Dlaczego warto stworzyć w domu salon kąpielowy?

Kochasz długie kąpiele w wannie pełnej ciepłej wody, na której unosi się rozkoszna piana? Lubisz, kiedy wokół ciebie palą się nastrojowe światła lub świece, gra łagodna muzyka, a cudowne zapachy kosmetyków kąpielowych koją twoje zmysły?

Jeśli takie połączenie potrafi dać ci prawdziwy relaks, z całą pewnością powinieneś zainteresować się salonem kąpielowym. Będzie to jedno z twoich ulubionych miejsc do wypoczynku po całym dniu pełnym obowiązków, gdyż zapewni ci relaks w luksusowych warunkach. Dodatkowo, może zachwycić wystrojem i sprawić, że nawet w domu poczujesz się jak w najwyższej klasy spa. Co w takim razie warto w nim umieścić?

Wanna wolnostojąca

Nieodłącznym elementem salonu kąpielowego powinna być wanna wolnostojąca. To designerskie rozwiązanie, które może stać punktem centralnym łazienki, a jednocześnie jej największą ozdobą. Wybierając wannę wolnostojącą możesz pozwolić sobie na nietypowe kształty i charakterystyczny design, na przykład wykorzystujący łukowate linie. Dzięki nim ten ważny punkt salonu kąpielowego zostanie pięknie wyróżniony.

Co więcej, wanna wolnostojąca to niezwykła wygoda. Mając dużą łazienkę, możesz ustawić ją dosłownie na środku, dzięki czemu będziesz mieć do niej wygodny dostęp z każdej strony. To doskonałe rozwiązanie między innymi w domach, w których są dzieci - kąpiel malucha w wannie, wokół której możesz swobodnie się poruszać, na pewno będzie wygodniejsza.

Wolnostojąca umywalka

Klasyczne umywalki nieodłącznie łączą się w pary z szafkami. Jednak czy tak właśnie musi wyglądać domowe wyposażenie? Nowoczesne trendy coraz częściej rezygnują z szafek na rzecz umywalek wolnostojących. Możesz zainstalować taką również w swoim salonie kąpielowym.

Dlaczego warto skorzystać z umywalki wolnostojącej? Przede wszystkim dlatego, że posiada bardzo elegancki charakter, który idealnie uzupełni wolnostojącą wannę. Gwarantuje ciekawą aranżację, zarówno ze względu na samo rozwiązanie, jak też bardzo szeroki wybór innowacyjnych kolumnowych umywalek wolnostojących.

Ciekawym przykładem może być umywalka FEBE, dostępna na stronie jeta.pl. Posiada unikatowy, owalny kształt oraz dobudowane boczne półeczki, które mogą posłużyć do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, nietypowych wystrojach.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny