Czym jest serwis ogłoszeniowy Kazo?

Kazo to serwis z ogłoszeniami z branży nieruchomości. Znajdziemy w nim oferty z całej Polski, podzielone według wybranych kryteriów. Dużym atutem serwisu jest jedna z największych baz nieruchomości. Możemy wyszukać ogłoszenia mieszkań na sprzedać, mieszkania na wynajem, oferty domów jednorodzinnych i tak zwanych bliźniaków.

W serwisie znajdziemy także oferty sprzedaży gruntów, działek uzbrojonych, lokali oraz biur na sprzedaż oraz do wynajęcia. Wszystkie ogłoszenia dostępne na jednym serwisie, pozwalają intuicyjnie i sprawnie porównywać oferty z okolicy.

Co ważne, serwis umożliwia darmowe dodawanie ogłoszeń. Ciekawą opcją okazuje się możliwość eksportowania ogłoszeń z takich programów jak Galactica Virgo, Asari lub IMO. Taka opcja umożliwia bezproblemowe i bardzo szybkie dodanie ogłoszeń z wybranej kategorii. Cały proces jest całkowicie darmowy, co może odróżniać Kazo od innych branżowych serwisów z ogłoszeniami.

Proste przeglądanie ogłoszeń z branży nieruchomości

Serwis www.kazo.pl oferuje ponad 384 032 ogłoszenia nieruchomości, które zostały podzielone na cztery kategorie. Są nimi:

  • Mieszkania,
  • Domy,
  • Działki,
  • Biura i lokale

Jedyne, co musimy zrobić, to wybrać odpowiednią kategorię, a następnie interesujące nas parametry. Do wyboru mamy ustawienie przedziału cenowego oferty, powierzchnię oraz lokalizację. W przypadku sprzedaży lub wynajmu mieszkań i domów możemy też wskazać liczbę pokoi i piętro. Ciekawostką jest również możliwość wyszukiwania oferty sprzedaży po tytułach oraz opcja wskazania ofert w odpowiedniej okolicy. Osoba przeglądająca oferty ma możliwość wyszukiwania ogłoszenia z interesującej jej lokalizacji, a także innych ofert w promieniu 5, 10, 20 lub 50 km. Taka opcja daje możliwość prześledzenia i szybkiej analizy bardzo szerokiej bazy ogłoszeniowej z danej okolicy.

Intuicyjne, a jednocześnie darmowe dodawanie ogłoszeń w serwisie

Jedną z ciekawostek serwisu kazo.pl jest możliwość darmowego dodawania ogłoszeń z kategorii: mieszkanie, dom, działka lub lokal użytkowy. Proces dodawania ogłoszenia został maksymalnie uproszczony i składa się z kilku kroków.

  • Informacje podstawowe – w tym etapie podajemy wszystkie informacje o ofercie. Będzie to na przykład powierzchnia mieszkania, cena, liczba pokoi, piętro, lokalizacja oraz ustawienie głównej treści oferty.
  • Lokalizacja – czyli wszystkie dane na potrzeby wyszukania ogłoszenia. W danych lokalizacyjnych możemy podać informacje ogólne (np. wpisać wyłącznie miejscowość) lub wskazać dodatkowo ulicę i numer domu/lokalu.
  • Zdjęcia – trzeci krok dodawania ogłoszenia polega na wklejeniu zdjęć. W jednym ogłoszeniu można dodać maksymalnie 30 zdjęć o wielkości nieprzekraczającej 10 MB. Ciekawostką jest również możliwość wklejenia linków do filmów z serwisów typu YouTube.
  • Dane kontaktowe – czyli osoba kontaktowa, numer telefonu i opcjonalnie adres mailowy. W danych kontaktowych ustawiamy także, kim jest osoba, która dodaje ogłoszenie. Może to być osoba prywatna, agent nieruchomości, developer lub firma.

Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu serwisu oraz aktywacja ogłoszenia przez link w wiadomości mailowej. Po zakończeniu wszystkich kroków ogłoszenie pojawia się na serwisie.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły