Sklep KB

Wszystko o sklep KB - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat sklep KB. Nasze sprawdzone porady związane z sklep KB pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Czy kominek może ogrzać dom?

Czy kominek może ogrzać dom?

Szukając tańszego sposobu na ogrzanie domu zimą, wiele osób wybiera ogrzewanie kominkowe.  Ale czy kominek może ogrzać dom? Jeśli tak, to jakie warunki techniczne trzeba spełnić, by było to możliwe?
, 16 lutego 2017

Która waga kuchenna będzie najlepsza? Wybieramy dla Ciebie

Która waga kuchenna będzie najlepsza? Wybieramy dla Ciebie

Waga to dodatek do wielofunkcyjnej kuchni. Dzięki dokładnym pomiarom wagi jesteśmy w stanie przygotować potrawy według wymagających precyzji przepisów. Pomiary moglibyśmy też wykonywać „na oko”, jednak efekt mógłby nie być taki zadowalający. W ofertach handlowych pojawiają się coraz to nowsze modele wag kuchennych. Niektóre posiadają szereg nowoczesnych funkcji, inne odznaczają się atrakcyjną ceną. Poniżej podpowiemy, która waga kuchenna będzie najlepszym zakupem.
, 28 czerwca 2016

Który wózek na zakupy będzie najlepszy?

Który wózek na zakupy będzie najlepszy?

Noszenie ciężkich zakupów nie należy do przyjemności. Pełne, ważące po kilka kilogramów siatki obciążają nasz kręgosłup i wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie. Komfortową alternatywą dla siatek są nowoczesne wózki na zakupy. Takie rozwiązanie powoli zdobywa popularność także w naszym kraju. Po wózek na zakupy coraz częściej sięgają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Oferta producentów stała się tak różnorodna, że warto wiedzieć, który wózek najlepiej spełni nasze oczekiwania.
, 3 maja 2016

Drabina do domu - przegląd najbardziej praktycznych produktów

Drabina do domu - przegląd najbardziej praktycznych produktów

Drabina jest jednym z bardziej przydatnych elementów wyposażenia domu i mieszkania. To dzięki niej wygodnie powiesimy firanki, pomalujemy ściany lub zdejmiemy produkty z wysokich półek kuchennych. W ofertach handlowych znajdziemy drabiny domowe różnego typu. Który będzie najbardziej praktycznym rozwiązaniem? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
, 21 kwietnia 2016

Najlepszy chlebak do Twojej kuchni - polecane produkty

Najlepszy chlebak do Twojej kuchni - polecane produkty

Chlebak to praktyczny pojemnik, który służy do przechowywania pieczywa. Wybór takiego elementu wyposażenia kuchni na pozór wydaje się bardzo prosty. Jednak ogromna oferta tego typu dodatków do domu może przysporzyć o zawrót głowy. Do wyboru mamy różne kształty, rozmiary oraz materiały wykończeniowe. Dlatego poniżej podpowiemy, jakie chlebaki mogą być praktycznym wyposażeniem aranżacji kuchennej.
, 21 kwietnia 2016

Jak zamaskować kable - poznaj świetne dodatki do domu?

Jak zamaskować kable - poznaj świetne dodatki do domu?

W dobie powszechnej cyfryzacji i przy szerokim dostępie do urządzeń elektrycznych różnego autoramentu, nasze mieszkania często przypominają stacje kosmiczne. Kable są wszędzie, począwszy od łazienki, przez sypialnie na kuchni kończąc. Stanowią nieestetyczny i często również niebezpieczny element pseudo-wnętrzarski, którego nie da się całkiem wyeliminować. Jednak zamiast pozbywać się z domu wszystkich urządzeń i sprzętu, co jest po prostu nie do wykonania, wystarczy umiejętnie schować czy ukryć kable tak aby nie rzucały się w oczy i nie stanowiły potencjalnego zagrożenia.
, 30 kwietnia 2016

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij