Balkon francuski SKYFORCE

Dlaczego warto zamontować balkon francuski SKYFORCE?

System przeszklonych balkonów francuskich SKYFORCE to atrakcyjny wizualnie element architektoniczny. Bez problemu można dopasować go do swoich okien. Na balkon francuski składają się przeszklenia, niewielki parapet zewnętrzny, a także zamykająca je balustrada na profilu okna – przez co nie trzeba w ogóle ingerować w elewację budynku. Nowoczesny system balkonów pozwala na dyskretne podkreślenie nowoczesnej fasady budynku. Ogromnym plusem posiadania balkonu francuskiego SKYFORCE jest fakt, że szklana konstrukcja czołowej płyty zapewnia doskonały widok na otoczenie.

Balkon francuski SKYFORCE to certyfikowane rozwiązanie systemowe. Każdy jeden element jest do siebie idealnie dopasowany. Łącząc balkon francuski z oknami REHAU, stworzyć można idealną kompozycję, wpisującą sięw nowoczesne trendy architektoniczne. Zamawiając okna i balkon francuski REHAU zyskać można zarówno na czasie montażu, jak i pozbyć się kłopotu z dopasowaniem wszystkich elementów tak, by tworzyły spójną całość. Przeszklony balkon francuski SKYFORCE jest tak zaprojektowany, by doskonale pasował do okien REHAU.

SKYFORCE – bezpieczny i stylowy balkon francuski
SKYFORCE – bezpieczny i stylowy balkon francuski

Balkon francuski i harmonijna kompozycja

Balkon francuski SKYFORCE z całą pewnością podniesie walory estetyczne fasady domu, ale też otworzy pomieszczenie na zewnętrzne otoczenie. Dzięki przeszklonemu systemowi, będzie można również naturalnie doświetlić wnętrze domu.

Przeszklony balkon francuski SKYFORCE będzie idealnym detalem architektonicznym, zwłaszcza w nowoczesnym i minimalistycznym budynku. Świetnie sprawdzi się w modernistycznych aranżacjach domu czy w budynkach energooszczędnych. Zwłaszcza, że brak płyty balkonowej obniża ryzyko pojawienia się mostków termicznych.

SKYFORCE – bezpieczny i stylowy balkon francuski
SKYFORCE – bezpieczny i stylowy balkon francuski

SKYFORCE – przeszklony balkon francuski

Modne kolory

Balkon francuski SKYFORCE to charakterystyczny element zewnętrznych ścian budynku. Dobierając go do profili okiennych lub pokrycia dachu, utworzyć można nowoczesną kompozycję fasady domu. Elementy balkonu francuskiego SKYFORCE dostępne są w modnych kolorach:

  • szarym antracytowym,
  • białym beskidzkim,
  • naturalnym aluminium eloksalowanym.

Dlaczego warto mieć balkon francuski?

Balkony francuskie SKYFORCE to nie tylko ciekawe wykończenie budynku. Tego typu rozwiązania architektoniczne chronią przed wypadnięciem, a nawet pełnią funkcję… miniogrodów, w których można zawiesić kwietniki. A więc, to bardzo estetyczne i zarazem praktyczne rozwiązanie.

Jako, że balustrada jest ściśle powiązana z oknem, staje się jego integralnym elementem. W dodatku, dzięki przeszkleniom, można doświetlić pomieszczenie i uzyskać przepiękny, panoramiczny widok na otoczenie. Chcąc być bliżej przyrody i świata, warto będzie zdecydować się zatem właśnie na balkon francuski od REHAU.

artykuł partnera

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny