Nowoczesne dywany do salonu

Czerwony dywan Castle

Osoby szukające intensywnej czerwieni do pokoju powinny zwrócić uwagę na dywan Castle z Rug Vista. Jest to jednobarwny czerwony dywan o dużych walorach dekoracyjnych. Produkt tkany maszynowo posiada wysokość 7 mm. Został wykonany z mieszaniny bawełny i jedwabiu syntetycznego.

Intensywnie czerwony dywan Castle dobrze sprawdzi się w większości dobrze doświetlonych pomieszczeń. Prezentowany model znajdziemy także w innych wariantach kolorystycznych. Przykładem będzie tu szary dywan Castle o tych samych rozmiarach i parametrach.

Za czerwony lub szary dywan Castle o rozmiarze 140 x 200 cm trzeba zapłacić 1329 zł. Jeśli szukasz porad i inspiracji, przeczytaj także ten artykuł o dywanach pokojowych.

Czerwone dywany Komfort

Szukając dywanów do pokoju wcale nie musimy wydawać tak dużych pieniędzy. Dobrym przykładem będą dywany Komfort, których koszt zakupu osiąga kwotę do kilkuset złotych.

Wybierając nowoczesne dywany do salonu zwróćmy uwagę na model Lido Red. Jest to intensywnie czerwony dywan wykonany z poliestru. Jego intensywna barwa zwraca na siebie uwagę i może okazać się dobrym pomysłem na ożywienie pomieszczenia.

Prezentowany czerwony dywan Lido Red występuje w kilku wersjach rozmiarowych. Najmniejszy o rozmiarach 70 x 140 cm kupimy za kwotę 130 zł. Nieco większe dywany Komfort Lido Red o rozmiarach 120 x 170 cm będą już wydatkiem rzędu 300 zł. Z kolei przestronne, nowoczesne dywany do salonu o rozmiarach 160 x 230 kosztują niespełna 500 zł. W ofercie sprzedaży znajdziemy także szary dywan oraz dywan turkusowy o podobnych rozmiarach i kosztach zakupu. Jeśli chcesz oszacować wydatki na zakup dywanu, wykorzystaj ten kalkulator kosztów wykończenia lub remontu wnętrz.

Dywany shaggy marki Dekodrom

Nowoczesne dywany shaggy stały się popularnym elementem wyposażenia eleganckich salonów i nowoczesnych sypialni. Długie runo nadaje wnętrzu ciekawych walorów wizualnych, a jednocześnie zwiększa komfort użytkowy. Dywan jest delikatny i przyjemny w kontakcie z bosymi stopami.

Naszym czwartym przykładem będą czerwone dywany shaggy marki Dekodrom. Opisywany model z kolekcji Micro posiada bardzo intensywną, nowoczesną barwę. Ręczny sposób tkania zapewnia mu elegancki wygląd oraz dobrą jakość wykonania. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Wysokie na 30 mm runo zostało w całości wykonane z mieszanek akrylowych. Dzięki temu jest odporne na niszczące działanie wilgoci i ataki pleśni bądź grzybów. Za model o rozmiarach 140 x 200 cm przyjdzie nam zapłacić niespełna 590 zł.

A może czerwony dywan o bardziej klasycznym charakterze?

Luksusowy dywan orientalny Kashmar

Szukając efektownych dywanów o orientalnym wzornictwie możemy przejrzeć ofertę modeli wykonanych z tkanin naturalnych. Naszym przedostatnim przykładem jest Pakistański dywan Kashmar, wyprodukowany z wełny na osnowie bawełnianej.

Czerwony dywan w salonie to bardziej oryginalna ozdoba. Świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych i nieszablonowych, jak i klasycznych wnętrz.
Czerwony dywan - 5 najciekawszych czerwonych dywanów na rynku

Klasyczny, orientalny wzór będzie wyrazistą ozdobą każdego pomieszczenia. Ręczny sposób tkania nadaje produktowi niepowtarzalny, luksusowy charakter. Model posiada liczne, drobne wzory w kolorach czerwieni, czerni, szarości oraz brązu. Na uwagę zasługuje także duża gęstość tkania, wynosząca 160000 węzłów na metr kwadratowy.

Za opisywany Perski dywan Kashmar o rozmiarze 245 x 337 cm zapłacimy 7450 zł. W ofercie sprzedaży znajdziemy także produkty o innych barwach. Klasyczny dywan może posiadać kolor brązowy, szary, niebieski. Niekiedy natrafimy także na dywan turkusowy. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach syntetycznych?

Klasyczny czerwony dywan do pokoju z Castoramy

Sieć sklepów Castorama posiada w swojej ofercie wiele niedrogich dywanów, które możemy dopasować do tradycyjnego salonu czy pracowni. Naszym przykładem będzie prostokątny dywan Ewing marki Colours.

Model Ewing posiada klasyczny wzór, stanowiący połączenie intensywnej czerwieni ze stonowanym, jasnym brązem. Dywan został wykonany w całości z polipropylenu co zapewnia mu odporność na działanie wilgoci.

Modne dywany w super cenach

Produkt występuje w kilku wariantach rozmiarowych. Za najmniejszy model o rozmiarze 130 x 200 cm zapłacimy 200 zł. Nieco większy czerwony dywan o rozmiarach 164 x 230 cm będzie kosztował 290 zł. Z kolei największy produkt o rozmiarach 200 x 300 cm to wydatek rzędu 430 zł. W ofercie Castoramy znajdziemy także inne modele o klasycznym wzorze. Bez trudu kupimy dywan turkusowy, czerwony czy klasycznie wyglądający model o barwie brązowej. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach turkusowych?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii dywany