Szafki podumywalkowe

Ten rodzaj mebli łazienkowych to bardzo praktyczny element wyposażenia wnętrza. Zazwyczaj przestrzeń pod umywalką jest niezagospodarowana. Można więc umieścić tam szafkę, która pomieści szczoteczki do zębów dla całej rodziny, kosmetyki lub środki czystości. Te meble łazienkowe (zobacz na merkurymarket.pl) znajdziesz w różnych wariantach. Z łatwością dopasujesz je rozmiarem i kolorem do swojej łazienki. W nowoczesnych wnętrzach królują białe szafki podumywalkowe ze srebrnymi wykończeniami. Niezwykle stylowe jest również połączenie bieli i jasnego drewna. 

Komody łazienkowe

Jeśli Twoja łazienka ma duży metraż, możesz zdecydować się również na komodę łazienkową. Stojąca komoda z kilkoma szufladami pomieści rzeczy wszystkich domowników. Możesz wsunąć ją w wolny róg łazienki, a na niej umieścić kosze z kosmetykami, które chcesz mieć pod ręką. W sklepach znajdziesz różne gotowe modele tych mebli łazienkowych w atrakcyjnych cenach.

Szafki łazienkowe

Wysokie szafki to dobre rozwiązanie dla mniejszych łazienek. Są wąskie i długie, więc nie zajmują dużo miejsca, a mogą pomieścić sporo rzeczy. Szafkę łazienkową możesz wybrać według swoich upodobań i potrzeb. Niektóre modele mają szuflady i przeszklone witryny. W sklepach najczęściej występują warianty w odcieniach bieli i jasnego drewna. Z łatwością znajdziesz też ciemniejsze opcje, na przykład w kolorze grafitu. Inny rodzaj szafek łazienkowych to te do zawieszenia. Taką szafkę możesz przymocować na przykład nad komodą lub pralką.

Zestawy mebli łazienkowych

Niektóre meble łazienkowe sprzedawane są od razu w zestawach. Pozwala to szybko uzyskać spójność wystroju w łazience. Większość zestawów obejmuje szafkę podumywalkową i wąską szafkę łazienkową. Do takiego zestawu można też dobrać komodę. Meble łazienkowe wykonane są najczęściej z materiałów odpornych na wilgoć i działanie innych czynników zewnętrznych, w tym grzybów i drobnoustrojów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz meble łazienkowe na lata.

Ostatni element

Lustro to nie tyle mebel łazienkowy, co ostatni bardzo ważny element wykończenia łazienki. Warto kupować je na końcu, aby dopasować rozmiar i kształt między innymi do szafki podumywalkowej. W sklepach znajdziesz lustra duże, małe, prostokątne i okrągłe. A jeśli chcesz połączyć estetykę z funkcjonalnością, możesz postawić lustrzaną szafkę. Dzięki temu zyskasz zarówno lustro, jak i kolejną przestrzeń na rzeczy niezbędne w łazience.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny