej lepsza wersja kwasoodporna umożliwia montaż balustrad w przemysłowych czy nadmorskich okolicach. Pozwala to na większą ochronę powierzchni balustrady przed szkodliwym działaniem czynników chemicznych. Jeśli szukasz inspiracji przed zakupem, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o balustradach i poręczach.

Wybrane modele balustrad Avis

Pierwszym przykładem balustrad Avis jest model Daytona MGNI, który przeznaczony jest raczej do budynków jednorodzinnych. Klasyczny wzór z dodatkiem szkła zapewnia nowoczesny i estetyczny wygląd. Balustrada ta ma bardzo prosty montaż, a elementy umożliwiające jej regulację, pozwalają na stosowanie jej także na klatkach schodowych. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, przez co jest odporny na działanie wody opadowej. Warto jednak poddać balustradę okresowym pracom konserwacyjnym.

Balustrada Chicago może być stosowana zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych oraz wielopoziomowych. Podobnie jak wymieniona wyżej balustrada Daytona, tak i ta cechuje się prostym montażem oraz możliwością regulacji kątów. Bez problemów można ją zamontować na balkonie oraz na schodach. Wykończenie balustrad zostało zrobione w satynowym półmacie, a szczeble ułożone są w pionie.

Model systemowych balustrad Phoenix MGKI przeznaczony jest również do domów jednorodzinnych. Cechuje ją uniwersalność oraz stal kwasoodporna. Ten gatunek stali zapewnia wysoką odporność balustrady, kiedy w pobliżu obecne są zakłady chemiczne czy spaliny samochodowe. Regulacja ułożenia balustrady pozwala na zamontowanie jej także na klatkach schodowych czy wejściach do budynków jednorodzinnych.

Balkon ze stalową balustradą, czyli nierdzewne balustrady Avis, ich cena i opinie
Balustrady Avis i oferta marki na balustrady nierdzewne, a także cena i opinie

Balustrada Atlanta MGN4l to klasyczny model z poziomymi szczeblami. Do wyboru jest wersja między innymi z trzema lub czterema szczeblami poziomo ustawionymi. Podpory poręczy oraz uchwyty mocujące rurki można dowolnie regulować. Balustrada ta została wykonana ze stali nierdzewnej. Podobnie jak balustrada Daytona, tak i ta powinna być poddawana konserwacji przynajmniej po każdej zimie. Posiada wykończenie szlifowane lub polerowane.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele pomp ciepła

Szukasz nowoczesnej pompy ciepła do ogrzewania swojego domu? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najpopularniejsze modele.

Cena oraz porady praktyczne dotyczące balustrad nierdzewnych

Krótkie podsumowanie cenowe oferty firmy Avis

Cena za każdy model balustrad może się różnić z uwagi na rodzaj zastosowanym materiałów oraz dodatkowych elementów. Stal nierdzewna (inox), szkło czy aluminium to produkty, których wartość rynkowa nie jest taka sama. Również ilość szczebli czy ich ułożenie będzie wpływało na ceną za 1 metr bieżący balustrad metalowych sprzedawanych w ofercie systemowych balustrad.

Wpływ na końcowy koszt zamówienia będzie miała także usługa montażu. Jak najbardziej można jednak złożyć zamówienie bez tej dodatkowej usługi. Wówczas płatność będzie tylko za sam produkt. Koszt montażu może znacznie zwiększyć ceną za 1 metr bieżący, ponieważ zazwyczaj usługi nie są tanie, ale z drugiej strony może także zaoszczędzić czas i przyspieszyć wykończenie domu.

Wykaz wybranych modeli balustrad wraz z cenami

Model balustrady

Orientacyjna cena

Daytona MGNI stal nierdzewna, wysokość 101 cm

239,90 zł za 1mb brutto

Chicago I stal nierdzewna

468,38 zł za 1mb brutto

Phoenix MGKI stal kwasoodporna

369,58 zł za 1mb brutto

Atlanta MGN4I stal nierdzewna, wysokość 101 cm, 4 x Ø12

239,08 zł za 1mb brutto

Odpowiednio dopasowane balustrad do wnętrza

Balustrady metalowe czy ze szkłem mają duży wpływ na stylistykę wnętrza. Jako widoczny element schodów balustrady powinny komponować się z resztą wyposażenia pomieszczenia. Balustrady ze stali nierdzewnej (inox) pasują praktycznie do wszystkiego, niezależnie czy króluje styl nowoczesny czy klasyczny. Stal nierdzewna (inox) bardzo dobrze łączy się z drewnianymi czy szklanymi elementami balustrad.

Balustrady nierdzewne z dodatkiem drewna idealnie pasują do schodów drewnianych tworząc spójną kompozycję, Wnętrza zyskają więcej ciepła domowego. Kiedy jednak elementy balustrad wyprodukowane są głównie ze szkła, to wpisują się w najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz. Dzięki temu stworzyć można aranżację na wzór stylu skandynawskiego czy industrialnego. Całość nabierze lekkości oraz smukłości.

Balustrady Avis podkreślają wyjątkowość wnętrza, a jednocześnie umożliwiają w bezpieczny sposób użytkować balkony i schody wewnętrzne bądź zewnętrzne. Wyjątkowe elementy balustrad pozwalają dowolnie komponować układy balustrad. Duży wybór, bardzo dobre opinie oraz ceny, choć nie tanie, ale adekwatne do jakości gwarantują zadowolenie z produktu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły