Moskitiera okienna lub balkonowa

Moskitiery okienne i balkonowe to nic innego, jak specjalnie przygotowane siatki, które montuje się na okna oraz na drzwi balkonowe. Ich zadaniem jest zatrzymanie insektów na zewnątrz, bez ograniczenia przepływu powietrza oraz zaciemniania mieszkania. Sprawdzają się nie tylko w miejscach, w pobliżu których znajduje się las, jezioro, rzeka, czy ogród z oczkiem wodnym. Są idealnym rozwiązaniem nawet w blokach położonych w centrum miasta. Zabezpieczają nie tylko przed komarami, które lubią bytować w okolicach zbiorników wodnych czy w lasach, ale także przed ćmami, ciągnącymi nocą do światła lamp lub do telewizora.

Jaką moskitierę wybrać?

Najlepszym wyborem są moskitiery okienne ramkowe, gdyż nie tylko wyglądają lepiej niż te naklejane na ościeżnice, ale są dużo bardziej wytrzymałe. Naklejane moskitiery są oczywiście tańsze, co przekłada się na ich słabą jakość. Często, po niedługim czasie, odklejają się od ramy okiennej, a to z kolei powoduje, że niechciane owady dostają się do wnętrza. Zatem, jeśli potrzebujesz doskonałej bariery, która ochroni cię przed insektami, a dodatkowo zależy ci na komforcie użytkowania i wysokiej jakości, powinieneś zdecydować się na moskitiery ramkowe.

Robione na wymiar

Zdarza się, że niektóre okna nie mają standardowego wymiaru, dlatego warto skorzystać z usług firmy, która zapewnia kompleksowe rozwiązania. Dzięki niej nawet twoje niestandardowe okno będzie mogło zostać wyposażone w odpowiednią moskitierę. Materiały, z których są wykonane ramkowe moskitiery okienne, są w zupełności bezpieczne dla zdrowia, a przy tym mają najwyższą jakość. Dlatego bez obaw mogą być wykorzystane w dziecięcych pokojach.

Zalety moskitiery

W sklepie rolety24.net znajdziesz najwyższej jakości moskitiery, które zabezpieczą Cię, jak i twoją rodzinę, przed ukąszeniami insektów. Zapewnią nie tylko spokojny sen nocą, ale również zapobiegną dostaniu się owadów do środka za dnia. Nie będziesz musiał rezygnować z otwierania okien w okresie wiosenno - letnim, czy podczas ciepłej jesieni. Dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji z łatwością zamontujesz je na swoim oknie. Dużą zaletą sklepu jest szeroki asortyment, obejmujący różne kolory siatek i kilka modeli ram.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły