Wygodne materace w Piotrkowie - czym się kierować przy zakupie?

Wybór materaca to ważna kwestia i warto ją przemyśleć, ponieważ na swoim nowym podłożu do spania spędzisz najbliższe kilkanaście kat. Czym zatem należy kierować się podczas zakupu?

Cena materaca

To najważniejsze kryterium brane pod uwagę podczas zakupów. Szukasz niedrogiego materaca? Pamiętaj, że w tym wypadku niska cena niekoniecznie co się opłaci - podejrzanie tani materac może się zużyć już w ciągu kilku lat i będziesz zmuszony kupić następny, podczas gdy te od renomowanych producentów posłużą w nienagannym stanie przez kilkanaście lat. Nie warto oszczędzać na swoim zdrowiu - w tym przypadku ekonomiczniej jest dopłacić po to, aby zyskać.

Wygodne materace w Piotrkowie - czym się kierować przy zakupie?
Wygodne materace w Piotrkowie - czym się kierować przy zakupie?

Dobry materac to ceniona marka 

Wybieraj materace znanych dostawców - dowiedz się, który z nich jest najbardziej ceniony na rynku i poznaj opinie na temat firmy oraz jej produktów. Szukasz dobrych materacy do spania w Piotrkowie? Materacepiotrkow.eu to oferta szwedzkiej marki Hilding, skierowana właśnie do ciebie! Dlaczego? Ponieważ Hilding ma wszystko, czego potrzebujesz: renomę, prestiż, doświadczenie i najlepsze opinie w sieci, a ponadto daje na swoje modele aż 15 lat gwarancji!

Twardość materaca 

Twardość materac jest istotna i warto kierować się nią przy zakupie, dobierając ją jednak nie tylko do swojej wagi, ale też do osobistych wymogów: nie wybieraj materaca o dużej twardości, jeśli lubisz spać na miękkim podłożu. Możesz poprosić o pomoc obsługę. Fachowi doradcy (np. na stronie Materacepila.eu) z pewnością doradzą ci wybór podłoża z poniższej skali twardości:

H1 - miękkie materace, dla osób do 60 kg (również dla dzieci),

H2 - średnio miękkie materace, dla osób o wadze od 50 do 80 kg,

H3 - średnio twarde materace, dla osób o wadze od 80 do 100 kg,

H4 - twarde materace, dla osób o wadze powyżej 100 kg.

Rodzaj materaca

Rodzaj materaca to nic innego, jak jego wypełnienie, dlatego masz do wyboru: 

  • Materace sprężynowe - najlepsze są te typu kieszeniowego, multipocket lub PocketPlus – to materace złożone z mnóstwa kieszonek skrywających niezależnie pracujące sprężyny. Hilding oferuje ci innowacyjne materace sprężynowe, o zwiększonej ilości sprężyn na m² i 7 dodatkowych strefach podparcia ciała. To m.in. modele Hilding Flamenco, Electro i Makarena. 
  • Materace piankowe – (termoelastyczne, lateksowe i wysokoelastyczne) - to np. modele Hilding Conga, Boogie lub Modern. Zbudowane są z nowoczesnych, wytrzymałych  i elastycznych rodzajów pianki. Są one często polecane alergikom lub osobom lubiącym delikatne otulenie podczas snu.
  • Materace hybrydowe np. Hilding Electro - są one połączeniem tego, co najlepsze w materacu sprężynowym i  lateksowym, by stworzyć doskonałą,  uniwersalny, i idealną dla każdego hybrydę. Electro to maksimum komfortu i regeneracji podczas snu!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły