Begonia bulwiasta

Wszystko o begonia bulwiasta - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat begonia bulwiasta. Nasze sprawdzone porady związane z begonia bulwiasta pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Najpiękniejsze byliny - bergenia - pielęgnacja, uprawa, ciekawostki

Najpiękniejsze byliny - bergenia - pielęgnacja, uprawa, ciekawostki

, 23 maja 2017

Begonia stale kwitnąca - co warto o niej wiedzieć?

Begonia stale kwitnąca - co warto o niej wiedzieć?

Begonia stale kwitnąca to jedna z najpopularniejszych roślin, którą można spotkać zarówno w ogrodzie, jak i w mieszkaniu. Nadaje się bowiem także do uprawy w doniczce. Kwitnąca begonia to roślina chętnie wybierana także na balkon. Nawet kwiaty wieloletnie przegrywają w starciu z tą jednoroczną rośliną, ale istnieją także odmiany odradzające się w kolejnych latach. Należy do nich na przykład begonia bulwiasta, równie łatwa w uprawie.
, 7 kwietnia 2017

Begonia bulwiasta - uprawa, pielęgnacja, sadzenie i inne porady

Begonia bulwiasta - uprawa, pielęgnacja, sadzenie i inne porady

Begonia bulwiasta to roślina o bardzo wysokich walorach dekoracyjnych. Dodatkowo jest także łatwa w uprawie. Begonie w ogrodzie to rośliny świetnie znoszące zacienienie, więc są idealnym rozwiązaniem do ogrodów, do których rzadko zagląda słońce. Begonia bulwiasta świetnie sprawdza się w ogrodzie, ale nadaje się także na balkon i na parapety o orientacji północnej. Dowiedz się, na czym polega uprawa begonii i jakie warunki trzeba jej zapewnić, by móc cieszyć się urokiem jej wspaniałych kwiatów.
, 7 maja 2017

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij