Wykładziny elastyczne w OBI - najważniejsze informacje

Wśród asortymentu wielkopowierzchniowych marketów budowlanych i ogrodniczych OBI odnajdziemy podłogowe wykładziny elastyczne bardzo dobrej jakości. Podłogi PCV dostępne w OBI są materiałami bardzo trwałymi, a także estetycznymi, dzięki czemu mają one świetne opinie. Wykładziny podłogowe z gumoleum dostępne w OBI mają bardzo ciekawe wzory i kolory. Szczególnie dużą popularnością wśród oferty wykładzin podłogowych z PCV w OBI cieszą się te modele, których wzornictwo nawiązuje do podłóg drewnianych lub pokrytych płytkami.

Wykładziny z gumoleum, które zakupić możemy w marketach OBI, cieszą się dużą popularnością jako tanie, ekonomiczne podłogi do kuchni i łazienek. Zwłaszcza, że gumoleum to materiał, który nie przepuszcza wody, a także jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Jako podłogi do kuchni i łazienek warto zastosować wykładziny PCV przypominające płytki ceramiczne. Z kolei na przedpokój, do salonu, do sypialni czy pokojów dziecięcych sprawdzą się gumolity przypominające podłogi z drewnianego parkietu. Do takich wykładzin PCV dobrze wyglądać będą dywany oraz wykładziny dywanowe. Podłogowe wykładziny PCV w OBI, podobnie jak podłogowe wykładziny PCV w Castoramie to produkty najwyższej jakości, gwarantujące ciekawe rozwiązania aranżacyjne i praktyczne. Od pewnego czasu markety budowlane Praktiker na terenie wielu polskich miast przestały istnieć, aktualnie w wielu tych miejscach sprzedaż prowadzą markety OBI. Jeśli planujesz zakup wykładziny PCV, ten kalkulator kosztów remontu i wyposażenia przedpokoju pozwoli ci oszacować budżet.

Wykładziny PCV w OBI - popularne modele i ich zastosowanie i ceny

Wykładziny PCV w OBI przypominające podłogi drewniane

W marketach OBI mamy bogaty wybór wykładzin PCV do złudzenia przypominających podłogi drewniane.

 • Wykładziny PCV Diana Deska 3m i Diana Szara Deska 2m kosztują 29,99 zł/m2. Pierwszy z wymienionych modeli dostępny jest w szerokości 3 m, a drugi w szerokości 2 m.
 • Wykładzina PCV Porto Jasna Deska 4m kosztuje 28,99 zł/m2. Ta wykładzina elastyczna dostępna jest w szerokości 4 m.
 • Wykładziny PCV Porto Ciemnoszara Deska 4m i Porto Miodowa Deska 4m kosztują 28,99 zł/m2. To bardzo eleganckie wykładziny PCV przypominające do złudzenia podłogi drewniane.
 • Wykładzina PCV Treno Stock Oak 4m kosztuje 30,99 zł/m2. Wykładzina ta ma 4 m szerokości i jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. A może zainteresuje cię także ten artykuł o dywanach z OBI?
 • Wykładzina PCV Novo Szara Klepka 2m dostępna jest w cenie 27,99 zł/m2. Wygląda ona bardzo ciekawie i dobrze imituje drewniany parkiet. Ma ona szerokość 2 m.
 • Wykładziny PCV Fenix Mambo 639M 4m i Fenix Venice 3m kosztują 26,99 zł/m2. To kolejne propozycje przypominające drewniane parkiety podłogowe.
Wykładzina podłogowa elastyczna podczas układania. Wykładzina podłogowa OBI to tanie i funkcjonalne rozwiązanie
Wykładzina PCV w Obi - przegląd ofert, opinie, ceny, porady
 • Wykładzina Chemifarb PCV Fiesta 002 to cena 26,99 zł/m2. Dostępna jest w trzech szerokościach: 2 m i 4 m.
 • Wykładziny PCV Turbo Aged Oak 3m kosztują 26,99 zł/m2. Mają bardzo ciekawy wzór i kolorystykę i przywodzą na myśl prawdziwy parkiet drewniany.
 • Wykładzina PCV Belissa Deska 2m to cena 22,99 zł/m2. Ma 2 m szerokości.
 • Wykładzina PCV Chemifarb Actual Baron 2m kosztuje 29,99 zł/m2. Doskonale imituje klepkę drewnianą.
 • Wykładzina PCV Turbo Venice 990D 4m kosztuje 26,99 zł/m2. To także ciekawa propozycja przypominająca podłogę wyłożoną parkietem. Wykładzina ta ma 4 m szerokości.
 • Wykładziny PCV Diana Teos 2m i Diana Rado 3m to koszt 30,99 zł/m2. To bardzo ciekawe wykładziny PCV imitujące podłogi drewniane, sprawdzą się szczególnie w salonie z dywanem.
 • Wykładziny PCV Colorlon Beżowa Deska 2m i Colorlon Jasnoszara Deska 2m kosztują 12,99 zł/m2. To tanie, a jednocześnie bardzo estetyczne wykładziny przypominające drewniane podłogi. Ich szerokość wynosi 2 m. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o podłogach.
 • Wykładziny PCV Lentex Bonus Klepka 2m i Lentex Bonus Deska 2m kosztują 19,98 zł/m2. Te wykładziny przypominające podłogi drewniane znakomicie prezentować się będą w salonach i na przedpokojach. Charakteryzują się szerokością 2 m.
 • Wykładziny PCV Lentex Maxima Deska 2m, Lentex Maxima Klepka 3m, Lentex Maxima Deska 4m i Lentex Maxima Eko wiążą się z wydatkiem 25,99 zł/m2. Występują one w szerokościach 2 m, 3 m oraz 4 m.

