Wp

Wszystko o wp - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat wp. Nasze sprawdzone porady związane z wp pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Urządzasz swój dom? Nie zapomnij o lampach stojących

Urządzasz swój dom? Nie zapomnij o lampach stojących

Zazwyczaj jako główne źródło oświetlenia traktujemy lampy sufitowe. Często zdarza się, że właśnie na nich poprzestajemy. Gdy jednak zależy ci na uzyskaniu bardziej atrakcyjnej aranżacji, pomyśl o dobraniu do nich lamp stojących. Nie tylko same w sobie będą piękną dekoracją, ale również dadzą dodatkowe, praktyczne światło kierunkowe.
, 9 września 2017

Twój dom został okradziony z cennych sprzętów i przedmiotów? Sprawdź, jak krok po kroku wygląda proces ubiegania się o pieniądze z ubezpieczenia majątkowego i jakie formalności należy spełnić po zdarzeniu

Twój dom został okradziony z cennych sprzętów i przedmiotów? Sprawdź, jak krok po kroku wygląda proces ubiegania się o pieniądze z ubezpieczenia majątkowego i jakie formalności należy spełnić po zdarzeniu

Wiele osób wychodzi do pracy lub wyjeżdża na kilka dni, nie myśląc o tym, co może wydarzyć się pod ich nieobecność. Tymczasem zdarza się, że po powrocie do domu widok poważnie zaskakuje... negatywnie. Ewidentne ślady włamania oraz brakujący sprzęt to skutek kradzieży. Jeśli mieszkanie było ubezpieczone, właściciel ma prawo domagać się odszkodowania. Jakich formalności należy dopełnić?
, 25 maja 2017

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym – wybierz coś dla siebie!

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym – wybierz coś dla siebie!

Wśród najbardziej popularnych projektów domów znajdują się te z garażem jednostanowiskowym. Wówczas w bryle budynku umieszczany jest garaż, do którego domownicy mają łatwy dostęp.
, 24 maja 2017

Jak wybrać dobrego architekta wnętrz w Poznaniu?

Jak wybrać dobrego architekta wnętrz w Poznaniu?

Przy okazji zmiany wyglądu nowego lub remontowanego wnętrza, bardzo wiele osób rozważa możliwość wynajęcia profesjonalnego architekta. Warto jednak przy wyborze takiego specjalisty kierować się kilkoma istotnymi kryteriami. Poznań jest miastem, w którym znaleźć można oferty wielu profesjonalnych biur architektonicznych oraz indywidualnych projektantów. Oferują oni kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
, 24 maja 2017

Waga samochodowa bezfundamentowa, czy mozliwe?

Waga samochodowa bezfundamentowa, czy mozliwe?

Firma Kersh dostarcza wagi samochodowe na terenie całej Polski. Działa w tej branży z powodzeniem już od wielu lat. Poza sprzedażą firma ta zajmuje się także montażem oraz serwisem tych urządzeń pomiarowych. Dla szukających precyzyjnych, wytrzymałych i solidnych bezfundamentowych wag samochodowych firma Kersh będzie doskonałym wyborem.
, 21 maja 2017

Jak wybrać oświetlenie do domu?

Jak wybrać oświetlenie do domu?

Wybór odpowiedniego oświetlenia do domu jest o wiele ważniejszy niż się powszechnie wydaje. Odpowiednio dobrane żyrandole i lampy poprawiają komfort życia i pracy, wpływają na samopoczucie, a nawet na wysokość rachunków. Wybierając oświetlenie do domu trzeba zwrócić uwagę na to, w którym pomieszczeniu będzie instalowane, jakie źródło światła będzie najbardziej efektywne, jaką będzie miało barwę i gdzie umieścić włączniki. W poniższym artykule można zapoznać się z podstawowymi kwestiami, które trzeba wziąć pod rozwagę wybierając oświetlenie do konkretnych pomieszczeń.
, 16 maja 2017

Pochylnie i podjazdy dla niepełnosprawnych

Pochylnie i podjazdy dla niepełnosprawnych

Nierówności terenu i wysokie schody stanowią wielkie wyzwanie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Nie tylko przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, ale czasem wręcz uniemożliwiają zwykłe czynności, takie jak wyjście po zakupy, dotarcie do szkoły, pracy lub ośrodka zdrowia.
, 15 maja 2017

Jakie informacje sprawdzić w księdze wieczystej?

