Dodatki do sypialni 

Dodatki do sypialni sprawiają, że pokój, w którym śpimy, jest bardziej przyjazny i dostosowany do indywidualnych preferencji. Dodatki dekoracyjne sprawiają, że sypialnia może być idealnie dopasowana do naszego gustu, a takie elementy jak poszewki dekoracyjne, narzuty czy pledy podnoszą komfort wypoczynku.

Motyw roślinny

Motyw roślinny na poduszkach, kocach, zasłonach, a nawet dywanikach sprawdza się świetnie jako ozdoba w wystroju wnętrza w stylu boho albo nawet glamour z dodatkiem złota lub srebra. To od nas zależy, jaki damy wydźwięk dodatkom z motywami roślinnymi czy zwierzęcymi w zależności do tego czy zastosujemy meble w stylu glamour (meble nowoczesne z elementami błyszczącymi) czy właśnie na przykład boho (wiklina, bambus i inne tworzywa naturalne w kolorach ziemi).

Jak stworzyć tropikalny klimat sypialni? 

  • Poduszki dekoracyjne - szeroki wybór produktów dekoracyjnych umożliwia wybór poduszki w praktycznie każdym kolorze, rozmiarze oraz kształcie. Jeśli mamy już swoje poduszki i chcemy, by ozdobiły je tropikalne motywy, warto zastanowić się nad poszewkami dekoracyjnymi. Można je bez problemu zdjąć do prania i zakładać w zależności od  potrzeb. Plus jest również taki, że nasze tropikalne wnętrze może co jakiś czas się zmieniać właśnie za pomocą wymiennych dodatków z motywem.
  • Pościel - pościel w roślinne, zwierzęce i tropikalne wzory to świetny dodatek do sypialni. Możemy zmieniać jej charakter w zależności od upodobań, czy pory roku. Aby dopasować pościel do danego sezonu, producenci decydują się na wzory tematyczne, na przykład świąteczne, a na czas letni tropikalne.
  • Zasłony - zasłony to dodatek, który raczej nie będzie wymieniany tak często jak inne dodatki, dlatego warto zastanowić się nad wybieranym motywem, czy na pewno spełni nasze oczekiwania na dłuższy okres czasu.
  • Dywanik - stylowe dywaniki z motywami dżungli, chociaż są elementem stałym, możemy ustawiać je w różnych miejscach i w pewien sposób manipulować czy nawet przenosić z pokoju do pokoju, jeśli postanowimy nieco zmienić design naszej sypialni.
  • Koce i pledy - koce to dodatki, które przydadzą się w każdym domu. Popołudniowy lub wieczorny wypoczynek pod ulubionym kocem to chwile bezcenne i często upragnione po ciężkim dniu. 

Bez wątpienia dodatki do sypialni z motywami roślinnymi to ciekawa i warta rozważenia propozycja dla osób lubiących żywsze akcenty oraz tych, którzy zimową porą tęsknią za tropikami i chcą wnieść do własnych wnętrz trochę tropikalnej bryzy.

Artykuł powstał we współpracy z room99.pl

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny