Śniadanie McDonalds – aktualna oferta śniadaniowa

Śniadaniowa oferta McDonalds obejmuje kilkanaście wyjątkowych propozycji. Do wyboru mamy śniadaniowe McWrappy, kajzerki, McMuffiny, McTosty, placek ziemniaczany, Mc Zestaw Śniadaniowy oraz Happy Meal Śniadaniowy.

McWrappy to idealna propozycja na śniadanie w McDonalds. W aktualnej ofercie restauracji znajdziemy McWrappa z jajecznicą i bekonem, McWrappa z jajecznicą i pieczarkami oraz jajecznicą i wieprzowiną. Ciekawie prezentuje się także oferta kajzerki Podwójna Wieprzowina DeLux, kajzerka Kurczak Premium oraz Jajko i Pieczarki.

Na śniadanie McDonalds zamówimy także McMuffiny Farmerskie z wieprzowiną, serem i sosem musztardowo-chrzanowym. W porannej ofercie znajduje się też smakowity McMuffin Jajko i Bekon, McMuffin Jajko oraz McMuffin Wieprzowy z Jajkiem. Na miłośników smaków czekają również McTosty Bekon i Ser lub McTosty Pieczarki i Ser. Ciekawostką w ofercie śniadaniowej jest również gorący Placek Ziemniaczany, który może być dodatkiem do innego dania. Na bardziej głodnych klientów czeka McZestaw w wersji zwykłej lub powiększonej, a na najmłodszych zestaw Happy Meal Śniadaniowy. W zestawie znajduje się jedzenie wraz z zabawką lub książką.

Śniadanie McDonalds – do której godziny można je zamawiać?

Śniadanie w McDonalds nie jest dostępne w każdej restauracji. Nie znajdziemy go w niektórych restauracjach ulokowanych w galeriach handlowych, które rozpoczynają swoją pracę od godziny 9. Mimo tego, oferta śniadaniowa jest dostępna w większości restauracji McDonald, łącznie z tymi, które pracują przez 24 godziny na dobę. W ich przypadku oferta śniadaniowa może być serwowana już od godziny 5 nad ranem. Restauracje działające w określonych godzinach rozpoczynają ofertę śniadaniową już od samego otwarcia.

Do której godziny można zamawiać posiłki z oferty śniadaniowej McDonalds? Godziny zmieniają się w zależności od dnia tygodnia. Od poniedziałku do piątku oferta śniadaniowa kończy się o godzinie 10:30. W weekendy oferta zostaje przedłużona aż do godziny 11:00.

Co istotne, podczas godzin obowiązujących dla oferty śniadaniowej nie kupimy niektórych innych posiłków, takich jak cheeseburger, Kanapka Drwala czy BigMac. Ich sprzedaż rozpoczyna się po zakończeniu oferty śniadaniowej, czyli od godziny 10:30 lub 11:00 w weekendy. Sprawdź także ten artykuł z cennikiem Mc Donald’s.

Śniadanie McDonalds – od której i do której godziny można skorzystać z oferty w poszczególne dni tygodnia?

  • Poniedziałki – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 10:30.
  • Wtorki – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 10:30.
  • Środy – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 10:30.
  • Czwartki – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 10:30.
  • Piątki – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 10:30.
  • Soboty – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 11:00.
  • Niedziele – od godziny 5:00 zł lub od otwarcia restauracji, do godziny 11:00.

Oferta śniadaniowa McDonalds z kuponami OkazYeah

W czasie trwania oferty śniadaniowej można normalnie kupować kawę, desery i inne produkty w McCaffe. Dostępne są także kupony w aplikacji na telefon. Znajdziemy je w zakładce OkazYeah. Aplikacja zawiera wiele interesujących propozycji, a kupony zniżkowe mogą być dobrym sposobem na dodatkowe oszczędności.

Kupony rabatowe w OkazYeah wymagają zainstalowania aplikacji na telefon. Kod zniżkowy zostaje wygenerowany po zalogowaniu się do aplikacji. Wystarczy podać go podczas dokonywania zakupów. Rabat na dany produkt z McDonalds zostanie wtedy naliczony w sposób automatyczny podczas zakupu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny