Dobry i profesjonalny sklep – stacjonarny czy internetowy?

Dziś zakupu oświetlenia domowego, biurowego, gospodarczego, ogrodowego dokonać można zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych. Te pierwsze mają znaczną przewagę nad tymi tradycyjnymi. Swoim Klientom proponują one bogatą ofertę różnorodnych lamp od tych wiszących, przez kinkiety, oczka świetlne, lampy stojące, nocne, podłogowe, aż do listew LED. W asortymencie sklepów internetowych z oświetleniem odszukać można modele do salonu, jadalni, kuchni, łazienki, sypialni, pokoju dziecka, gabinetu, a także pomieszczeń gospodarczych czy ogrodu. Obszerność oferty to jednak niejedyna zaleta kupowania przez Internet. Aby jednak móc skorzystać z długiej listy plusów zakupów internetowych, trzeba znaleźć dobrego i profesjonalnego dostawcę oświetlenia.

Profesjonalny sklep z oświetleniem – po czym go poznać?

Dobry sklep z lampami to taki, który pochwalić może się doświadczeniem w branży. Dzięki temu może od świadczyć fachowe porady w doborze lamp. Przekazywane mogą one być na firmowych blogach, jak to się dzieje na stronie Lumen Home, a także w formie indywidualnych porad zakupowych udzielanych na etapie wyboru oświetlenia. Specjaliści Lumen Home mogą pomóc w doborze lampy do stylu wnętrza oraz dopasowaniu parametrów technicznych takich jak moc i kolor światła czy typ gwintu.

Dobry sklep z oświetleniem dzieli się nie tylko wiedzą, ale i dba o profesjonalne opisy produktów. Dzięki temu Klient w prosty i szybki sposób zapozna się z wymiarami lampy, jej stylem, parametrami technicznymi. W Lumen Home opisy uzupełniane są dodatkowo zdjęciami produktu oraz przykładowymi wizualizacjami, które pozwalają wyobrazić sobie, jak lampa wyglądać będzie we wnętrzu.

Poszukujesz sprawdzonego sklepu z oświetleniem? Sprawdź Lumen Home!
Poszukujesz sprawdzonego sklepu z oświetleniem? Sprawdź Lumen Home!

Co proponuje dobry sklep z oświetleniem?

Szeroki wybór produktów – opraw, kloszy i akcesoriów oświetleniowych, to nie jedyne, co powinien proponować dobry sklep z lampami. Dobrze, kiedy swoim Klientom zapewnia on łatwe zakupy i prosty wybór produktów np. poprzez zastosowanie filtrów pozwalających sortować lampy po producencie, cenie, kolorze oraz chociażby stylu wnętrza. Rozbudowane sklepy takie jak Lumen Home pozwalają też wyszukiwać opraw z uwzględnieniem parametrów technicznych. Lumen Home oferuje jednak nie tylko wybór oświetlenia z oferty polskich i europejskich producentów, ale i ekspresową wysyłkę. Część opraw dostępnych jest od ręki, co w praktyce oznacza, że zamówienie realizowane jest do 24 godzin. Plusem jest fakt, że wysyłka może być zrealizowana kurierem lub paczkomatem. Dzięki temu, że jest solidnie zapakowana, dociera do Klienta bez szwanku. Tego ucieszy również fakt, że zakupy w Lumen Home może on opłacić na różne sposoby – od przelewu tradycyjnego, przez kartę kredytową/debetową, aż do BLIK-a. Stałym Klientom udostępniony został ponadto limit kredytowy, dzięki czemu płatność będzie mogła zostać zrealizowana w późniejszym czasie.

Dobry sklep z oświetleniem działa również zgodnie z prawem. Dla Kupujących oznacza to, że skorzystać mogą oni z możliwości zwrotu oraz reklamacji. O ich warunkach zawsze informuje regulamin sklepu, który powinien być umieszczony w widocznym miejscu na stronie internetowej. Zazwyczaj na zwrot lub wymianę produktu otrzymuje się aż 14 dni.

Poszukujesz sprawdzonego sklepu z oświetleniem? Sprawdź Lumen Home!
Poszukujesz sprawdzonego sklepu z oświetleniem? Sprawdź Lumen Home!

Liczy się nie tylko doświadczenie – jak sprawdzić profesjonalizm sklepu z oświetleniem?

Zanim zrealizuje się zakupy, warto sprawdzić, czy sklep jest tym działającym zgodnie z prawem. W tym celu na stronie internetowej dobrze jest odszukać nazwę i adres przedsiębiorstwa, jego NIP oraz KRS. Dane te można sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców. Na forach, social mediach oraz w wyszukiwarkach warto natomiast odszukać opinie o sklepie. Ich jest im więcej, tym lepiej. Analizując recenzje, należy zwrócić uwagę na sprawność obsługi klienta, szybkość wysyłki, zgodność produktów z opisem i zdjęciami. Sprawdź ofertę sklepu z oświetleniem Lumen Home pod adresem: https://lumenhome.pl/

Lumen

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej