Panele podłogowe w Komfort – ogrom możliwości

Komfort to zdecydowanie sklep, do którego warto się wybrać. Zbiera pozytywne opinie ze względu na dobrej jakości produkty i bardzo duży wybór. W przypadku paneli jest on naprawdę ogromny.

Panele podłogowe w Komfort to rozwiązanie dla każdego. Przede wszystkim w tym sklepie możesz znaleźć modele wykończone w różnym stylu – imitujące deski, bardziej naturalne, poszarzałe lub postarzane. Na dodatek przedziały cenowe paneli podłogowych w Komfort są bardzo duże. Możesz znaleźć modele za mniej niż 50 zł za m2, a w szczególnie dobrej promocji nawet poniżej 19,99 zł, możesz jednakże wybrać także droższe panele, z wyższej półki – ceny dochodzą do 200 zł/m2.

Komfort oferuje nie tylko standardowe modele, ale także wodoodporne – to idealne panele do łazienki. W ofercie znajdują się zarówno panele laminowane, jak i winylowe. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o panelach podłogowych.

Panele podłogowe do łazienki z Komfort

Panele podłogowe w kuchni lub w łazience powinny mieć wyjątkowe właściwości. Przede wszystkim muszą być bardziej odporne na wilgoć. Bazując na opiniach użytkowników można stwierdzić, że największą wada paneli jest ich wrażliwość na wodę i szybkie odkształcanie się pod wpływem wilgoci. Dlatego do pomieszczeń, gdzie prawdopodobieństwo zalania podłogi jest większe, należy wybierać panele o wysokim stopniu wodoodporności.

Tego rodzaju panele w swojej ofercie ma także Komfort. Ich wybór jest bardzo duży, przedstawiamy kilka najbardziej popularnych modeli.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze panele podłogowe

Sprawdź najczęściej wybierane panele podłogowe przez internautów. Panele te są bardzo wysokiej jakości, a ich ceny są bardzo atrakcyjne.

Panele podłogowe wodoodporne z Komfort

Producent

Model/Linia

Kolor

Klasa ścieralności

Grubość

Cena

Quick-Step

Impresive

Dąb spokojny ciepłoszary

AC4

8 mm

200 zł/paczka 1,8 m2

Egger

Brynford Aqua+ Classic

Dąb naturalny

AC5

8 mm

89,9 zł/paczka 1,99 m2

Egger

Elton Aqua+ Classic

Dąb biały

AC4

8 mm

65 zł/ paczka 1,99m2 (w promocji)

Egger

Fontia

Imitacja betonu

AC4

8 mm

84,99 zł/ paczka 1,99m2

Quick-Step

Majestic

Dąb pustynny szczotkowany

AC4

9 mm

149,99 zł/paczka 1,8 m

Panele laminowane z Komfort

Panele laminowane to zdecydowanie najbardziej popularny rodzaj paneli. Ich dekoracyjna warstwa to po prostu zabezpieczony nadruk lub naklejka imitująca drewno czy beton. Ich nazwa pochodzi od tego, że całość jest zabezpieczona żywicą melaminową. Rdzeń panelu to po prostu płyta MDF czy inna tego rodzaju. Sprawdź także ten artykuł z zestawieniem cen paneli podłogowych.

Panele podłogowe w Komfort jako panele podłogowe do kuchni lub panele podłogowe do łazienki i innych pomieszczeń, na przykład panele laminowane
Panele podłogowe w Komfort - opinie, ceny, popularne modele

Te panele mają bardzo wiele zalet. Wybiera się je przede wszystkim ze względu na ceny. Może nie są tak tanie jak wykładziny dywanowe, ale to zdecydowanie jeden z tańszych sposobów na wykończenie podłogi. Panele laminowane mogą mieć różną klasę ścieralności i wytrzymałość. Najniższa nadaje się raczej do rzadko uczęszczanych pomieszczeń, najwyższa to idealne panele podłogowe w kuchni czy na korytarzu. W sklepach Komfort panele laminowane stanowią zdecydowaną większość i cieszą się dużą popularnością.

Panele laminowane w Komfort

Producent

Model/linia

Kolor

Klasa ścieralności

Grubość

Cena

Classen

Passadena Adventure

Dąb

AC4

8 mm

49,99 zł/ m2

Krono Original

Atlas Expert Choice

Dąb

AC5

8 mm

42,97 zł/m2

Egger

Cesna Classic

Dąb biały

AC5

12 mm

99,99 zł/m2

Quick-Step

Clix Floor

Orzech

AC4

7 mm

44,99 zł/m2

Panele winylowe w Komfort

Panele winylowe (panele LVT) są o wiele mniej popularne niż laminowane, ale zyskują coraz więcej uznania. Dlatego też w Komfort można znaleźć ich spory wybór. To produkt bardzo dobrze imitujący drewno, jest jednak bardziej wytrzymały. Panele winylowe są wykonane z polichlorku winylu i w zasadzie składem mogą przypominać wykładziny podłogowe sprzed wielu lat. Są jednak o wiele lepszej jakości i znacznie lepiej się prezentują. A może zainteresuje cię także ten artykuł o panelach w Leroy Merlin?

Bazując na opiniach użytkowników na forach internetowych można potwierdzić, że ich trwałość jest naprawdę bardzo wysoka. Wodoodporne (dlatego to świetne rozwiązanie do łazienki), trwałe, bardzo ciche – to tylko początek ich zalet. Na dodatek montaż jest bardzo prosty – są produkowane razem z systemem wciskowym. Można przymocować do nich wykładziny dywanowe, ale same ładnie się prezentują, więc nie ma potrzeby ich zakrywać. Panele winylowe nadają się do pokoju dziecięcego, są bowiem antypoślizgowe i odporne na zabrudzenia.

W sklepie Komfort znajduje się prawie 50 modeli paneli winylowych. Mają różne kolory i wzory, więc z pewnością wybierzesz coś, co idealnie będzie pasować do twojego wnętrza.

Panele winylowe w Komfort

Producent

Model/linia

Kolor

Grubość

Cena

Beaufloor

Podium Click

Matowione ciemne drewno

5 mm

149,9 zł/m2

IVC

Primero Click

Dąb Major Ciemny

4,5 mm

89,99 zł/m2

Beaufloor

Podium Guldewon 55

Ciemne drewno

2 mm

99,99 zł/m2

IVC

Primero Dryback

Dąb Summer Szary

2 mm

59,99 zł/m2

Panele wysokiej jakości to wybór na wiele lat. Dlatego warto zastanowić się, porównać modele i rodzaje. Ważnym czynnikiem decydującym jest oczywiście cena, ale jak widać z zestawień – w Komfort można kupić bardzo dobrej jakości panele za stosunkowo niewielkie pieniądze. Sprawdź także ten artykuł o panelach podłogowych polecanych do kuchni.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 88,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii panele podłogowe