Polecane wykładziny dywanowe - sprawdź promocje

Wykładziny PCV w OBI przypominające podłogi z płytkami

 • Wykładziny PCV Chimifarb Boho Chic Aberdeen 3m i Chemifarb Boho Chic Amadora 090 2m kosztują 27,99 zł/m2. To modele wykładzin PCV imitujące płytki ceramiczne, na które warto zwrócić uwagę. Pierwsza z wymienionych wykładzin PCV dostępna jest w szerokości 3 m, a druga w szerokości 2 m.
 • Wykładzina PCV Specjal Kafle 2m kosztuje 30,99 zł/m2. Ma ona 2 m szerokości i bardzo dobrze wyglądać będzie w kuchni lub w łazience.
 • Wykładziny PCV Chemifarb Boho Chic Casablanca 2m i Chemifarb Boho Chic Lagos 999D 2m kosztują 27,99 zł/m2. To rozwiązania, które przywodzą na myśl płytki w stylu afrykańskim. Pierwszy model ma kształt płytek wzorowanych na koniczynę marokańską, natomiast drugi ma wzory nigeryjskie. Mają one szerokość 2 m.
 • Wykładzina PCV Venezia Beżowa 2m to cena 30,99 zł/m2. Ma ona 2 m szerokości. Jest bardzo ciekawą wykładziną elastyczną PCV, która świetnie imituje płytki ceramiczne i doskonale sprawdzi się w łazience lub w kuchni jest.
 • Wykładzina PCV Bertolli New Venezia 4m dostępna jest w sprzedaży za 28,99 zł/m2. Dobrze zaprezentuje się w kuchni oraz w łazience. Ma ona ciekawą kolorystykę i wzory. Ma 4 m szerokości.
 • Wykładzina PCV Specjal Plus Gerona 4m kosztuje 30,99 zł/m2. Jej szerokość wynosi 4 m i bardzo dobrze imituje płytki podłogowe.
 • Wykładzina PCV Chemifarb Olimpic Milan 2 3m kosztuje 30,99 zł/m2. charakteryzuje się bardzo ciekawym wzorem, a jej szarość wynosi 3 m. A może zainteresują cię także te artykuły na temat wykładzin dywanowych?
 • Wykładzina PCV Eco Pompei 3m kosztuje 24,99 zł/m2. Dobrze zaprezentuje się w łazienkach i kuchniach. Wykładzina ta ma 3 m szerokości.

Wśród bogatego asortymentu marketów OBI dostępne są wykładziny elastyczne, które nabyć możemy w ciekawym wzornictwie oraz interesującej kolorystyce. Bardzo dużą popularnością cieszą się modele, które do złudzenia przypominają podłogi wykończone drewnem lub płytkami. Wykładziny z gumolitu w ofercie OBI sprawdzą się na przedpokoju, w salonie, w sypialni, w pokoju dla dzieci, a zwłaszcza, ze względu na swoje właściwości wodoodporne w kuchni i w łazience. Wykładziny PCV w OBI, podobnie jak wykładziny PCV w Castoramie to produkty o świetniej jakości, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Warto zwrócić również uwagę na to, że w często w miejscach, gdzie kiedyś funkcjonowały markety budowlane Praktiker, obecnie mieszczą się markety OBI. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o asortymencie sklepu OBI.

ikona podziel się Przekaż dalej