Małe dywany nowoczesne

Okrągłe dywany w Castoramie

Oglądając dywany w Castoramie zyskujemy szerokie możliwości wyboru. W ofercie sieci sklepów z pewnością znajdziemy szary dywan, produkty niebieskie, turkusowe czy brązowe. W nowoczesnych pomieszczeniach dotrze sprawdzi się też niewielki dywan czerwony, który może stać się efektownym elementem wyposażenia salonów.

Dobrym przykładem będzie dywan okrągły Rumba. W ofercie sprzedaży znajdziemy kilka wersji kolorystycznych. W nowoczesnych pomieszczeniach najlepiej sprawdzi się produkt czerwony, kremowy lub beżowy. Jeśli szukasz porad i inspiracji, przeczytaj także ten artykuł o dywanach pokojowych.

Nowoczesne dywany w Castoramie nie są zbyt drogie w zakupie. Najtańsze koło o rozmiarze 67 cm nabędziemy za około 35 zł. Nieco większy dywan okrągły o rozmiarze 100 cm będzie kosztował niespełna 80 zł.

A może szary dywan Łuszczów?

Dywany Łuszczów cieszą się dość dużą popularnością. W ofercie sprzedaży znajdziemy wiele interesujących modeli. Jednym z nich jest szary dywan Opus. Jest to eleganckie koło o rozmiarze 80 cm.

Dużym atutem modelu Opus okazuje się dobra jakość wykonania. Dywan został dokładnie obszyty na brzegach, a runo typu shaggy nadaje ciekawych walorów wizualnych. Spód produktu został pokryty filcem, co zapobiega ślizganiu się po powierzchni podłogi. Jeśli chcesz oszacować wydatki na zakup dywanu, wykorzystaj ten kalkulator kosztów wykończenia lub remontu wnętrz.

Co więcej, szary dywan Opus jest dostępny w kilku wariantach rozmiarowych. Za model o rozmiarze 80 cm zapłacimy zaledwie 30 zł. Większy model o rozmiarze 200 cm będzie już nieco większym wydatkiem. Cena jego zakupu to około 170 zł.

Okrągłe dywaniki pokojowe H&M

Wybierając okrągłe dywaniki pokojowe możemy zauważyć interesującą ofertę, przedstawioną przez firmę H&M. Do wyboru mamy kilka eleganckich modeli, które dobrze sprawdzą się zarówno w nowoczesnym salonie, jak i sypialni. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Zaprezentowanym przez nas przykładem będzie dywanik bawełniany o rozmiarze 38 cm. W ofercie sprzedaży znajdziemy zarówno modele z nadrukowanymi napisami, jak i nowoczesne, okrągłe dywaniki pokojowe w kropki.

Okrągłe dywaniki dobrze sprawdzają się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i na przykład w salonie. Mogą mieć ciekawe wzory, ceny są zależne od materiału wykonania.
Dywan okrągły - top 6 ofert dostępnych w polskich sklepach - wzory, ceny, opinie

Krótkie runo ułatwia utrzymanie produktu w czystości, a spód posiada właściwości antypoślizgowe. W nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzi się mały biały dywanik pokojowy w czarne kropki. Cena zakupu opisywanego modelu H&M wynosi 100 zł.

Dywan klasyczny o mniejszych bądź większych rozmiarach

Tematyczne dywany Komfort

Wybierając dywan powinniśmy sugerować się upodobaniami użytkowników. Dotyczy to również pomieszczeń zamieszkiwanych przez młodszych domowników.

Dobrze dobrany, tematyczny dywan klasyczny może efektownie ożywić wnętrze i podkreślić zainteresowania dziecka. Dobrym przykładem będą tu dywany Komfort imitujące wygląd piłki. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach syntetycznych?

Dywany Komfort w kształcie piłki posiadają runo długości 9 mm. Są to produkty z polipropylenu typu het set frise. Produkty występują w jednym rozmiarze, wynoszącym 100 cm. Za koło w kształcie piłki przyjdzie nam zapłacić 70 zł.

A może dywany Ikea?

Dywany Ikea to kolejny pomysł na zakup eleganckiego produktu do salonu czy sypialni. W sieci sklepów znajdziemy szeroki asortyment dywanów w kształcie koła. Wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś do swojego pomieszczenia.

Oglądając okrągłe dywany Ikea warto zwrócić uwagę na modele z serii Adum, które zyskały przychylne opinie użytkowników. Mamy tu do dyspozycji kilka wariantów wymiarowych. Okrągłe dywaniki pokojowe Adum są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Ciekawie prezentuje się model zielony z długim runem.

W niewielkich salonach dobrze sprawdzi się dywan klasyczny o rozmiarze 130 cm. Zapłacimy za niego około 150 zł. Za nieco większy dywan Adum o rozmiarze 195 cm należy już zapłacić 300 zł.

Dywany Agnella do salonu

Nasza ostatnia propozycja to czerwony dywan Blade Berry marki Agnella. Warto podkreślić, że dywany Agnella zyskały przychylność klientów, a większość modeli posiada pozytywne opinie.

Zaprezentowany przez nas czerwony model Blade Berry to jednobarwne koło o rozmiarze 180 cm. Wiskozowe runo posiada wysokość 12 mm, co daje ciekawy efekt wizualny. Intensywna czerwień dobrze sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym pomieszczeniu.

Modne dywany w super cenach

Na szczególną uwagę zasługuje tu dobra jakość wykonania. Dywany Agnella Blade Berry są wyprodukowane w Indiach. Ręczny sposób tkania czyni z nich produkt o najwyższej jakości wykonania i bardzo efektownym wyglądzie. Cena opisywanego modelu w kolorze czerwonym wynosi 1 640 zł. W ofercie sprzedaży znajdziemy też mniejsze dywany Agnella, których cena zakupu będzie nieco niższa. Dywan okrągły, np. szary dywan shaggy to wybór wart rozważenia. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach turkusowych?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii dywany