Jakie informacje sprawdzić w księdze wieczystej?

Planując zakup mieszkania, domu, lokalu czy działki, powinniśmy dokładnie sprawdzić jej księgę wieczystą. Jakie informacje zawiera i jak je interpretować? Na co zwracać uwagę i o czym należy pamiętać? W odpowiedzi na te pytania przygotowaliśmy listę najistotniejszych informacji, które można i trzeba zweryfikować w księdze wieczystej. Oto one:
, 12 maja 2017

Multi V 5 – doskonała jakość środowiska od LG

Multi V 5 – doskonała jakość środowiska od LG

Do niedawna trudno było znaleźć na polskim rynku jeden uniwersalny system klimatyzacji, który spełni wszystkie oczekiwania użytkowników. Jednak to już przeszłość. W 2017 roku pojawił się idealny system LG wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które zostawiają konkurencję daleko w tyle. Najnowsze dzieło LG po prostu nie ma sobie równych.
, 12 maja 2017

Dowiedz się jak przelewy zagraniczne mogą przynieść oszczędność dla Twojej firmy!

Dowiedz się jak przelewy zagraniczne mogą przynieść oszczędność dla Twojej firmy!

Zawieranie transakcji z firmami zagranicznymi wiąże się z koniecznością opłat w określonych walutach. Rozliczeń dokonuje się poprzez przelewy zagraniczne, które jednak mogą być mniej lub bardziej opłacalne. Co zrobić, aby firma mogła zaoszczędzić na przelewach?
, 8 maja 2017

Firany woalowe – do jakiego stylu pasują?

Firany woalowe – do jakiego stylu pasują?

W Polsce bardzo lubimy firany z woalu. Mają wiele wzorów, można je niemalże dowolnie upinać i tworzyć z nich  ciekawe aranżacje, a do tego, jako jedne z niewielu firan na rynku, dostępne są w wielu różnych zestawach kolorystycznych. Do jakich wnętrz pasują najbardziej ? W jakich aranżacjach najlepiej stosować firany z woalu ?
, 5 maja 2017

Ceny centrali klimatyzacyjnych – ile kosztuje nowoczesna instalacja?

Ceny centrali klimatyzacyjnych – ile kosztuje nowoczesna instalacja?

W naszych domach oraz firmach spędzamy dużą część życia. Dlatego tak ważne jest, aby warunki w nich panujące były dla nas komfortowe. W stworzeniu optymalnego środowiska niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz pomogą nam nowoczesne rozwiązania wentylacyjne.
, 5 maja 2017

Korupcja na polskim rynku zamówień publicznych

Korupcja na polskim rynku zamówień publicznych

Korupcja w najbardziej z klasycznych definicji oznacza nadużycie stanowiska publicznego w celu uzyskania prywatnych korzyści. W ramach korupcji zawierają się zarówno nadużycia popełniane przez urzędników państwowych - defraudacja czy nepotyzm, jak i nadużycia wiążące osoby prywatne z urzędnikami: przekupstwo, wymuszenie, płatna protekcja lub oszustwo.
, 5 maja 2017

Jakie parametry warto wziąć pod uwagę kupując garnki?

Jakie parametry warto wziąć pod uwagę kupując garnki?

Materiał to nie jedyna kwestia, którą powinno się uwzględnić podczas zakupu garnków do naszej kuchni. Równie ważna jest powłoka jaką zostały pokryte, grubość dna czy jakość rączek oraz uchwytów. Poniżej kilka przydatnych porad, które pomogą nam w zakupie garnka idealnego.
, 5 maja 2017

Kupując nowe narzędzia zwracajmy uwagę przede wszystkim na jakość

Kupując nowe narzędzia zwracajmy uwagę przede wszystkim na jakość

Lato to czas, kiedy wiele domowych „złotych rączek” postanawia odświeżyć swój warsztat kupując nowe narzędzia. Fakt ten specjalnie nie powoduje zdziwienia – w końcu w lato większość Polaków udaje się na tak zwane „polskie wczasy”, które zamiast z wylegiwaniem się na plaży wiążą się z przeprowadzaniem mniejszych lub większych (zaległych) prac remontowych.
, 26 kwietnia 2017

Parapet wewnętrzny – jaki wybrać?

Parapet wewnętrzny – jaki wybrać?

Wystrój okna ma niezwykle istotny wpływ na odbiór pomieszczeń mieszkalnych. Jest to bowiem miejsce, przez które przedostaje się do wnętrz światło dzienne, a zatem zwraca na siebie sporą uwagę. Z tego względu należy zadbać o spójny wygląd całego okna i doprać do niego parapet, który będzie znakomicie korespondował stylistycznie.
, 3 maja 2017

Zalety zastosowania przydomowych oczyszczalni ścieków

Zalety zastosowania przydomowych oczyszczalni ścieków

Nie każdy dom może liczyć na podłączenie do sieci kanalizacyjnej. Jest to niemały problem, który nakłada konieczność uporania się z powstającymi nieczystościami. Jeszcze do niedawna rozwiązaniem były jedynie szamba. Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się przydomowe oczyszczalnie ścieków. Dlaczego warto zastąpić nimi klasyczne szambo?
, 25 kwietnia 2017

Światło w domu - kupujemy lampy

Światło w domu - kupujemy lampy

Oświetlenie w domu decyduje nie tylko o wyglądzie i charakterze wnętrza, ale także o samopoczuciu mieszkańców. Podobnie jest w każdym biurze, gdzie wybór właściwych lamp, czy to wiszących, czy ściennych, nadaje wnętrzom wyrazu, ale także sprzyja kreatywnej pracy lub odpoczynkowi. To w jaki sposób rozmieścimy oświetlenie i jakie lampy czy żarówki wybierzemy, będzie miało istotne znaczenie dla atmosfery panującej w pomieszczeniach, a dobrze zaplanowane rozwiązania i szeroki wybór produktów oświetleniowych dostępnych od ręki tylko nam to zadanie ułatwią.
, 25 kwietnia 2017

Jakie elementy wpływają na bezpieczeństwo domu?

Jakie elementy wpływają na bezpieczeństwo domu?

Dom jest najważniejszym miejscem w życiu każdego z nas. By czuć się w nim naprawdę komfortowo, musimy wiedzieć, że dostęp do niego mają tylko ci, których chcemy zaprosić. Można o to zadbać, sięgając po inteligentne systemy zabezpieczeń.
, 20 kwietnia 2017

Jakie ogrzewanie do domu?

Jakie ogrzewanie do domu?

Każdemu z nas zależy na komforcie we własnym mieszkaniu i domu, a ciepło  jest niezaprzeczalnie  istotnym jego elementem. Warto bliżej przyjrzeć się coraz powszechniejszym rozwiązaniom w dziedzinie ogrzewania. W trakcie rozmowy z Inwestorem proponuję rozważyć zakup i montaż  ogrzewania elektrycznego a dokładnie elektrycznego ogrzewania podłogowego akumulacyjnego. Dlaczego, już wyjaśniam…
, 28 kwietnia 2017

Przemysłowe hale stalowe – optymalne rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Przemysłowe hale stalowe – optymalne rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Hale stalowe firmy Borga od wielu lat cieszą się uznaniem przedsiębiorców. Wykorzystuje się je między innymi jako magazyny, obiekty rolnicze, sportowe, budynki biurowo-magazynowe czy hotele dla biznesu. Szczególne znaczenie odgrywają także w przemyśle – właściwości hal stalowych doskonale odpowiadają na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych. Jakie cechy hal przemysłowych firmy Borga decydują o tym, że są one najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się produkcją?
, 4 kwietnia 2017

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszym w świecie?

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszym w świecie?

Pierwsze lustra znane były ludzkości już w czasach starożytnych. Najpierw za zwierciadła służyła woda, a zwłaszcza kałuże. Własnym odbiciom przypisywano wówczas magiczne znaczenie, tak samo jak samym lustrom. Po dzień dzisiejszy zwierciadła są jednym z najczęściej wykorzystywanych motywów w bajkach, sztuce i literaturze. Przez wiele wieków lustra miały wyłącznie charakter użytkowy, z zapisków kronikarzy wynika, że były używane nawet podczas wojen. Od kilku stuleciu natomiast, głównie za sprawą ośrodków weneckich i francuskich, zwierciadła zyskały status dekoracji.
, 5 kwietnia 2017

Dobry pomysł na mozaikę

Dobry pomysł na mozaikę

Obecnie wygląd wnętrz to niezwykle istotny element o którym coraz częściej się pamięta. Ten rosnący trend z naciskiem na indywidualną koncepcję wywiera na producentach dekoracji nacisk aby Ci tworzyli coraz to efektywniejsze wizualizacje. Ostatnio bardzo zyskują na tym mozaiki, które mają szerokie zastosowanie w czasie remontów i są coraz bardziej lubiane przez projektantów.
, 3 kwietnia 2017

Jaką rurę do okapu wybrać? Praktyczne sposoby na jej podłączenie i obudowanie

Jaką rurę do okapu wybrać? Praktyczne sposoby na jej podłączenie i obudowanie

Dlaczego warto podłączyć okap do wentylacji? Okap prawidłowo podłączony do kanału wentylacyjnego zawsze będzie bardziej wydajny i cichy niż okap działający w trybie pochłaniacza (z filtrami węglowymi). Odpowiednia rura do okapu jest w stanie czynić cuda.
, 3 kwietnia 2017

Czajnik elektryczny – jaki wybrać?

Czajnik elektryczny – jaki wybrać?

Szybkość gotowania wody oraz wygoda użytkowania – to dwie najważniejsze cechy czajników elektrycznych, które sprawiają, że cieszą się one znacznie większą popularnością, niż ich tradycyjne odpowiedniki. Jednak, aby czajnik eklektyczny faktycznie spełniał twoje oczekiwania, przed zakupem urządzenia należy zapoznać się z kilkoma najważniejszymi parametrami.
, 31 marca 2017

Najmodniejsze wzory tapet na ścianę

Najmodniejsze wzory tapet na ścianę

Marzysz o nowym, pięknym salonie i ścianach, które wprowadzą w zachwyt każdego gościa? Zamiast zastanawiać się godzinę nad kolorami we wzorniku, sprawdź tapety. Tak, tapety! Moda na papierowe dekoracje ścienne powróciły ze zdwojoną siłą i zachwycają bogactwem wzorów i możliwości. Poznaj najmodniejsze wzory tapet ściennych!
, 31 marca 2017

Kabiny prysznicowe na wymiar – czy warto z nich korzystać?

Kabiny prysznicowe na wymiar – czy warto z nich korzystać?

Czy zakup gotowej kabiny prysznicowej zawsze jest dobrym wyjściem? Jak się okazuje czasami lepiej zainwestować odrobinę więcej i dzięki temu zyskać znacznie bardziej funkcjonalną łazienkę.
, 22 marca 2017

Płyty ażurowe – jak wykorzystać je w ogrodzie?

Płyty ażurowe – jak wykorzystać je w ogrodzie?

Planując aranżowanie ogrodu oraz przydomowego podwórza, należy się dokładnie zastanowić nad rodzajem nawierzchni wykorzystywanych do budowy podjazdów, chodników czy ścieżek. Najpopularniejsze kostki brukowe czy wylewany asfalt są mało przyjazne środowisku. Najlepszą alternatywą dla nich są natomiast płytki ażurowe – posiadają niepełną budowę, przez co lepiej współgrają z naturą. Co możesz z nich wykonać?
, 24 marca 2017

Nie marnuj żywności! Nowy sprytny sposób

Nie marnuj żywności! Nowy sprytny sposób

Od jakiegoś czasu, coraz częściej słyszymy o marnowaniu żywności. W niektórych krajach wprowadzono nawet zakazy wyrzucania resztek z restauracji i obowiązkiem kelnera jest zapakować klientowi do domu, to czego nie zjadł. O co chodzi?
, 21 marca 2017

Kredyt hipoteczny w 2017 – o jakich zmianach warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny w 2017 – o jakich zmianach warto wiedzieć?

Budowa własnego domu nie jest kwestią prostą, a najwięcej trudności nastręczają najczęściej jej koszty. Przy obecnej sytuacji gospodarczej niewielu Polaków stać na postawienie czterech kątów za gotówkę, stąd duża popularność kredytów hipotecznych. Jakie zmiany wprowadzono lub zamierza się wprowadzić w 2017 roku?
, 20 marca 2017

Buty robocze - czym kierować się przy wyborze

Buty robocze  - czym kierować się przy wyborze

Przed prawidłowym wyborem obuwia roboczego ochronnego, warto wcześniej dokładnie przeanalizować nie tylko same warunki środowiska, w którym wykonywana jest praca, ale również zagrożenia zdrowia, a nawet w niektórych wypadkach życia jakie niesie ze sobą wykonywanie w nich codziennych zadań.
, 19 marca 2017

Jak wybrać łóżko wielofunkcyjne

Jak wybrać łóżko wielofunkcyjne

Dzieciaki kochają łóżka wielofunkcyjne. Ten jeden mebel nie tylko spełnia wszystkie ich potrzeby, ale pozwala na stworzenie własnego mini królestwa. To idealny pomysł na aranżację pokoju dla dwójki bądź trójki dzieci czy wydzielenie własnej przestrzeni w małym pokoju. Na jakie cechy łóżka wielofunkcyjnego zwrócić uwagę przed zakupem?
, 17 marca 2017

Podstawowe błędy podczas wykonywania podłogi na gruncie

Podstawowe błędy podczas wykonywania podłogi na gruncie

Podłoga w pomieszczeniu musi być wykonana solidnie i stabilnie. Niezależnie od tego, czy będzie to podłoga na gruncie, czy na stropie. Złe jej wykonanie może zagrozić bezpiecznemu użytkowaniu budynku, oraz narazić inwestora na poważne koszty. Warto zatem zwrócić uwagę na podstawowe, najczęściej popełniane błędy.
, 15 marca 2017

Dokumenty, które trzeba sprawdzić kupując mieszkanie z rynku wtórnego

Dokumenty, które trzeba sprawdzić kupując mieszkanie z rynku wtórnego

Kupując mieszkanie z rynku wtórnego należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Choć wydawać by się mogło, że jest to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie od kupna mieszkania, które deweloper dopiero ma w planach wybudować, to jednak warto być ostrożnym i mieć oczy dookoła głowy.
, 13 marca 2017

Jak nie wykończyć się wykańczając wnętrza?

Jak nie wykończyć się wykańczając wnętrza?

Prędzej czy później, każdy z nas musi się z tym zmierzyć - wykończenie domu czy mieszkania. Przygoda życia - z pewnością, jak ktoś lubi wyzwania, nieustanne rozwiązywanie problemów oraz niespodzianki. Na co zwrócić uwagę przy realizacjach projektów wnętrz?
, 11 marca 2017

Pufa - wygoda na co dzień

Pufa - wygoda na co dzień

Czy wiesz czym są meble relaksacyjne? Poznaj nowe oblicze wygody z workami i pufami najwyższej jakości.
, 9 marca 2017

Jakie meble ogrodowe wybrać – przegląd materiałów

Jakie meble ogrodowe wybrać – przegląd materiałów

Ciepłe wiosenne słońce, coraz wyższa temperatura i wydłużający się dzień skłania nas do coraz częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Aby czerpać z pięknej pogody jak najwięcej, najlepiej przygotować strefę rekreacyjną, która będzie naszą enklawą spokoju w ogrodzie lub na tarasie. Niezbędnymi elementami wyposażenia takiej przestrzeni są oczywiście meble ogrodowe. Z jakiego materiału wybrać stoły i krzesła, żeby jak najlepiej służyły nam przez wiele sezonów?
, 6 marca 2017

Czas na wiosenne porządki! Co ułatwi sprzątanie?

Czas na wiosenne porządki! Co ułatwi sprzątanie?

Utarło się, że gruntowne sprzątanie mieszkań i domów przeprowadzamy na wiosnę. Na zewnątrz robi się cieplej, a my częściej dostrzegamy zabrudzenia i zanieczyszczenia, które nagromadziły się w czasie zimy. Przygotowując się na gruntowne sprzątanie domu warto zrobić sobie plan, ale także wyposażyć się w sprzęty, które to zadanie ułatwią.
, 2 marca 2017

Kupujesz nieruchomość pod wynajem? Pamiętaj, aby sprawdzić księgę wieczystą

Kupujesz nieruchomość pod wynajem? Pamiętaj, aby sprawdzić księgę wieczystą

Chcesz w przyszłości utrzymywać się z wynajmu mieszkań? Teraz przymierzasz się do zakupu pierwszego mieszkania? Nie obejdzie się bez sprawdzenia księgi wieczystej prowadzonej dla danej nieruchomości.
, 1 marca 2017

Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach włókno-cementowych

Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach włókno-cementowych

Płyty włóknisto-cementowe z powłoką wodoodporną są stosowane przede wszystkim do wykonywania podwieszanej elewacji wentylowanej. Mogą być także wykorzystane do budowy ścian zewnętrznych na konstrukcji drewnianej.
, 27 lutego 2017

Nagła awaria pralki? Sprawdź, gdzie pożyczysz pieniądze na naprawę

Nagła awaria pralki? Sprawdź, gdzie pożyczysz pieniądze na naprawę

Awarie sprzętu gospodarstwa domowego przytrafiają się z reguły w najmniej odpowiednim momencie. Np. wtedy, kiedy portfel świeci pustkami, a na koncie znajdują się już tylko mgliste wspomnienia ostatniej wypłaty. Dziś podpowiemy gdzie pożyczyć pieniądze na zakup nowej pralki i jak pożyczać, aby nie wpaść w finansowe tarapaty.
, 27 lutego 2017

Rozliczanie straty z lat ubiegłych w roku podatkowym

Rozliczanie straty z lat ubiegłych w roku podatkowym

Strata powstaje w przypadku gdy koszty uzyskania przychodu przewyższają sam przychód. Możliwe jest rozliczenie straty wykazanej w rozliczeniu rocznym pit 2016, jeśli będziemy uzyskiwać dochody z tych samych źródeł w następnych latach.
, 27 lutego 2017

Jak zmniejszyć rachunki za wodę? Poznaj 5 skutecznych sposobów!

Jak zmniejszyć rachunki za wodę? Poznaj 5 skutecznych sposobów!

Pamiętasz słynną reklamę sieci Idea i hasło: „grosz do grosza, a będzie kokosza”? Wyobraź sobie, że z kranu zamiast wody lecą…złotówki. Podczas mycia zębów zużywasz około 15 litrów. Płukanie rąk pod bieżącą wodą przez 2 minuty to około 20 litrów. Statystyczny Polak zużywa prawie sto litrów wody dziennie! Podpowiadamy, jak na stałe obniżyć rachunki za wodę.
, 27 lutego 2017

Stop smogowi - ekologiczne piece i kotły CO

Stop smogowi - ekologiczne piece i kotły CO

Jakość powietrza w sezonie grzewczym drastycznie spada. Ogrzewanie budynków opałem słabej jakości, wykorzystywanie do wytwarzania energii cieplnej kotłów na paliwo stałe, duża wilgotność i brak wiatru przyczyniają się do powstawania smogu. Swój udział w tworzeniu się mgły zawierającej szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia, w szczególności kancerogenne substancje i pyły PM10 oraz PM2,5, mają także spaliny samochodowe i zakłady przemysłowe.
, 28 kwietnia 2017

Kuchnie 2017 – nowoczesne trendy w aranżacjach

Kuchnie 2017 – nowoczesne trendy w aranżacjach

Kuchnia to centrum domu – podobnie jak salon powinna być reprezentacyjna. Nowoczesne projekty wnętrz odpowiadają potrzebom współczesnego człowieka, który przykłada coraz większą uwagę do przygotowywania jedzenia i spożywania go. To w kuchni często spędzamy czas z rodziną czy znajomymi. Jak je aranżujemy?
, 21 lutego 2017

Ecoperla podbija polski rynek uzdatniania wody!

Ecoperla podbija polski rynek uzdatniania wody!

Rynek uzdatniania wody stale się rozwija. Użytkownikom proponowane są coraz to nowsze rozwiązania, które będą w stanie zapewnić im wodę najlepszej jakości. W tym roku swoje trzy grosze w tej dziedzinie dorzucili także producenci nowoczesnych urządzeń Ecoperla. Czym jest ta marka i co ma do zaoferowania? Przekonaj się!
, 16 lutego 2017

Projekt domu - kluczowe kwestie

Projekt domu - kluczowe kwestie

Własny dom może być spełnieniem marzeń, ale i źródłem cierpień oraz niekończących się problemów. Jeśli chcemy, aby zwyciężył ten pierwszy scenariusz, by nasz dom prezentował się doskonale i był maksymalnie funkcjonalny, wybierzmy odpowiedni projekt. Na co zwracać uwagę?
, 16 lutego 2017

Jak wybrać meble do sypialni?

Jak wybrać meble do sypialni?

Właściwy wybór wystroju sypialni nie kończy się wcale na zakupie dobrego łóżka i poduszek do niego. Przeciwnie, umeblowanie tego pomieszczenia wcale nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się to wydawać, bo zapewnienie komfortu korzystania z sypialni nie rozbija się tylko i wyłącznie o zakup wygodnego łóżka. Aby użytkowanie sypialni było możliwie komfortowe, warto wyposażyć to pomieszczenie w szereg innych mebli.
, 16 lutego 2017

Budowa za gotówkę? To możliwe! Jak oszczędzać na wymarzony dom?

Budowa za gotówkę? To możliwe! Jak oszczędzać na wymarzony dom?

Każdy prywatny inwestor wie, że budowa domu to olbrzymi wysiłek finansowy. Choć nadal zdecydowana większość budujących posiłkuje się kredytem hipotecznym, to powoli przybywa osób, które stać na to, aby postawić wymarzony dom za gotówkę. Wbrew pozorom, aby sobie na to pozwolić, nie trzeba wygrać w grze liczbowej czy liczyć na spadek po „wujku z Ameryki”. Wystarczy rozsądne gospodarowanie pieniędzmi i oszczędzanie. Jak się za to zabrać?
, 16 lutego 2017

Jak poradzić sobie z odpadami wielkogabarytowymi

Jak poradzić sobie z odpadami wielkogabarytowymi

Każda gmina zobowiązana jest do tego, by umożliwić swoim mieszkańcom pozbywanie się odpadów w sposób zgodny z prawem i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Niewielkie kontenery jednak czy worki na odpady segregowane nie są w stanie pomieścić odpadów o dużych rozmiarach, takich jak stare meble, sprzęt AGD czy odpady powstające podczas remontów i prac budowlanych. W jaki sposób zatem można się ich pozbyć?
, 16 lutego 2017

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij