Kominki elektryczne w Castoramie – przegląd oferty

Nowoczesne kominki elektryczne to rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać w swoim domu ciepły i przytulny klimat, jaki dostarczają tradycyjne kominki. Jednocześnie zwalniają one z problemu związanego z dbaniem o opał, rozpalanie, a także czyszczenie kominka. Elektryczne piece kominkowe posiadają sporo zalet, wśród których można wymienić chociażby możliwość sterowania płomieniem.

Oprócz efektów wizualnych, taki kominek elektryczny w salonie rzeczywiście nagrzewa pomieszczenie. Zazwyczaj kominek wyposażony jest w termostat, dzięki czemu możliwe jest dokładne określenie temperatury, jaką chcemy osiągnąć. Nowoczesne kominki elektryczne to również gwarancja bezpieczeństwa. Imitacja płomienia, która jest wynikiem rozbicia pary wodnej bądź promieni świetlnych, nie parzy tak jak prawdziwy ogień.

Kominki - rodzaje

Kominki elektryczne w Castoramie są tak popularnym rozwiązaniem, jak chociażby biokominki. Dlatego warto dowiedzieć się, jakie dokładnie modele znajdziemy w ofercie tego marketu budowlanego. Na pewno na uwagę zasługuje:

  • Kominek elektryczny Dimplex Campana Eco LED orzech – ten model reprezentuje kominki w Castoramie, które imitują płonące polana. Jego zaletą jest możliwość wizualizacji płomienia, bez konieczności uruchamiania grzania. Ten kominek elektryczny w salonie doskonale sprawdzi się w przypadku tradycyjnych wnętrz. Model wyposażony jest w termostat, a także programator czasowy. Pobór mocy kominka elektrycznego wynosi 15 W.
  • Kominek elektryczny Blyss biały 1,9 kW – model ten jest idealnym przykładem kominków wyposażonych w palenisko ze szklanych otoczaków. Nowoczesne kominki elektryczne tego typu wyposażone są w funkcję otwartego okna. W sytuacji nagłego obniżenia się temperatury w pomieszczeniu dochodzi do natychmiastowego wyłączenia kominka. Płomienie LED oraz obudowa kominka idealnie sprawdzi się do nowoczesnych wnętrz.
  • Mini piece kominkowe elektryczne LDBL2000A-YM7B, szyba 3D 1,9 kW – tego typu kominki elektryczne w Castoramie wyróżniają się polanami wykonanymi z włókna szklanego. Dzięki temu odnosimy wrażenie, jak palenisko zajęte byłoby prawdziwym drewnem opałowym. To właśnie dlatego mini piece kominkowe polecane są osobom, które chcą jak najbardziej odwzorować naturalny płomień. Dodatkową zaletą tego modelu jest dwustopniowa regulacja mocy pieca, a także możliwość ustawienia dogodnej temperatury w pomieszczeniu przy użyciu termostatu.
  • Naścienny kominek elektryczny Dimplex Synergy – modele mają na wyposażeniu panoramiczne wkłady kominkowe elektryczne. Niewątpliwą zaletą tego kominka jest wykorzystanie technologii optiflame, dzięki czemu zyskujemy jeszcze wyższą jakość obrazu płomieni. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o kominkach w Leroy Merlin.
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele biokominków

Szukasz taniego i efektownie wyglądającego biokominka? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najpopularniejsze modele. Ceny mogą Cię zaskoczyć!

Kominek elektryczny w salonie sterowany pilotem oraz polecane kominki elektryczne w castoramie
Jakie są kominki elektryczne w castoramie, czyli oferta sklepu, producenci i modele

Nowoczesne kominki elektryczne – ceny i opinie

Mając już rozeznanie, jakie znajdziemy kominki w Castoramie, dobrze jest sprawdzić ich sugerowane ceny. Dlatego w poniższym zestawieniu znajdują się ceny popularnych modeli znajdujących się w ofercie sklepu. Dla porównania cenowego pojawiły się także nowoczesne kominki elektryczne dostępne do kupienia w innych miejscach.

Przykładowe ceny popularnych kominków elektrycznych dostępnych w Castoramie

Nazwa produktu

Cena

Wkłady kominkowe elektryczne Blyss EL1718 1600 W do zabudowy

Ceny od 498,00 zł – bardzo dobre opinie

Nowoczesne kominki elektryczne Dimplex Asti Eco LED beton

1798,00 zł – bardzo dobre opinie

Kominki w Castoramie elektryczne Blyss, kolor biały 1,9 kW, naścienny

W ofercie od 448,00 zł

Naścienny kominek elektryczny Dimplex Synergy

1798,00 zł

Wkłady kominkowe elektryczne do zabudowy

Od 690,00 zł

Kominki elektryczne do zabudowy Majestic 36” Aflamo, model 2019 naścienny

1499,00 zł

Kominki elektryczne do zabudowy Majestic 50” Aflamo, model 2019

2199,00 zł

Kominki elektryczne do zabudowy LED Superb 60”

4499,00 zł

Kominek elektryczny do zabudowy Cassete 400 NH LL + dźwięk

2090,00 zł

Kominek elektryczny do zabudowy Cheriton LED

835,00 zł

Kominki elektryczne narożne EWT Dimplex Verona

1590,00 zł

Kominki elektryczne narożne Flame Milo

2509,00 zł

Kominki elektryczne Aflamo Vigo Classic 3D dąb

1589,00 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły