Bezpieczeństwo Twoje i pasażerów

Chcesz chronić ubezpieczeniem wszystko, co dla Ciebie cenne? Pamiętaj, że w wyniku stłuczki lub wypadku ucierpieć mogą wszyscy podróżujący nim pasażerowie, a nie tylko pojazd. Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów zapewni ochronę zarówno Tobie, jako kierowcy, jak i wszystkim pasażerom Twojego samochodu. Bezpieczeństwo gwarantowane jest również za granicą – jego zakres terytorialny obejmuje cały świat.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów obejmuje m.in. trwały uszczerbek na zdrowiu, niezdolność do wykonywania zawodu i koszty wynikające z leczenia (więcej informacji tutaj). Świadczenie wypłacone zostanie również w wypadku śmierci osoby podróżującej pojazdem.

Ochrona podczas użytkowania samochodu

Użytkowanie samochodu – oprócz samej jazdy nim – to również wiele innych aktywności, które wykonujemy np. podczas postoju czy tankowania. Należy do nich nawet samo wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. W każdej z tych sytuacji możesz zostać poszkodowany, a wtedy z pomocą przyjdzie Ci ubezpieczenie NNW, chroniące użytkowników podczas eksploatacji pojazdu. Obejmuje ono wszystkie czynności, wiążące się z użytkowaniem samochodu, ale niekoniecznie z poruszaniem się nim. Jeśli podczas wymiany koła poślizgniesz się i złamiesz nogę, otrzymasz odszkodowanie.

NNW a zniżki

Zniżki to lubiane przez kierowców słowo. Ubezpieczyciele nagradzają ulgami najbardziej doświadczonych i bezszkodowych kierowców, co pozwala mocno obniżyć wysokość składki ubezpieczeniowej za OC i AC. Wiele osób wykupujących ubezpieczenia dodatkowe obawia się jednak, że likwidując szkodę z ubezpieczenia NNW, stracą zniżki z ubezpieczeń OC i AC. Na szczęście skorzystanie z tej ochrony nie ma żadnego wpływu na pozostałe ubezpieczenia. Tym bardziej warto ją mieć!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły