Gdzie kupić Beton Architektoniczny?

Centrum Betonu Architektonicznego, to nasza odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie ze strony inwestorów tym rodzajem dekoracyjnego wykańczania powierzchni. Nasz sklep oferuje pełną gamę produktów wykonanych z betonu architektonicznego, od prostych płyt tarasowych, ściennych, przez panele 3D z betonu, aż po ekskluzywne meble betonowe. Ponieważ Beton architektoniczny to nasza specjalność, naszym celem było zbudowanie możliwie jak najszerszej oferty i stworzenie marki zrzeszającej tylko najlepszych producentów. Za naszym pośrednictwem, nasi klienci mogą dowolnie spersonalizować interesujących ich produkt. Dotyczy to nie tylko możliwości wyboru koloru i faktury, ale także określenie terminu realizacji zamówienia, jeśli będzie on możliwy do dotrzymania.  

Beton to kompozyt powstały ze zmieszania z wodą spoiwa (cementu) i wypełniacza (kruszywa), ewentualnych domieszek nadających pożądane właściwości i wody.

 Czym jest Beton Architektoniczny?

Na pytanie, czym jest beton architektoniczny, można odpowiedzieć w najkrótszy możliwy sposób: beton architektoniczny to beton, którego struktura i faktura jest świadomie wyeksponowana i pełni funkcje dekoracyjną. Funkcja estetyczna jest tak samo ważna jak jego funkcja konstrukcyjna. Beton architektoniczny nie jest wykańczany w inny sposób, jest odsłonięty. Można zatem powiedzieć, że betonem architektonicznym jest każdy beton, również konstrukcyjny, który nie będzie w żaden sposób zasłonięty. Tutaj zaczynają się już różnice, które mogą, ale nie muszą, odróżniać beton architektoniczny od „typowego” betonu.

Centrum Betonu Architektonicznego - tutaj króluje beton.
Centrum Betonu Architektonicznego - tutaj króluje beton.

Płyty Betonowe- szybki sposób na nowoczesną aranżacje wnętrza

Jednym z produktów, które oferuje sklep Centrum Betonu Architektonicznego są płyty betonowe. W ofercie posiadamy standardowe oferowane przez producentów płyty o kilku określonych wymiarach, z możliwością indywidualnego wyboru koloru oraz faktury wykończenia. W razie potrzeb, możemy wykonać również płyty o dowolnych wymiarach. W zależności od sposobu wykonania, płyty betonowe mogą znaleźć zastosowanie na powierzchni ścian wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, jako płyty tarasowe a nawet podjazdowe. Zaletą płyt jest to, że można w łatwy sposób przeobrazić dowolną powierzchnię w stylową, utrzymaną w stylu industrialnym i nowoczesnym. Płyty betonowe podlegają łatwemu montażowi oraz transportowi, stanowiąc jednocześnie formę szlachetnego naturalnego sposobu wykończenia powierzchni.

Centrum Betonu Architektonicznego - tutaj króluje beton.
Centrum Betonu Architektonicznego - tutaj króluje beton.

Panele 3D wykonane z betonu architektonicznego to rozwinięcie koncepcji płyt. Oprócz dekoracji, którą beton stanowi sam z siebie, dodatkową funkcję stylistyczną pełnią wzory paneli. W zależności od motywu panelu, ściany zyskują niesamowitą plastyczność a inwestor ma możliwość dowolnego wykreowania stylu. W naszej ofercie znajdują się panele betonowe pasujące do każdego stylu, nie tylko industrialnego czy nowoczesnego. Ściana wykończona panelami z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza. Także tutaj jest możliwość wyboru koloru panelu.

Centrum Betonu Architektonicznego - tutaj króluje beton.
Centrum Betonu Architektonicznego - tutaj króluje beton.

Donice Betonowe, meble betonowe, a nawet powierzchnie imitujące beton,  to pozostały asortyment, którym Centrum Betonu Architektonicznego może się pochwalić. Nie jest nam straszne żadne oczekiwanie klienta i nie ma pomysłu, który byłby niemożliwy do zrealizowania. Zapraszamy do kontaktu z nami na stronie centrumbetonuarchitektonicznego.pl

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny