Ceny bram segmentowych Wiśniowski – katalog 2021

Katalog 2021 Wiśniowski prezentuje bogatą ofertę bram segmentowych. Są to modne drzwi garażowe, które zwiększają funkcjonalność korzystania z pomieszczenia. Cennik bram garażowych Wiśniowski będzie uzależniony od wyboru konkretnego modelu oraz jego wariantu wymiarowego.

Dobrym przykładem będą bramy Wiśniowski z serii UniTherm. Jest to model o nowoczesnym wzornictwie oraz zwiększonej odporności na działanie wody, wilgoci i ze zmniejszonym stopniem przepuszczalności powietrza. Brama z napędem Metro zapewnia płynną obsługę oraz dużą funkcjonalność. Co ciekawe, bramy segmentowe UniTherm wykorzystują parametry cieplne panelu Innovo o grubości 60 mm, a dzięki nowoczesnym systemom uszczelniającym spełniają wymogi stawiane budownictwu energooszczędnemu. Do kolejnych atutów należy cicha praca systemu, możliwość dopasowania do wielu wnęk oraz atrakcyjny wygląd. Ceny bram garażowych Wiśniowski będą uzależnione od wybranego rozmiaru. Do dyspozycji inwestorów pozostaje sześć wariantów rozmiarów. Ceny bram segmentowych Wiśniowski UniTherm utrzymują się w przedziale 4 000 – 5 300 zł.

Do kolejnej grupy należą drzwi garażowe segmentowe UniPro. Jest to rozwiązanie dedykowane dla inwestorów, którzy sugerują się atrakcyjnymi cenami oraz dobrymi parametrami technicznymi. Tego typu bramy Wiśniowski zapewniają dobrą izolacyjność termiczną, dlatego mogą być z powodzeniem stosowane jako drzwi garażowe do pomieszczeń ogrzewanych. Ceny bram segmentowych Wiśniowski UniPro waha się w przedziale 2 300 do niespełna 3 800 zł. Cena będzie uzależniona od wybranego rozwiązania, a drzwi garażowe są dostępne w wielu wariantach wymiarowych.

Cennik bram garażowych Wiśniowski – brama segmentowa Prime z napędem

Na szczególną uwagę zasługują drzwi garażowe z serii Prime, opracowane w oparciu o najnowsze technologie. Wyroby z napędem Metro to bramy Wiśniowski łączące atrakcyjny, nowoczesny wygląd oraz bardzo dobre parametry wytrzymałościowe. Drzwi garażowe Prime posiadają dwustronną powłokę lakierniczą w kolorze czarnym, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom izolacyjnym świetnie sprawdzają się do ogrzewanych pomieszczeń. Jedynym mankamentem owego rozwiązania może okazać się wyższa cena zakupu. W katalogu 2021 znajdziemy wiele opcji konfiguracji, a ceny bram segmentowych Wiśniowski wahają się w przedziale 4 000 – 7 700 zł.

Aby bliżej omówić cennik bram garażowych Wiśniowski, warto wyszczególnić także grupy produktów dodatkowych. W ofercie sprzedaży znajdziemy uniwersalny pilot do bramy, zamienniki, a także szeroko pojętą automatykę. Dobrym przykładem jest pilot do bramy Mido. Jak wszystkie zamienniki z serii, produkt posiada trwałą konstrukcję oraz sterowanie radiowe. Cena za pilot do bramy (zamienniki Mido) utrzymuje się w przedziale ok. 60 zł.

Warte uwagi zamienniki to także pilot do bramy w kształcie podkowy. Jest to nowoczesny pilot do bramy z napędem, umożliwiający płynną obsługę systemu sterowania. Zamienniki zostały tu wyposażone w trwałe, silikonowe przyciski, a nowoczesny design sprawia, że pilot do bramy cieszy się nieustającą popularnością. Cena za zamienniki z serii podkowa wynosi około 60 zł.

Cennik bram garażowych Wiśniowski i ceny bram wjazdowych

W katalogu marki Wiśniowski znajdziemy szeroki asortyment bram garażowych o konstrukcji uchylnej, rozwieralnej oraz segmentowej. Poszczególne modele są dostępne z napędem, możemy dokupić dodatkowy pilot do bramy i skonfigurować optymalny zestaw produktów.

Uchylne bramy Wiśniowski to rozwiązanie dedykowane zarówno do garaży ogrzewanych, jak i nieogrzewanych. W katalogu odnajdziemy wiele nowoczesnych linii produktów, których atutem jest atrakcyjna cena oraz efektowny design. Skrzydła zostają tu wykonane z blachy ocynkowanej, a podnoszenie zostaje uproszczone poprzez specjalnie zaprojektowany system sprężyn. Bramy uchylne Wiśniowski są produktami uniwersalnymi, nadającymi się do zastosowania zarówno w garażach wolnostojących, jak i wpisanych w bryłę budynku. Szeroki wybór modeli sprawia, ze każdy inwestor może dopasować produkt do swoich indywidualnych wymagań. Warto przy tym zauważyć, że bramy uchylne wymagają większej przestrzeni do otwierania niż produkty segmentowe. Ich konstrukcja sprawia, że nie sprawdzą się przy szczególnie wąskich podjazdach lub i przy mocno ograniczonych przestrzennie posesjach.

Ciekawostką są także różnego rodzaju bramy wjazdowe. W ofercie znajdziemy modele z napędem oraz modele bez funkcji automatycznych. Do grupy najpopularniejszych produktów należy brama przesuwna Classic. Vario oraz Style. Seria Classic posiada ażurowaną konstrukcję oraz umożliwia uzyskanie zwiększonej szerokości wjazdu (maksymalnie 6 metrów). Dostępne w katalogu 2021 rozwiązania dają wiele możliwości aranżacyjnych i świetnie sprawdzają się przy posesjach zainspirowanym stylem nowoczesnym lub bardziej klasycznym. Cena zakupu podstawowej bramy rozsuwanej waha się w przedziale 3 000 – 7 300 zł.

W katalogach odnajdziemy także funkcjonalne bramy wjazdowe na specjalnych kołach jezdnych. Jest to seria WI, wyróżniająca się podwyższonym komfortem użytkowania oraz dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Dzięki zastosowaniu specjalnych kół jezdnych, brama może zostać wyposażona w dodatkowe funkcje (np. opcja z napędem). Na uwagę zasługuje modułowa budowa, umożliwiająca łączenie z innymi systemami marki Wiśniowski. Co więcej, bramy wjazdowe na kołach jezdnych umożliwiają stworzenie wyjątkowo dużego światła wjazdu, wynoszącego ponad 10 metrów. Jest to optymalne rozwiązanie w ogrodzeniach przemysłowych, od których oczekuje się nietypowych wymiarów oraz ponadstandardowych parametrów wytrzymałościowych. W sprzedaży znajdziemy pięć wariantów wypełnienia (w tym profile i panele). Jest to kolejny aspekt, który pozwala na dopasowanie produktu do szerokiej grupy posesji. Ostateczna cena przemysłowej bramy jest uzależniona od wybranej wielkości, wyboru wypełnienia i ewentualnych rozwiązań dodatkowych. Cennik zakupu jest zazwyczaj kalkulowany w sposób indywidualny.

W asortymencie sprzedaży znajdziemy także funkcjonalne furtki, które pasują do pozostałych systemów bram wjazdowych. Do wyboru pozostaje osiem nowoczesnych serii, umożliwiających stworzenie funkcjonalnego ogrodzenia. Cena za furtkę ogrodzeniową Wiśniowski może wynosić około 700 – 1 500 zł.

Zaprezentowany powyżej cennik bram garażowych Wiśniowski, bram wjazdowych i akcesoriów dodatkowych zawiera kwoty orientacyjne. W przedziałach cenowych uwzględniono wartość podatku VAT. Pełne ceny wybranych rozwiązań marki Wiśniowski znajdziemy w oficjalnym sklepie internetowym owego producenta.

ikona podziel się Przekaż dalej