Rolety dzień noc cieszą się dużą popularnością z wielu powodów. Atrakcyjna cena, prosty montaż oraz łatwość konserwacji to tylko niektóre z ich zalet. Świetnie sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach, dając poczucie intymności bez zabierania cennej przestrzeni. Dowiedz się, z jakiego jeszcze powodu rolety dzień noc, są tak popularne.

Rolety dzień noc i ich zalety

Podstawową zaletą rolet dzień noc jest możliwość ich dopasowania do własnych potrzeb. Możesz zdecydować, czy chcesz ustawić je w pozycji całkowitego zaciemnienia, czy tylko częściowego. Dodatkowo możesz zdecydować się na rolety bezinwazyjne. W takim wypadku możemy wybrać jeden z dwóch wariantów. W pierwszym rolka materiału jest całkowicie odkryta. Drugi wariant jest droższy, jednak rolety dzień noc (zobacz na domondo.pl) w kasecie prezentują się dużo bardziej estetycznie. Wybierając model bezinwazyjny, możemy w szybki sposób samodzielnie założyć produkt na skrzydło okna.

Roleta zebra — sprawdź, co ją wyróżnia?

Roleta zebra wyróżnia się spośród innych produktów łatwiejszą przepuszczalnością światła słonecznego. W tym wypadku produkt podzielony jest na paski. Co drugi pasek jest transparentny lub dostępny w jasnym kolorze, dzięki czemu bez trudu przepuszcza promienie słoneczne. Decydując się na ten wariant, możemy zyskać nie tylko poczucie intymności, ale również zapewnić pomieszczeniu optymalny dostęp do naturalnego źródła światła. W tym wypadku także możesz zdecydować się na rolety bezinwazyjne na rolce lub też rolety w kasecie, które zadbają również o estetyczne wykończenie okna.

Roleta duo — kiedy sprawdzi się najlepiej?

Roleta duo to doskonale sprawdzi się w przypadku każdego pomieszczenia. Bogaty wybór kolorów sprawia, że z łatwością dobierzesz wariant, który perfekcyjnie podkreśli styl wnętrza. Z punktu widzenia użytkowników nie bez znaczenia jest również szybki czas realizacji zamówienia. Roleta duo to świetny wybór także w przypadku okien o niestandardowym rozmiarze. Produkt zamawiany jest pod indywidualny wymiar, dlatego nie ma ryzyka, że będzie on źle dopasowany do otworu okiennego.


artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny