Fabryka dywanów Chemex - dlaczego warto?

Bogata oferta sprzedaży

Chemex to producent dywanów, który oferuje bardzo szeroką gamę produktów. Aktualna oferta sprzedaży to nowoczesne lub tradycyjne wykładziny dywanowe, dywany shaggy, dywany puszyste, fryzowane i wiele innych.

Hurtownie oferują bardzo szeroką gamę wzorów, kształtów oraz wymiarów dywanów. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć produkty dopasowane do własnych potrzeb.

Dużym ułatwieniem okazuje się rozbudowana strona internetowa. Producent dywanów prowadzi też sprzedaż online. Dzięki temu oferta sprzedaży staje się bardziej przejrzysta. Jeśli szukasz porad i inspiracji, przeczytaj także ten artykuł o dywanach pokojowych.

Sklep internetowy sprawia, iż możemy obejrzeć dywany końskie. Znajdziemy tam wykładziny dywanowe, dywany puszyste, dywany shaggy czy chodniki. Bez trudu porównamy ceny zakupu i dokonać najlepszego wyboru.

Fabryka dywanów i atrakcyjne ceny zakupu

Producent dywanów Chemex zapewnia atrakcyjne ceny zakupu poszczególnych modeli swoich produktów. Liczne hurtownie oferują dywany shaggy czy dywany fryzowane w bardzo atrakcyjnych przedziałach cenowych.

Oferta sprzedaży zawiera zarówno produkty z niskiej, jak i pośredniej półki cenowej. Dzięki temu każdy może dobrać dywany puszyste czy płaskie, dopasowując je do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Jeśli chcesz oszacować wydatki na zakup dywanu, wykorzystaj ten kalkulator kosztów wykończenia lub remontu wnętrz.

Ceny produktów przypominają stawki za dywany Komfort czy produkty z innych większych sklepów. Warto przy tym dodać, że dywany Komfort również posiadają szeroką ofertę sprzedaży.

Przychylne opinie klientów

Omawiając dywany Końskie, nie sposób pominąć opinii użytkowników. Hurtownie zajmujące się dystrybucją dywanów Chemex posiadają przychylne opinie użytkowników. Potwierdzają to także pozytywne opinie dotyczące konkretnych modeli dywanów, chodników oraz wykładzin. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o dywanach.

Producent dywanów zapewnia, że jego produkty zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Atrakcyjne ceny oraz przychylne opinie użytkowników sprawiają, że oferta sprzedaży trafia do całkiem pokaźnego grona klientów.

Dywany Chemex – przegląd oferty

Dywany z długim runem

Producent dywanów Chemex produkuje atrakcyjne cenowo dywany shaggy, które cieszą się dość dużą popularnością. Poniżej opiszemy kilka popularnych modeli zbierających pozytywne opinie klientów.

Dywany Chemex są bardzo atrakcyjne, a na dodatek są dobrej jakości. Oferta Chemex są bardzo trwałe i dobrej jakości, na dodatek wybór jest naprawdę ogromny, zwłaszcza jeśli chodzi o kolorystykę
Dywany Chemex - przegląd oferty, opinie, ceny, porady zakupowe

Pierwszym przykładem są dywany Końskie z serii Viscose New. Są to nowoczesne produkty o stonowanym, brązowym zabarwieniu. Wiskozowe runo posiada wysokość od 10 do 50 mm, nadając produktowi efektowny wygląd. Dywany puszyste z serii Viscose New są dostępne w kilku wariantach rozmiarowych. Ceny najmniejszego modelu o rozmiarach 60 x 110 cm wynoszą zaledwie 67 zł. Za największe dywany shaggy o rozmiarach 200 x 290 cm przyjdzie nam zapłacić około 640 zł.

Jako drugi przykład posłuży nam model Rio Dark Brown. Są to owalne dywany shaggy o nowoczesnej stylistyce. Model Rio Dark Brown został wykonany w całości z polipropylenu. Jego nietypowy kształt i nowoczesny wzór świetnie sprawdzą się w salonie i pracowni. Rozmiary modelu przypominają dywany Komfort. Ceny najmniejszego dywanu o rozmiarze 60 x 100 cm wynoszą 43 zł. Za największy dywan o rozmiarze 160 x 220 cm zapłacimy 247 zł. A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach syntetycznych?

A może dywany nowoczesne?

Hurtownie Chemex oferują szereg dywanów o bardzo nowoczesnym wzornictwie. Dużą popularnością cieszą się modele z serii Bot i Bou, które imitują wygląd cegieł.

Jako przykład posłuży nam model Bot Gray Tango. Jego szaro czarne zabarwienie dobrze sprawdzi się w większości aranżacji. Model zdobył przychylne opinie użytkowników, a jego niecodzienne wzornictwo zwraca na siebie uwagę. Przędza typu het seat zapewnia przyjemność użytkowania. Dywan jest miły w dotyku, a jednocześnie łatwy do utrzymania w czystości. Hurtownie oferują produkt w siedmiu wariantach wymiarowych. Za dywany shaggy o uniwersalnym rozmiarze 160 x 220 cm zapłacimy 282 zł.

Drugi przykład to dywan CRM Dark Gray Cheap. Nowoczesny wzór wygina się na kształt fali, tworząc interesujący efekt wizualny. Dywan w kolorze czerni, szarości i bieli zwraca na siebie uwagę, stanowiąc wyrazisty element wyposażenia salonów, sypialni czy jadalni. Warto także dodać, że model CRM Dark Gray Cheap został w całości wykonany z polipropylenu. Cena jego zakupu wynosi od 39 do 385 zł (w zależności od rozmiaru). A może zainteresuje cię także artykuł o dywanach turkusowych?

Wykładziny dywanowe i chodniki Chemex

Fabryka dywanów Chemex produkuje też wykładziny dywanowe oraz dywany. Aktualna oferta znajduje się na stronie głównej producenta.

Do ciekawych modeli należy zaliczyć wykładzinę Maxima Eco. Produkt posiada wyrazisty wzór szachownicy i dobrze sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i jadalni bądź pokoju dziennym. Pod spodem znajduje się elastyczna pianka PCV, która zwiększa komfort użytkowy produktu. Ceny wykładzin z serii Maxima Eco wynoszą niespełna 27 zł/m2.

Ostatni przykład popularnych produktów marki Chemex to chodnik CFV Red Piano. Produkt wykonano z nici typu heat set. Na uwagę zasługuje jednolity, bardzo intensywny, bordowy kolor chodnika. Produkt zwraca na siebie uwagę i będzie efektownym uzupełnieniem przedpokoju zainspirowanego stylem nowoczesnym. Cena metra bieżącego chodnika o szerokości 80 cm wynosi 57 zł. Za metr bieżący chodnika CFV Red Piano o szerokości 100 cm zapłacimy 71 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii dywany