Co znajdziemy w ofercie sklepu i jakie są ceny za tapety Flugger

Tapety Flugger cieszą się wielką różnorodnością. W ofertach firmy znajdziemy różne wzory i kolory tapet, które będą idealne jako tapety do salonu, tapety do sypialni, czy nawet tapety do kuchni. W katalogu znajdziemy także inspiracje, w jaki sposób możemy je odpowiednio dobrać do pomieszczenia, ale o tym, w jaki sposób dobrać tapetę na ścianę opowiemy później.

Poza tym, że w ofercie znajdziemy typowe rodzaje, takie jak np. tapety winylowe, czy tapety na flizelinie, powinniśmy wiedzieć, że tapety Flugger podzielone są na kolekcje. Znajdziemy tutaj aż 12 różnych kolekcji, z których każda charakteryzuje się swoim stylem. Do kolekcji tych należą: Heritage, Nordic Compositions, Little World, [email protected], Six Senses, Botanic Garden, Fiona Home NW, Fiona Home paper, Living NW, Ocean Colours, Royal Classic i Proffesional Walls. Najbardziej popularnymi kolekcjami wykorzystywanymi do różnych pomieszczeń są Botanic Garden, a także Fiona Nordic.

Pamiętajmy, że tapety Flugger zapewniają nam szeroką gamę kolorystyczną, ponieważ znajdziemy tutaj stonowane białe, szare, kremowe i brązowe kolory tapet, ale również te bardziej odważne żółte, pomarańczowe, czerwone, różowe, fioletowe, niebieskie oraz czarne barwy. Ponadto możemy wybrać wzory w kwiaty, kratki, paski, drzewa, liście, motywy graficzne i inne, ale także jednobarwne tapety. Cena za jedną rolkę tych tapet wynosi 214 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o tapetach polecanych do kuchni?

Tapety Flugger - dodatkowe możliwości w ofercie

Poza tapetami na flizelinie, tapetami winylowymi, czy tapetami papierowymi z kolekcji Fiona Nordic, Botanic Garden i innych, znajdziemy także dodatkowe elementy, które przydadzą nam się do tego, by tapety Flugger znalazły się na naszych ścianach. Zobaczmy więc, co takiego oferuje nam Flugger.

W ofercie znajdziemy między innymi grunt do okładzin, który dostępny jest w różnych cenach w zależności od pojemności. Przykładowo za 3-litrowy grunt do okładzin zapłacimy 65 zł, a za grunt 10-litrowy będziemy musieli zapłacić 169 zł. Cena klei do tapet również zależy od pojemności i za 1 litr zapłacimy 20 zł, natomiast za 12 litrów 264 zł.

Mężczyźni podczas klejenia tapety flugger oraz wzory tapet, inspiracje, a także pozycje w ofercie i ceny
Flugger tapety - przegląd oferty, ceny, opinie, popularne wzory

Warto wspomnieć też, że Flugger daje nam możliwość zakupu włókna szklanego gruntowanego, które w zależności od rodzaju możemy zakupić za 19-25 zł za 1 mb. Tapety strukturalne dostępne są za około 12 zł za 1 mb, a filc szklany i filc szklany gruntowany będzie nas kosztował około 11 zł za mb. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o tapetach ściennych.

O czym pamiętać przy wyborze tapety na ścianę?

Tapety na flizelinie i tapety winylowe są bardzo często wykorzystywane w różnych miejscach naszego domu czy mieszkania. Jednak przed zakupem tapety, warto zdecydować się, która tapeta będzie dla nas odpowiednia i przeczytać opinie na jej temat. Wybór tapet Flugger jest częsty, dlatego, że mają one doskonałe opinie i są dostępne w różnych możliwościach kolorystycznych. Jednak jak dobrać odpowiedni wzór do naszego pomieszczenia?

Poszukując odpowiedniej tapety do mieszkania, warto zerknąć na różne inspiracje w katalogu. Inspiracją dla nas może być również zdjęcie w internecie. Od nas tylko zależy, który styl tapety będzie najlepszy. Pamiętajmy jednak o tym, by nie zrobić w swoim domu cyrku i dobrać tapety z głową.

Tapety Fiona Nordic mogą być idealnymi tapetami do sypialni, ponieważ sypialnia powinna być dla nas miejscem, w którym będziemy mogli się odrobinę zrelaksować. Na więcej szaleństwa możemy sobie pozwolić przy wyborze tapet do salonu, gdzie doskonale sprawdzają się geometryczne wzory. Zwróćmy jednak uwagę na to, że zarówno tapeta do kuchni, jak i ta do salonu czy sypialni, powinna być odpowiednio dopasowana do aranżacji naszych pomieszczeń, dlatego nie mieszajmy ze sobą zbyt wielu wzorów i kolorów, bo wprowadzi to chaos. A może zainteresuje cię także ten artykuł o fototapetach do sypialni?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii tapety