Wykładziny elastyczne Komfort - najważniejsze informacje

Działające od wielu lat na polskim rynku sklepy Komfort to bogaty wybór różnego rodzaju rozwiązań do podłóg. W sklepach tych odnajdziemy między innymi wysokiej jakości podłogowe wykładziny elastyczne. Wykładziny elastyczne z linoleum dostępne w sieci sklepów Komfort mają dobre opinie użytkowników i są gwarancją najwyższej jakości. Podłogowe wykładziny PCV Komfort mają bardzo ciekawe wzornictwo i kolorystykę. Szczególnie ciekawe są modele, które nawiązują wzornictwem do podłóg pokrytych płytkami oraz drewnem.

Wykładziny elastyczne ze sklepów Komfort cieszą się dużą popularnością jako pokrycie podłóg w kuchni oraz w łazience. Można je też z powodzeniem zastosować również w takich pomieszczeniach jak salon czy przedpokój. Wybór wykładzin z linoleum do pomieszczenia powinien zależeć od wzornictwa tych wykładzin. Gumolity imitujące płytki dobrze wyglądać będą przede wszystkim w łazience lub kuchni. Ciekawym zastosowaniem będzie też zastosowanie takiej wykładziny na przedpokoju. Gumolity imitujące podłogi drewniane pasować będą do salonów, pokojów mieszkalnych oraz przedpokojów. Gdy cała powierzchnia podłogi pokryta jest gumolitem o ciekawym wzornictwie, możemy na niej ułożyć wykładziny dywanowe, które dobrze skomponują się z wykładzinami PCV. Jeśli planujesz zakup wykładziny PCV, ten kalkulator kosztów remontu i wyposażenia przedpokoju pozwoli ci oszacować budżet.

Wykładziny PCV w Komfort - popularne modele i ich zastosowanie i ceny

Wykładziny PCV w Komfort imitujące podłogi drewniane

 • Wykładzina elastyczna Colca Dąb Tundra 4m i 2m to cena 29,99 zł/m2. Jest to wykładzina PCV, która świetnie imituje prawdziwe drewno. Dostępna jest w wersji o szerokości 4 m lub 2 m i ma 2 mm grubości.
 • Wykładziny elastyczne Chosen Woods Dąb Allure 4m i Chosen Woods Dąb Bourbon 4m kosztują 29,99 zł/m2. Mają one 4 m szerokości i 2,8 mm szerokości. Te wykładziny do złudzenia przypominają podłogi drewniane i są doskonałym rozwiązaniem na przedpokój lub do salonu.
 • Wykładziny elastyczne Cosmolike Jodła Pamera 4m i Cosmolike Jodła Moroso 4m kosztują 39,99 zł/m2. To wykładziny PCV, które świetnie imitują parkiet. Mają one 2,6 mm grubości oraz 2 m szerokości.
 • Wykładziny elastyczne Duke Dąb Birma Jasny 2m i Duke Dąb Toronto Beżowy 3m wiążą się z wydatkiem 29,99 zł/m2. To kolejne wykładziny podłogowe PCV, które doskonale imitują podłogi drewniane. Pierwszy wymieniony model ma 2 m szerokości i 2,8 mm grubości, natomiast drugi 3 m szerokości i 2,6 mm grubości. Sprawdź także ten artykuł o polecanych dywanach Komfort.
 • Wykładzina elastyczna Eco Dąb kosztuje 15,97 zł/m2. Ten model również przypomina podłogi drewniane.
 • Wykładzina elastyczna Brown Camargue 4m kosztuje 15,97 zł/m2. Ta wykładzina PCV ma szerokość 4 m i grubość 1,15 mm,
 • Wykładzina elastyczna Elite Dąb Camarague 4m kosztuje 31,99 zł/m2. Charakteryzuje się ona szerokością 4 m i ma grubość 2 mm. Ta wykładzina PCV przywodzi na myśl podłogę dębową.

Wykładziny PCV w Komfort, czyli linoleum imitujące podłogę z płytek do kuchni lub łazienki, a także ich ceny, zastosowanie, porady i oferty
Wykładziny PCV w Komfort - przegląd ofert, ceny, opinie, porady

Wykładziny PCV w Komfort imitujące podłogi z płytek

 • Wykładziny elastyczne Bubblegum Magali Aquamarine 2m i Bubblegum Sagres Szary 4m to ceny 29,99 zł/m2. To jedne z wykładzin elastycznych, które swim wyglądem doskonale przypominają płytki ceramiczne. Pierwsza z nich ma 2 m szerokości i 2,8 mm grubości, a druga 4 m szerokości i 2,8 mm grubości.
 • Wykładziny elastyczne Cosmolike Clark Beżowy 2m, Cosmolike Szary 2m, Cosmolike Ginger Szary 2m, Cosmolike Ginger Beżowy 2m i Cosmolike Brighton Bronze 2m kosztują 39,99 zł/m2. To elastyczne wykładziny PCV, których parametry wynoszą 2 m szerokości i 2,6 mm grubości.
 • Wykładzina elastyczna Eco Sorento 3m kosztuje 15,97 zł/m2. To wykładzina PCV, która świetnie zaprezentuje się w łazience lub w kuchni. Dostępna jest w szerokości 3 m i ma grubość 1,15 mm.
 • Wykładzina elastyczna Passion Ice Diamond 3m to cena 19,97 zł/m2. To kolejna wykładzina PCV imitująca płytki, która sprawdzi się jako wykładzina do kuchni oraz do łazienki. Dostępna jest o szerokości 3 m i ma grubość 2,7 mm.
 • Wykładzina elastyczna Trend Patchwork 4m kosztuje 31,99 zł/m2. Ma ona 4 m szerokości, 2,8 mm grubości. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o podłogach.

Polecane wykładziny dywanowe - sprawdź promocje

Wykładziny PCV w Komfort imitujące podłogi betonowe. Linoleum to dobra alternatywa dla płytek i paneli
Wykładziny PCV w Komfort - przegląd ofert, ceny, opinie, porady

Wykładziny PCV w Komfort imitujące podłogi betonowe

 • Wykładziny elastyczne Cosmolike Beton Oxley w wersji Jasnoszary 4m to cena 29,97 zł/m2, a w wersji Szary to koszt 39,99 zł/m2. Te wykładziny elastyczne z PCV przypominają powierzchnię betonową. Mają one szerokość 4 m i grubość 2,6 mm.
 • Wykładzina elastyczna Cityscape James Jasny 4m to koszt 34,99 zł/m2. Przypomina ona betonową kostkę Bauma. Charakteryzuje się ona szerokością 4 m i grubością 2,5 mm.

Wykładziny PCV w Komfort - inne ciekawe modele

 • Wykładziny elastyczne Bubblegum Dots w wersjach Aquamarine 2m i Black 2m to cena 29,99 zł/m2. Ma ona prosty ciekawy wzór, który sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Charakteryzuje się ona szerokością 2 m i grubością 2,8 mm.
 • Wykładziny elastyczne Colca Maras kosztują 29,99 zł/m2. Dostępne są w wersjach Zielony 4m, Zielony 2m, Pomarańczowy 4m, Pomarańczowy 2m, Niebieski 4m, Niebieski 2m, Jasnoszary 4m, Jasnoszary 2m, Greige 4m, Greige 2m, Ciemnoszary 4m, Ciemnoszary 2m, Brązowy 4m, Brązowy 2m, Beżowy 4m i Beżowy 2m. Wykładziny te maja 2,8 mm grubości i 2 m lub 4 m szerokości. A może zainteresują cię także te artykuły na temat wykładzin dywanowych?
 • Wykładzina elastyczna Cube-IT Cubes Blach & White 4m to cena 29,99 zł/m2. To wykładzina elastyczna, która świetnie wkomponuje się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Charakteryzuje się ona szerokością 4 m i grubością 2,8 mm. Cena tej podłogowej wykładziny PCV wynosi 29,99 zł/m2.
 • - Wykładzina elastyczna Space-IT Up Science 4m kosztuje 31,99 zł/m2. To wykładzina z bardzo ciekawym wzorem, na którym umieszczono konstelacje gwiazd, planety i wzory fizyczne. To ciekawe rozwiązanie w pokoju małego i dużego naukowca. Ta wykładzina PCV ma 4 m szerokości i 2,8 mm grubości.
 • Wykładzina elastyczna Duke Solid Industrial 2m to cena 29,99 zł/m2.to kolejne rozwiązanie, które sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach. Wykładzina ta przypomina wyglądem blachę metalową, jakie występują w fabrykach. Ma ona grubość 2,8 mm i szerokość 2 m.

Podłogowe wykładziny PCV, które sprzedawane są w sklepach Komfort dostępne są w ciekawych wzorach oraz kolorystyce. Mogą one przypominać do złudzenia podłogi pokryte parkietem, panelami, płytkami ceramicznymi lub kamiennymi. Dobrym pomysłem jest układanie wykładziny dywanowej na gumolicie. Dobrze dobrane wykładziny dywanowe do wykładzin winylowych to świetne rozwiązanie kompozycyjne. Wykładziny winylowe dostępne w sklepach Komfort można zastosować w łazience, kuchni, salonie, pokoju dziecięcym lub przedpokoju.

ikona podziel się Przekaż dalej